Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Sve je pohvalno, svaka cast, bravo elon majstore, al’ kakve to veze ima sa faucijem, sa twitterom, sa bajdenom, sa tesla nikolom??

Tesla (ne znam na koji model mustang misli - valjda na sve?) nije jedini auto na svetu sa 5 zvezdica. Samo u 2022. je barem 20 razlicitih modela dobilo 5*, a od 2001. (kad je prvi dobio 5*, mislim Renault Laguna) cenim da ih ima vise stotina.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Samo za fanove… :dry:

 


ovo kao da je insert iz onih parodija filmova osamdesetih.

Tipa: ima li pilota u avionu. tad bi svi umirali od smeha a sad svi svrsavaju.

  • +1 2
Link to comment

meni je simpatican i ovaj broj zaposlenih, koji izigravaju saobracajce i upucuju ljude na odgovarajuci peron.

znaci imamo stotine zaposlenih (vozaci, otpravnici), za sta? da bismo imali javni prevoz, koji je 100x manjeg kapaciteta u odnosu na neki elektro-vozic.

 

covek bi ocekivao trunku vise od nekoga ko je obecavao put na Mars 2021, od bozijeg izaslanika, koji radi 25h dnevno boreci se protiv zla i tiranije, nesebicno rizikujuci zivot svoj i svoje porodice (wtf).

 

i sad, ako kazes da je vegas loop jedna obicna budalastina, ti si slepac, levicar, mazohista, rob i pripadnik kulta muskovih hejtera.

 

edit: sad cemo svi lepo da budemo prebaceni na deponiju :D. s'pravom :thumbup:.

 

Edited by Djuro
  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, Svarog said:

u jednom delu tunela deluje kao da ni vrata ne mogu da se otvore. vrh™ ako je tako.

 

zli jezici kazu da ne mogu da se otvore, izlazi se na zadnja. to je plan u slucaju frke.

edit: ali to je fake. sad sam pronasao. mogu da se otvore, ima dosta mesta.

 

main-qimg-afd11978310a1141492e078ac3ebb68b-lq

 

 

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Djuro said:

 

zli jezici kazu da ne mogu da se otvore, izlazi se na zadnja. to je plan u slucaju frke.

edit: ali to je fake. sad sam pronasao. mogu da se otvore, ima dosta mesta.

 

main-qimg-afd11978310a1141492e078ac3ebb68b-lq

 

 

 

E sjajno što ipak ima mesta da se otvore vrata, to znači da ako se Spajdermen zaglavi u Tesli, može lepo da izađe i otpuzi niz zidove do najbližeg izlaza.

 

Ali zaglavljivanje je čisto hipotetička stvar, ko je još video da se 1 Tesla naprasno zaustavi u sred tunela pa da se u nju zakuca još gomila automobila koja ne uspe da je zaobiđe...

 

 

  • Haha 2
Link to comment

An eight-car pile-up on November 24, 2022 on San Francisco’s Bay Bridge. 

 

Quote

Since 2016, the federal agency has investigated a total of 35 crashes in which Tesla’s “Full Self-Driving” or “Autopilot” systems were likely in use. Together, these accidents have killed 19 people.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...