Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

Ovako kada se pogledaju izjave i to sve sa hokejašem, verovatno je imao priliku da se ogradi ili osudi rat. Deluje mi da je odradio procenu da mu se više isplati ovako.

 

Pri tom i dalje mislim da je kolosalna glupost preko ministarstva spoljnih poslova cancelovati epizodistu u kablovskoj seriji.

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, villiem said:

...a moze jednim preciznim tvitom pred izbore skoro pa da smeni vlast 

ubeđena sam da ne može

mnogo se ovde precenjuje njegova moć

 

a pogotovo ne twitom, da si rekao nekim obraćanjem na pinku, pa hajde

 

Edited by dùda
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Ja cu te samo podsetiti da ludi Radule kad je rekao da se kandiduje protiv vucica, maltene istog momenta izasao na naslovnoj strani tada najtiraznijih novina, kurira, u clanku koji opisuje kako je u uregentni primljena njegova cerka nakon sto ju je krvnicki premlatio. Kasnije je i kurir priznao da su ga kao prevarili, od cele price nema nista, al steta je ucinjena.

 

Ako mislis da je Novak siguran od takvih stvari, jako se varas. Pogledaj kako prolazi Kasparov u Rusiji. Ima on para, ne fali mu za sada dlaka sa glave, ali ga provlace kroz blato dan i noc i gledaju da mu se useru u zivot koliko god mogu. Budi siguran da ako bi Novak samo kritikovao vlast u Srbiji da bi ga jednako provlacili kroz blato svi mediji a verovatno i gledali koliko god mogu njemu i njemu bliskim ljudima da se useru u zivot, bar u Srbiji.

 

Ma druže, ok, provuku ga kroz blato i šta onda? Koga briga? Ne mogu da mu se useru u život nikako osim provlačenjem kroz govnoide a siguran sam da bi sebi tako doneli više štete nego koristi. Đoković nije politički oponent od čije ukaljanje ličnosti profitiraju. 

Pre svega, siguran sam da nisu glupi da udare na njega pošto je za 96% Srba on najveći Srpski sin 21. veka. Bilo bi kontraproduktivno. 

 

 

  • +1 5
Link to comment
6 hours ago, morgana said:

mozda zato sto srdjan voli da se bavi biznisom, a za to nije sposoban u neproteziranim trzisnim uslovima

 

Ako ćuti na sve da bi poluretardirani stric razvijao biznis uz neke SNS povlastice, tek je to za osudu i prezir. 

  • +1 1
Link to comment
On 4. 2. 2024. at 4:40, Shan Jan said:

Da, vidi se to i u ovom intervjuu koji je dala Novoj, napljuvala Nemce kako su izvorno antisemiti ali se kriju, kako oduvek gledaju balkanoide sa visine i sl. Mislim cak i da je tacno za veliki ili cak vecinski deo populacije, ne mozes tako siroko da zahvatas. No svejedno mi deluje da joj je srce na pravom mestu.

stani, ljudi se zaista odusevljavaju ovom nekom polupismenom i nebitnom "spisaljkom" koja glumi Marksa i Engelsa? 

Edited by NevenMan
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Ako ćuti na sve da bi poluretardirani stric razvijao biznis uz neke SNS povlastice, tek je to za osudu i prezir. 

Sumnjam da zato cuti. Bas usred protesta prosle godine je SNS oduzeo terene firmi njegove porodice i ekspresno dao onom govnetu tipsarevicu koji je potpisao pristupnicu i branio velikog vodju na njegovom kontramitingu. To valjda dovoljno govori da ne cuti jer je u dilu nego bas da ne zeli da ni po koju cenu ulazi u blato srpske politike.

 

5 hours ago, Mil@n said:

Ma druže, ok, provuku ga kroz blato i šta onda? Koga briga? Ne mogu da mu se useru u život nikako osim provlačenjem kroz govnoide a siguran sam da bi sebi tako doneli više štete nego koristi. Đoković nije politički oponent od čije ukaljanje ličnosti profitiraju. 

Pre svega, siguran sam da nisu glupi da udare na njega pošto je za 96% Srba on najveći Srpski sin 21. veka. Bilo bi kontraproduktivno. 

Joj boze, provukli ga kroz blato i sta onda? Ko da ljude zabole sto ce cela medijska masinerija njihove zemlje da se okrene protiv njih. Pa i pola najblizih ce poceti da te sumnicavo gleda, koj ce ti to u zivotu? To da bi bilo kontraproduktivno je mozda na kratke staze, nije Novak toliko popularan i hvaljen samo zbog toga sto je Srbima mnogo bitno da budu prvi u tenisu, dobar deo toga guraju svi mediji, i opozicioni i drzavni, jer svima odgovara ta prica. Secas se koliko je Divac bio popularan pa opet kad je hteo da kupi glupi Knjaz Milos, provlacen je kroz blato srpskih medija dok nije odustao. Sto se tice njegove familije, niko nije rastao u bablu, da je lako otarasiti se ludog oca ne bi ljudi imali traume celog zivota. Koliko vidim oni koriste njegovu popularnost da dodju do dilova a on im ponekad ucini pojavljujuci se na reklami proizvoda koji diluju ili na turniru koji organizuju. Opet kazem, oprezno sa tim ocekivanjima da odjebe rodjenog oca jer je ovaj los covek, nije ti to drug iz osnovne koji se zica za kintu pa da to nema nikakvog efekta na tebe.

 

Ja bih voleo da se on angazuje protiv ove vlasti ali ne mislim da je los covek sto ne zeli time da se bavi. Znas ko je los covek? Onaj ko se aktivno stavi na SNS spisak iako apsolutno ne mora. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...