Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, Amos said:


Ne, ovo je ‘cops protect property not law’ kind of thing. Treba jednog dana dobiti kao Elisabeth Holmes laku kaznicu za sva sranja. Bogati vs. panduri nikad nije bio fight. Ima gomile drugih koje bi on streljao. 
 

 

 


Kako je 11 godina u zatvoru i $450m kazne “kaznica”??

Link to comment
7 minutes ago, Amos said:

Kao prvo, tih 11 godina su smanjeni. Zatvor je bolji od mog stana. Za to što je uradila bolesnim ljudima i šta je nameravala dalje da radi zaslužuje da leži u nekom kazamatu doživotno i da se ključ zagubi. Eto nje za koju godinicu nazad, ne brini. Niko bogat nije najebao u komunističkoj državi Americi. 

 

Kanda bi se obradovao da dođue, a?

 

gulag-stalin.gif 

Link to comment
15 minutes ago, Amos said:

Za to što je uradila bolesnim ljudima

Fala kurcu, nije uradila ništa bolesnim ljudima, nego je obećavala nirvanu investitorima koji su se upecali. 

Link to comment
39 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kanda bi se obradovao da dođue, a?

 

gulag-stalin.gif 


Bio bih zadovoljan i običnom logikom za promenu. Onoliki dobri investitor je propatio zbog nje. :cry:

  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, dragance said:

Fala kurcu, nije uradila ništa bolesnim ljudima, nego je obećavala nirvanu investitorima koji su se upecali. 

 

Bolesni ljudi testirani na njenim aparatima™ dobijali su nepouzdane rezultate i dijagnoze, to je ništa?

 

Ali u pravu si, nije zbog toga najebala nego zbog false advertisinga koji je podvalila ljudima iz sopstvene klase. 

  • +1 3
Link to comment

Testiranje krvi pokusnih kunića koji su se prijavili i plaćeni, nije isto što i “bolesni”. Dovoljno je ružno šta je uradila. Nema potrebe pakovati još više na osnovu lične ideologije.

  • -1 4
Link to comment

sada bih svašta napisao, ali sam počeo da meditiram, pa sam miran i po 15 minuta dnevno

 

Theranos' equipment provided inaccurate results for an estimated one out of ten tests, resulting in thousands of unnecessary and negative experiences for patients. Patient anecdotes of emotional trauma following false cancer diagnoses from Theranos tests were not uncommon among the 890,000 results each year.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
58 minutes ago, dragance said:

Testiranje krvi pokusnih kunića koji su se prijavili i plaćeni, nije isto što i “bolesni”. Dovoljno je ružno šta je uradila. Nema potrebe pakovati još više na osnovu lične ideologije.

 

Lupaš a ne znaš šta su radili. Nefunkcionalan uređaj je bio u upotrebi po Walgreens apotekama, radili su analize krvi običnim ljudima, nikakvim pokusnim kunićima. Zbog toga su platili $44 miliona odštete. 

 

https://www.axios.com/2023/09/11/walgreens-theranos-class-action-settlement-44-million

  • Hvala 2
Link to comment
On 9. 12. 2023. at 11:53, mackenzie said:

B-filmovi imaju bolju dramaturgiju. Šta je ovo koji k?

 

Najgori film koji sam ikad gledao, bez preterivanja. Savršen balans pretencioznog i debilnog, ne može čak ni da zasmeje što mnoge kršine od filmova uspevaju.

 

Nema veze sa Elonom, Tviterom, ili Teslom, nije čak ni politički angažovan iako su ga napravili diehard fanovi Obamine administracije (Barak i Mišel su producenti).

 

Film je o apokalipsi ali nema šta da kaže o apokalipsi, o međuljudskim odnosima ali nema šta da kaže o međuljudskim odnosima, o kulutrnom nasleđu serija poput Friends i West Wing o kojima ne prestaje da smara ali ipak ne uspeva ništa da kaže. 

 

Ne znam sa čim bih uporedio LTWB osim sa The Happening (2008), ali je još gore prošao od njega (2 stars na Google Reviews, a onaj je nekako skrpio 2.5 valjda zato što je Mark Wahlberg unintentionally hilarious.)

 

Kritika je ovo teško sranje častila rejtingom od 75%, publika je mnogo realnija sa 40%.

 

  • +1 4
Link to comment

Nisam nista htela da spominjem jer prosto je nemoguce nepolitizovati ovaj film. Jedino dobro je muzika. Cak i od rada kamere sa zavrtanjem mi se kenjalo. 

Sela sam,razmislila....kako je suptilno sve namesteno, lukavo al ne dovoljno lukavo oblozeno dobrom fotografijom a unutra,jebes mi sve, predictive programming. 

Podlo, podlo. 

 

Logike nema niucemu.

Edited by mustang
Link to comment
19 minutes ago, mustang said:

Btw, tsla je $243, opet su smanjili cene vozila. 

 

Doteraj mi 5-6 komada, po toj ceni mi se isplati da u njima čuvam piliće kad se istroši baterija.

Edited by JozoMujica
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...