Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

4 minutes ago, JozoMujica said:

 

Doteraj mi 5-6 komada, po toj ceni mi se isplati da u njima čuvam piliće kad se istroši baterija.

 

Cena akcije, sorry 😐

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Doteraj mi onda 5-6 akcija, isplati se da u njima držim piliće kad crke baterija.

 

Prodaj pilice pa kupi akcije :D 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Nisam nista htela da spominjem jer prosto je nemoguce nepolitizovati ovaj film. Jedino dobro je muzika. Cak i od rada kamere sa zavrtanjem mi se kenjalo. 

Sela sam,razmislila....kako je suptilno sve namesteno, lukavo al ne dovoljno lukavo oblozeno dobrom fotografijom a unutra,jebes mi sve, predictive programming. 

Podlo, podlo. 

 

Logike nema niucemu.

Interesantno da Tesla plaća (ili u najmanju ruku odobrava) product placement u jednom takvom filmu. 

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Interesantno da Tesla plaća (ili u najmanju ruku odobrava) product placement u jednom takvom filmu. 

 

I meni je na prvu loptu delovalo čudno, ali pazi kako su Tesle prikazane - prazni automobili, direkt sa fabričke trake, jure i zakucavaju se jedni u druge. Nigde ljudi, nigde nijedne jedine žrtve!

 

Da je u scenariju bila scena u kojoj neko strada u tim udesima, kladim se da bi teže dobili ausvajz od Elona.

 

Ovako ispada da su pomahnitale apokaliptične Tesle čak bezbednije od ovih normalnih, svakodnevnih, koje se slupavaju sa ljudima iza volana :D 

 

Link to comment
59 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ovako ispada da su pomahnitale apokaliptične Tesle čak bezbednije od ovih normalnih, svakodnevnih, koje se slupavaju sa ljudima iza volana :D 

 

 

Ne znam da li se vidi instagram link :D

 

https://www.instagram.com/reel/C0NRdzqL3Rq/?utm_source=ig_web_copy_link

 

E da, 2.5 sata besmisla od filma, 2.5 sata cekam nesto da se desi jer nemoguce je da takva glumacka ekipa pristane na ovo. 2.5 sata da bi se zakljucilo da je Friends cinio ljude srecnim. 

Edited by Sk8ter girl
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Braća Strugacki said:

kakav utisak nedelje, kakvi bakrači, ovo je ekipa:

 

spacer.png

 

 

 

Niste pratili..anyway elon prica a dete mu pevusi, tate prica opet dete elonovo pevusi, vivek otisao u wc, zaboravio da stavi na mute mirkofon, svi ga cuju kako piski, elon njemu "i hope you feel better"

 

Moja ljubimica Laura Loomer se isključila nakon pet puta prekidanja, peder host ima traume da onapita bilo sta elona pa je sekao. Najebao je :lolol:

 

 

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, mustang said:

 

Niste pratili..anyway elon prica a dete mu pevusi, tate prica opet dete elonovo pevusi, vivek otisao u wc, zaboravio da stavi na mute mirkofon, svi ga cuju kako piski, elon njemu "i hope you feel better"

 

kako su samo ludi, prava vickasta druzina 😂😂😂

Link to comment
16 hours ago, Braća Strugacki said:

kakav utisak nedelje, kakvi bakrači, ovo je ekipa:

 

spacer.png

 

 

jbt kakav skup psihopata.

jedino nisam znao ko je ovaj vivek, onda videh da je zalegao na rudu za onog psihoa shkrelija...

Link to comment

Povodom DMV istrage za false advertising koja se otegla preko godinu dana: Elon se brani koristeći trampovsku "You knew I was a snake before you took me in" logiku. 

Quote

 

Tesla is defending itself by saying, in effect, that the DMV let the company slide for so many years, the case no longer has legal standing. Plus, the company, run by Chief Executive Elon Musk, says the DMV is violating its free speech rights under the U.S. Constitution’s 1st Amendment :lolol:

 

The DMV “has been aware that Tesla has been using the brand names Autopilot and Full Self-Driving Capability since Tesla started using those names in 2014 and 2016 respectively,” the company said in a response filed in a state administrative court Friday. The company “relied upon the implicit approval of these brand names” and “the DMV chose not to take any action against Tesla or otherwise communicate to Tesla that its advertising or use of these brand names was or might be problematic,” the response notice states.

 

As to free speech, Tesla claims that the state’s false advertising rules on autonomous vehicles “impermissibly restrict constitutionally protected speech that is truthful and nonmisleading.” :lolol:

 

Several customers have sued Tesla after spending $8,000 to $15,000 for a feature called Full Self-Driving that, most independent driverless car experts agree, cannot drive itself.

 

 

Znači, ako ste me čitavih devet godina puštali da lažem ljude i ugrožavam im živote, zašto bi baš sad prekidali? Free speech, baby! 

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...