Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

a ovo je razlog zašto smo svi čuli za fakin tejta. klinci su mu plaćali $50/mo da ga promovišu po internetu

 

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:


 

Što se tiče omladine koja to sluša, podsetilo me kad smo bili klinci pa nam ponudilo sa tribine da uložimo u pravljenje dukseva. Nas 6-7 preskočilo to uživanje, a dvojica-trojica dali pare unapred i nikad dobili dukseve. Tako i sa ovim, uvek će biti dvojica-trojica koji će zabranjivati Instagram, a ostali će imati devojke.

 

 

Mene tako zajebali za 1100 dinara za neku majicu kad sam bio klinac. Sreća pa sam zapamtio i višestruko im naplatio kasnije, kad sam već ušao u neke ozbiljnije priče.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

:lolol:

Izgleda da uopšte nisi pratio temu. Zapravo su retki upisi u kojima se ne tvrdi upravo to. Doduše, to uglavnom dolazi od forumaša koji prizivaju rušenje kapitalizma, a neki i šeretski prizivaju nuklearnu katastrofu koja bi izbrisala ljude sa planete tako da imam razumevanja ako ih ne shvataš ozbiljno, ali dominantan narativ jeste da su ti automobili izuzetno loši i nebezbedni. 

 

Prema rezultatima EuroNCAP-a, najbezbedniji automobili u ovoj godini su Tesla Model S i Model Y.

Link to comment

isključio sam se ove teme kad ste postali jako dosadni i neprijatni, ali koliko znam o nebezbednosti se uvek pričalo u kontekstu "auto-pilota"

 

iz razloga što nije bezbedan i što kupci sprovodi beta testiranje i žrtvuju se radi progresa

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

a ovo je razlog zašto smo svi čuli za fakin tejta. klinci su mu plaćali $50/mo da ga promovišu po internetu

 

Pa dobro, vidiš da ima i ko nije čuo.

 

Trinaest minuta je predugo objašnjenje, evo ovde sve lepo sumirano za 62. sekunde. Ima i Vince Carter i Jayson Williams, ima i ženski, svašta nešto.

 

 

Link to comment

eto, da ga elon nije vratio na tviter, još bi harao, kakav genijalan plan, uvukao se u deničarske redove da ih raskrinka

 

hvala o premudri elone

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Pa dobro, vidiš da ima i ko nije čuo.

 

Trinaest minuta je predugo objašnjenje, evo ovde sve lepo sumirano za 62. sekunde. Ima i Vince Carter i Jayson Williams, ima i ženski, svašta nešto.

 

 

 

E jesi pokvaren. Hteo sam da ostanem u blazenom neznanju ko je lik, ali si stavio da ima Vince i Jason i navuko me da kliknem, i tako mu posvetio citav minut svog zivota..

Edited by Jimmy Kowalski
  • Haha 1
Link to comment

Ja još ne znam ko je to a ni ko su svi ovi ostali ljudi koje spominjete, čuo sam samo za Kim Kardašijan i Kanje Vesta koji se isto pomenuti ali najiskrenije ne znam ni kako oni izgledaju. 

Čitam ko lik iz pećine i ne mogu se načuditi kako i zašto ovde ovoliko ljudi zna sve i skroz mi je zanimljiva tema.

 

 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
45 minutes ago, Braća Strugacki said:

eto, da ga elon nije vratio na tviter, još bi harao, kakav genijalan plan, uvukao se u deničarske redove da ih raskrinka

 

hvala o premudri elone

 

Još kad sam Tviter bude raskrinkao za jedno godinu dana max, kad ga zakuca u ledeni breg i trijumfalno odleti na sledeći projekat, uf! Jedva čekam.

 

  

30 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

E jesi pokvaren. Hteo sam da ostanem u blazenom neznanju ko je lik, ali si stavio da ima Vince i Jason i navuko me da kliknem, i tako mu posvetio citav minut svog zivota..

 

Multilevel marketing!

 

eddie-murphy-im-smart.gif

 

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Weenie Pooh said:

Kakve veze ima Tate sa Twitterom i Muskom, ne razumem?

 

 

Da li bi bio uhapsen da mu Musk nije dao prostor na tw ? Naravno da ne. Tako da Elon nastavlja da doprinosi covecanstvu :)

 

edit: vec je braca shvatio znacaj muska

Edited by Lezilebovich
Link to comment
1 hour ago, francuski sobar said:

Ja još ne znam ko je to a ni ko su svi ovi ostali ljudi koje spominjete, čuo sam samo za Kim Kardašijan i Kanje Vesta koji se isto pomenuti ali najiskrenije ne znam ni kako oni izgledaju. 

Čitam ko lik iz pećine i ne mogu se načuditi kako i zašto ovde ovoliko ljudi zna sve i skroz mi je zanimljiva tema.

 

 

 

 

 

 

+100

Link to comment
14 hours ago, Braća Strugacki said:

eto, da ga elon nije vratio na tviter, još bi harao, kakav genijalan plan, uvukao se u deničarske redove da ih raskrinka

 

hvala o premudri elone

:rolf:

 

LEGENDO

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...