Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

7 hours ago, Filozof manijak said:

Lik dobio ful honorar za otkazan ugovor, i plus besplatnu reklamu.

 

Tnjitter u Srbalja: hnje hnje hnje Biković propo!

 

Odlična je reklama, sigurno će dobro proći kod Kineza :lol:

Link to comment

neće bikovićevoj karijeri faliti ništa ni u srbiji ni u rusiji (a možda ga čeka neki drugi holivud) (zabavno je da izrael šalje ne eurosong ruskinju koja je nastupala na krimu i da ukrajina baš i nema želju da je vrati kući, bar ona zvanična, ukrajinaca besnih su pune mreže). btw, biković će navodno dati ceo honorar koji je dobio u wl u neki fond za mlade talente tako da eto neka talentovana deca će možda imati neke koristi od njegovog gubljenja posla

 

tanja je super i faliće u novoj sezoni. 

Link to comment
On 6. 2. 2024. at 7:14, Shan Jan said:

Sumnjam da zato cuti. Bas usred protesta prosle godine je SNS oduzeo terene firmi njegove porodice i ekspresno dao onom govnetu tipsarevicu koji je potpisao pristupnicu i branio velikog vodju na njegovom kontramitingu. To valjda dovoljno govori da ne cuti jer je u dilu nego bas da ne zeli da ni po koju cenu ulazi u blato srpske politike.

 

Joj boze, provukli ga kroz blato i sta onda? Ko da ljude zabole sto ce cela medijska masinerija njihove zemlje da se okrene protiv njih. Pa i pola najblizih ce poceti da te sumnicavo gleda, koj ce ti to u zivotu? To da bi bilo kontraproduktivno je mozda na kratke staze, nije Novak toliko popularan i hvaljen samo zbog toga sto je Srbima mnogo bitno da budu prvi u tenisu, dobar deo toga guraju svi mediji, i opozicioni i drzavni, jer svima odgovara ta prica. Secas se koliko je Divac bio popularan pa opet kad je hteo da kupi glupi Knjaz Milos, provlacen je kroz blato srpskih medija dok nije odustao. Sto se tice njegove familije, niko nije rastao u bablu, da je lako otarasiti se ludog oca ne bi ljudi imali traume celog zivota. Koliko vidim oni koriste njegovu popularnost da dodju do dilova a on im ponekad ucini pojavljujuci se na reklami proizvoda koji diluju ili na turniru koji organizuju. Opet kazem, oprezno sa tim ocekivanjima da odjebe rodjenog oca jer je ovaj los covek, nije ti to drug iz osnovne koji se zica za kintu pa da to nema nikakvog efekta na tebe.

 

Ja bih voleo da se on angazuje protiv ove vlasti ali ne mislim da je los covek sto ne zeli time da se bavi. Znas ko je los covek? Onaj ko se aktivno stavi na SNS spisak iako apsolutno ne mora. 

 

Zaboravio si period nakon što se vratio iz Australije, gde se tokom suđenja saznalo da je od državne institucije dobio rezultat testa čiji broj ne odgovara metodologiji numerisanja rezultata testova, kada je bio Vučićeva mečka koja se vodi po Srbiji i Crnoj Gori.

 

 

4 hours ago, Svemir Zeka said:

Dok je za nekima raspisana poternica zbog izražavanja stava, a isto su umetnici, drugi ne dobiju posao....

 

Akunjin već neko vreme živi u Španiji. Ima na Jutjubu intervju koji je dao nakon početka rata, o razlozima za ulazak Rusije u rat, takođe postovan na temi rata u Ukrajini.

  • Hvala 2
Link to comment
18 hours ago, Mel said:

 

Ne kukaj ako te nahrane polonijumom ili kenseluju, znao si u shta se upushtash? are you sure?

Ili ipak samo ne kenjaj ako te kenseluju, kenjaj ako te nahrane polonijumom?

 

 

Setio sam se primera Marlona Branda i slanja indijanke na dodelu Oskara.

 

Divan primer kenselovanja od pre 50 godina. Hocu reci, industrija ima svoja pravila sa kojima se slazemo ili ne - a cena stava je jasna, i to je Brando sasvim dobro znao.

 

Da ne ulazim u razlike izmedju Branda i Bikovica :D ni strukovne ni ideoloske - ovo sto je Brando uradio bilo je zaista veliko. Nije kukao.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

A sem shto de facto jeste angazovan ruski glumac shto je valjda stav sam po sebi, kakve je to stavove 1 Bikovic uopshte izrazio?

 

44 minutes ago, Caligula said:

 

 a cena stava je jasna, i to je Brando sasvim dobro znao.

 

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

isuse eno onaj debeli vojvodjanin shto voli konje ima josh jednu temu :ohmy:

 

samo kazem :hihi:

Kazu bice debeljonka i Zli Gli u sledecoj sezoni WL. Gej serija, kazem ja.

Link to comment

Pa verujem da nema nikoga ko nije svestan toga.

 

Samo malo morališemo jbg. Ovaj forum se i zasniva na moralisanju, da nema toga svako bi na primer bio član SNS, ili u najmanju ruku podržavao isti :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

A sem shto de facto jeste angazovan ruski glumac shto je valjda stav sam po sebi, kakve je to stavove 1 Bikovic uopshte izrazio?

 

 

 

Evo ja Bikovica znam samo i jedino po desnim stavovima koje trtlja gde god stigne. I tako godinama - znam da je glumac, da je popularan, da ima neki studio za animaciju - ali to sam saznao tek posle njegovih stavova koji su nedvomisleno desni, tradicionalni, proruski i uopste poticu iz iste kujne kao i svo zlo koje se trenutno valja po Srbiji.

 

Ziku Todorovica znam po glumi, Glogovca znam po glumi, nasu staru gardu glumaca iskljucivo po glumi - ali ovog picopevca pamtim iskljucivo po svetosavskim novokomponovanim izjavama koje vredjaju inteligenciju.

 

Jesam li se iznenadio sto je stavljen u Putinovu fijoku? Jok more, ali bih se fraprao kada bih cuo da on zapravo bastni zapadne vrednosti.

  • +1 2
Link to comment

Isto. Zapravo i jedino po čemu asociram na njega je osmi mart sa sarmama i Rusija. 

A sad, ako je do negledanja domaćih sadržaja, moram da naglasim da znam ko je Bosiljčić ili muž Slobode Mićalović (ne mogu se setiti imena), njih ne asociram s Putinom. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Nemojte tako, ne bavi se Bikovic samo rodnim odnosima vec i klasnim, zar se ne secate njegove cuvene izjave:

 

Šta ovde nije tačno?

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...