Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

46 minutes ago, Djuro said:

image.png.07d840e7cb5b592d43c1f52914ce336a.png

 

dobro je, Miki, ne moras ga sad jos i ti jebat'... 

:laugh:

taj ne moze da se ne udvara domacinu pa to ti je :rolleyes:

 

makar za svaki sluchaj

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

image.png.07d840e7cb5b592d43c1f52914ce336a.png

 

dobro je, Miki, ne moras ga sad jos i ti jebat'... 

:laugh:

E, moj Miki, ti nisi dostojan pokojnom Glogovcu nokte da seces na nogama..Glogovac je za tebe bio ne jedan nego 10 ljudina..i za tebe, i za ovog ficfirica..

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

znaci hbo je za ulogu htio rusa koji nije bas rus ali je nepazljivo odabrao nerusa koji nije dovoljno nerus

 

 

nepodobni nerus.

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

doslovno nisu dobro uradili domaci.

 

 

Bitno je da se greshke priznaju i poprave, a ko radi taj i greshi.

 

Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

znaci hbo je za ulogu htio rusa koji nije bas rus, da im neko ne bi zamjerio, ali je nepazljivo odabrao nerusa koji nije dovoljno nerus.

a djuricko je bio previse ruzan.

 

 

 

Ma jok, nego on sada ipak faca iz Stranger things sad ce on da  igra u nekoj B,  seriji za koju ni mi ovde ne bismo znali da ne bese slucaja Bikovic..

Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

doslovno nisu dobro uradili domaci.

 

Iz tog razloga se onda u serijama pojave likovi koji se zovu npr: Drogan Jašari, po vokaciji srpski terorista u Bosni.

  • Haha 5
Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Iz tog razloga se onda u serijama pojave likovi koji se zovu npr: Drogan Jašari, po vokaciji srpski terorista u Bosni.

Ovo je ime na na nivou Ajdemi Popusi, Janez Drsko iz Kursadzija, bukvalno..jel to actuall ime lika iz serije, ili karikiiras? Cuj, Drogan:Jova:

Edited by Misko
Link to comment
20 minutes ago, Misko said:

Ma jok, nego on sada ipak faca iz Stranger things sad ce on da  igra u nekoj B,  seriji za koju ni mi ovde ne bismo znali da ne bese slucaja Bikovic..

 

zezas li se, brt, jedna od najpopularnijih serija posljednjih godina

 

15 minutes ago, Arkadija said:

Iz tog razloga se onda u serijama pojave likovi koji se zovu npr: Drogan Jašari, po vokaciji srpski terorista u Bosni.

 

nije to ko nekad u vrijeme drezika :D

  • +1 1
Link to comment

The white lotus? Mozda, i jeste, mozda i nije, ne znam, nisam nikada gledao, mada ni ne gledam serije uopste toliko, ali, makar cujem za ove poznatije, pricaju ljudi..za ovu, da  ne lazem, mozda sam cuo naslov, u prolazu..mada s emalo i zaebavam za Djuricka..a i ova tema se raspalila tek sa aferom Bikovic, o svemu se prica sem o seriji:D

Link to comment

pa ono, na topiku si od 28 strana

 

(ni ja ne ukacim masu serija, da ne bude nesporazuma. ko bi sve ispratio, ima ih previse)

Edited by morgana
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

pa ono, na topiku si od 28 strana

 

(ni ja ne ukacim masu serija, da ne bude nesporazuma. ko bi sve ispratio, ima ih previse)

Od tih 28 strana, barem 20 je o aferi Bikovic, i jos nekim off pricama..od osme strane, pa na ovamo, samo pici Bikovic prica:D

Edited by Misko
  • Haha 3
Link to comment
30 minutes ago, Misko said:

Ovo je ime na na nivou Ajdemi Popusi, Janez Drsko iz Kursadzija, bukvalno..jel to actuall ime lika iz serije, ili karikiiras? Cuj, Drogan:Jova:

:D

Izmislila sam, ali zar nije tako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...