Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

Tvorci te serije nemaju pojma kakvu su si reklamu napravili kod mene :)

Nisam ni čuo za seriju do pre neki dan, a sada ću je preporučivati svima.

Nisam reko da nameravam da odgledam.

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Shan Jan said:

Sumnjam da zato cuti. Bas usred protesta prosle godine je SNS oduzeo terene firmi njegove porodice i ekspresno dao onom govnetu tipsarevicu koji je potpisao pristupnicu i branio velikog vodju na njegovom kontramitingu. To valjda dovoljno govori da ne cuti jer je u dilu nego bas da ne zeli da ni po koju cenu ulazi u blato srpske politike.

 

Joj boze, provukli ga kroz blato i sta onda? Ko da ljude zabole sto ce cela medijska masinerija njihove zemlje da se okrene protiv njih. Pa i pola najblizih ce poceti da te sumnicavo gleda, koj ce ti to u zivotu? To da bi bilo kontraproduktivno je mozda na kratke staze, nije Novak toliko popularan i hvaljen samo zbog toga sto je Srbima mnogo bitno da budu prvi u tenisu, dobar deo toga guraju svi mediji, i opozicioni i drzavni, jer svima odgovara ta prica. Secas se koliko je Divac bio popularan pa opet kad je hteo da kupi glupi Knjaz Milos, provlacen je kroz blato srpskih medija dok nije odustao. Sto se tice njegove familije, niko nije rastao u bablu, da je lako otarasiti se ludog oca ne bi ljudi imali traume celog zivota. Koliko vidim oni koriste njegovu popularnost da dodju do dilova a on im ponekad ucini pojavljujuci se na reklami proizvoda koji diluju ili na turniru koji organizuju. Opet kazem, oprezno sa tim ocekivanjima da odjebe rodjenog oca jer je ovaj los covek, nije ti to drug iz osnovne koji se zica za kintu pa da to nema nikakvog efekta na tebe.

 

Ja bih voleo da se on angazuje protiv ove vlasti ali ne mislim da je los covek sto ne zeli time da se bavi. Znas ko je los covek? Onaj ko se aktivno stavi na SNS spisak iako apsolutno ne mora. 

 

Da ne duljimo™, ne slažem se...

 

Đoković ne mora da živi ovde, ima stotine miliona dolara i može da se bavi čime god hoće kad god hoće, da investira u šta god hoće, bez bilo kakve brige. Može da napravi 50 trenerskih centara regularnim putevima. Može da ih napravi i negde na zapadu gde će sigurno zaraditi 50 puta više nego ovde. 

 

Ono što ti podržavaš je izbegavanje konfrontacija radi opšteg dobra, ali nema problem npr da se konfrontira ATPu sa novom organizacijom i da trpi posledice toga konstantno. Ima 100 situacija kada je zauzeo neki stav, da li vakcina, ezoterija i sl, i da je svesno trpeo neke posledice. Ali ne može da trpi posledice da bi stao u odbranu svog naroda i svoje države, to je to licemerje o kome govorim. 

 

Takođe, ova vlast (iako nekad deluje da nije tako...) neće biti večno na poziciji. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Tuta Bugarin, pravi. Poznato mi je ime.

 

Gledala sam ga u engleskom ratnom filmu Another Mother's SonIgra Rusa, ratnog zarobljenika. Dobar film.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Bikovic madjija, 150 strana o njemu, jos ce HBO da mu placa, jos ce Putin da mu sad da neku ulogu za masne pare i da ga drzi u narucju i govori mu da je sve ok.

 

I sve je to uspeo sa glumackim talenton na nivou Sase Curcica u spotu Mileta Kitica.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
51 minutes ago, Hele said:

Bikovic madjija, 150 strana o njemu, jos ce HBO da mu placa, jos ce Putin da mu sad da neku ulogu za masne pare i da ga drzi u narucju i govori mu da je sve ok.

 

I sve je to uspeo sa glumackim talenton na nivou Sase Curcica u spotu Mileta Kitica.

bukvalno.. ima najrandom™ izgovaranje recenica, talenat za glumu nula.. cure je za njega di kaprio..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...