Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, Lezilebovich said:

Osim naslova, iz teksta se vidi da je ovo apdejt softvera , zar ne ?

kad mi iphone umetne novi ios, nije uradjen ne-fizicki recall, nego software update 

 

Naravno. Al naslovi u vezi tesle i maska moraju da imaju negativnu konotaciju...pa uvek. Vise je dosadno citati ih.

Link to comment
7 hours ago, Lezilebovich said:

Osim naslova, iz teksta se vidi da je ovo apdejt softvera , zar ne ?

kad mi iphone umetne novi ios, nije uradjen ne-fizicki recall, nego software update 


irelevatno je, zar ne?

bitno je da ga oprave, kako vise ne bi ubijao ljude.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hm... Elon Musk je Tesla. Ima cime da preti. Cela kompanija je napravljena na hajpu oko njega, ako bi se on povukao verujem da bi deonice roknule i da on to zna. Mozda mu i daju na kraju nesto.

Link to comment
11 hours ago, Zverilla said:

 

I jedno i drugo je spektakularno. 

 

Čovek prodao deonice da kupi drugu firmu, i sad je u fazonu dajte mi još deonica inače ću da razvijam svoje epohalne nove tehnologije negde drugde. 

 

Pa razvijaj ih gde hoćeš jbt, ko ti brani? :D Ali nemaš šta da razvijaš, zato i trubiš tako. Kaskaš beskrajno za konkurencijom i na AI polju i u robotici, ljudi polako kapiraju da si im oduvek prodavao samo ciglu za ciglom. 

 

Nadam se da Elon ovim sprema izgovor za predstojeće bušenje balona i kolaps TSLA stock value. Biće kao, "eee, da ste mi dali još deonica, ne bi se ispostavilo da ste kula od karata".

 

4 hours ago, Shan Jan said:

Hm... Elon Musk je Tesla. Ima cime da preti. Cela kompanija je napravljena na hajpu oko njega, ako bi se on povukao verujem da bi deonice roknule i da on to zna. Mozda mu i daju na kraju nesto.

 

Ovo nije baš tačno, on se odavno "povukao" iz Tesle jer poseduje samo 13% deonica. 

 

Kompanija jeste napravljena na hajpu ali ne oko njega lično nego oko tehnologija kojima je on mlatarao. Ljudi su mu poverovali da ima full self-driving (što ne samo da nije imao nego je sasvim moguće da niko nikad neće imati), spekulativno nabudžili vrednost kompanije preko svake mere, i sad čekaju da on isporuči te tehnologije. 

 

A on sad kaže, "ako ne budem isporučio obećane tehnologije, imajte u vidu da će to biti zato što mi je mali udeo u kompaniji" :lolol: Neverovatno licemeran gmaz.
 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ljudi i dalje percepiraju da on vodi Teslu i da odlucuje o svemu. Onog trenutka kada javno izadje iz price i kad prestane ta nada da ce Sveti Elon da ispuni svoje prorocanstvo, gomila korisnih idota ce poceti da prodaje akcije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...