Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

zamorno ovo za gledanje na svakih 7 dana. ovo je za bindzovanje.

inace nije lose. dacu mu fore do kraja sezone, pa onda sve redom. valjda me jos drzi hajp od igrice.

Link to comment

Odlična četvrta epizoda Last of Us, najbolja do sad. Mnogo preslikanih detalja iz igre, ko je igrao lako će prepoznati. Bella Ramsey sve bolja kao Ellie, bukvalno je to to. Još pričaju da su im zabranili da gledaju detalje iz igre da ne imitiraju glavne glumce...

Na kraju epizode

Henry i Sam smile.png

 

Sledeća epizoda je već u petak, sad pogledah trejler. Zbog Superbowl-a naravno


Link to comment
10 hours ago, boldrock said:

Prva scena nove epizode, PP objašnjava klinki kako benzin vremenom gubi svojstva.:laugh:

 

4 hours ago, maheem said:

u 4.epizodi Joel objasnjava Ellie da se benzin vremenom kvari

 

4 hours ago, Zabalujev said:

Jebla vas priča o benzinu. :fantom: 

 

Što nas jebla, vidiš da je bitan deo zapleta?

 

Lepo je objasnio Joel u tri rečenice: benzin propo sa vremenom, kao vodu da sipamo, pun rezervoar nam jedva sat-dva potraje :hail: Oprostiću mu tih sat-dva iako realno ne bi ni toliko izvukao posle 20 godina, ali ajde ne treba mi realizam - treba mi samo da me ne jebu u zdrav mozak kao u prošloj epizodi. (Koliko li su gejovi morali da putuju i dovlače gorivo da bi natočili u onaj generator milion puta dnevno?)

 

Posle Joel i Ellie opušteno voze stotine kilometara na toj šećernoj vodici sa primesama nafte, ne vidimo da igde ponovo isisavaju nove stare zalihe, no dobro™ :D 

 

Link to comment

Gledam i ja. Sta znam, meni je nelosa mala, psuje taman koliko treba. Vise me nervira sto ne slusa sta joj se kaze.

 

Treca ep, isto dobra, nije mi leglo dodiruju se znojavim telima, dahcu jedni na druge, ali kontam da je to zbog brada :D Strasno me iznerviralo kad ovaj pizdi zbog jebenog dvorista - i sto ne slusa sta mu se kaze. U toj ep mi najgore kad Oferman izlazi da gadja napadace na 5m od ograde - snajperom :fantom: Jos mi zasmetalo sto su preglasni i nepazljivi, i zar se zaista mora kroz muzej umjesto oko ili preko njega. Nisam igrao igru, ne znam sta je i kako tamo. Generalno je ok, zombiji nisu previse cesti i prebrzi pa je i to ok.

 

27 minutes ago, Weenie Pooh said:

Koliko li su gejovi morali da putuju i dovlače gorivo da bi natočili u onaj generator milion puta dnevno?

Ja sam provalio da je on odmah na pocetku odvrnuo onaj gas i da je to sva potrebna energija (dobro mozda ne za 20 god).

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

ne vidimo da igde ponovo isisavaju nove stare zalihe, no dobro™ :D 

 

 

pro tip za gledanje svega: u filmskoj umetnosti se stvari retko kad dešavaju u ril tajmu i često nam ostavljaju da sami popunimo rupe (plot holes confirmed) i pretpostavimo protok vremena između dve scene. to se radi kako ne bi gledali iste stvari 6 puta, ili neke nebitne stvari koje nikako ne doprinose zapletu. iz tog razloga retko kad vidimo likove kako idu u wc ili jedu tri puta dnevno, osim ako to nekako ne utiče na radnju. nema na čemu :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 4
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Koliko li su gejovi morali da putuju i dovlače gorivo da bi natočili u onaj generator milion puta dnevno?)

 

brt taj njihov generator je trošio 10 litara na sat možda samo u tvojim dungeon master's guide for forgotten kingdoms ćitapima.

nemoj biti lud.

 

Link to comment

Meni ova sinoć epizoda baš meh. Malo filer, malo kliše. Zato mi se prethodna i dopala, što si ispali iz šablona. Ženica iz Two and a Half Man neubedljiva. 

 

Spoiler

Zašto ne bi ponovili po sedamsto devedeset i dvanaesti put scenu gde ćemo ignorisati javnu opasnost da svi budemo pobijeni samo kako bi uhvatili ličnog neprijatelja :yawn2:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...