Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

17 minutes ago, francuski sobar said:

"Ministar privrede i preduzetništva Republike Srpske Vojin Mitrović kaže da postoji mogućnost da američka firma “Tesla” dođe u Bijeljinu."

 

:fantom:

FKjZ0zNXMAADlg_.jpg

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

Što ste negativni, podsmevali su se ljudi isto tako prvim glasinama da Campazzo dolazi u Zzvezzdu, a šta je posle bilo?

 

Facundo Campazzo: 'I'm a better player now than when I arrived to NBA' /  News - Basketnews.com

 

Ovako će Elon jednog dana da se osloni o ogradu fabrike u Bijeljini, a vi ćete samo da škrgućete zubima od nemoći :mad:

  • +1 1
Link to comment

Sad na sud mora jer je rekao da ce da kupi teslu za $420/share, hoce da je prebaci u privatno. 

Na sud zbog te izjave jer navodno utice na cenu akcija. 

I ja bih na njegovom mestu to uradila, a ce mene neki komarci da zajebavaju oko cene akcija ili neprijatelji sa obaranjem cene. 

 

Kod mene trenutno, al preslo je 7 dok sam kropovala

IMG_20230117_200239.jpg

Edited by mustang
Link to comment

Btw, nisam vise anti auto tesla vesti videla kako ovaj auto kresuje, te ova nesreca, te ona, kao da ni jedna druga marka  na drumu ne postoji :lolol:

A proglašen za najbezbedniji auto.  

 

Mene interesuje sta ce da se desi kada se dobro zakucaju dva EV auta? Obzirom da je litijum u pitanju, hoce li nas dici u vazduh ili cemo se ko sibice zapaliti.

Edited by mustang
Link to comment
12 hours ago, mustang said:

Btw, nisam vise anti auto tesla vesti videla kako ovaj auto kresuje, te ova nesreca, te ona, kao da ni jedna druga marka  na drumu ne postoji :lolol:

A proglašen za najbezbedniji auto. 

Pa kad se nijedna druga marka ne kurči kako joj kola sama voze, i to lažno: https://www.theguardian.com/technology/2023/jan/17/tesla-self-driving-video-staged-testimony-senior-engineer

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, mustang said:

A proglašen za najbezbedniji auto.  

 

Ovaj, za autonomnu vožnju nije, tako da pokušavaš da pomešaš babe i žabe.

Edited by vememah
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...