Jump to content
IGNORED

Francuska


Mil@n

Recommended Posts

Ako se planira da se ide u grupi odnosno više familija/auta sve do Španije i dalje zahtjevalo bi prenoćište nakon desetak sati uslovno rečeno. Nije loše odmoriti oko Milana i Venecije kome godi tako. Do Francuske se pregura, ionako je predio isti da se ne zna gdje je smješten čovjek kad upadne kod Azura™ : )

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Menton se meni tu najvise svideo na tom potezu. Mi smo ga koristili kao bazu za azurnu obalu. Ima fantasticnih malih restorana.

Blizu je i Italije pa mozes malo korisiti da malo promenis. Jedino ne znam koliko tu ima kuca nego su vecinom apartmani.

 

Thanks, noted, uzeću u obzir. Ronđam po Bookingu već dva-tri dana, i vidim i ja da su uglavnom apartmani, ali ima baš svega, od šatora i koliba do vila i palata. Doduše, i raspon cena je takav, od 1000 do 70000 evra, za svakog po nešto. 

Link to comment
19 minutes ago, Tpojka said:

Ako se planira da se ide u grupi odnosno više familija/auta sve do Španije i dalje zahtjevalo bi prenoćište nakon desetak sati uslovno rečeno. Nije loše odmoriti oko Milana i Venecije kome godi tako. Do Francuske se pregura, ionako je predio isti da se ne zna gdje je smješten čovjek kad upadne kod Azura™ : )

 

Nećemo ići dalje od Sen Tropea sigurno, ni do Marseja i Avinjona, a kamoli do Španije. Zbog klinaca ću i na ovoj ruti da spavam negde, npr. na slovenačko-italijanskoj granici ili u Italiji do 100km od slovenačke granice.

 

Sve ovo ako budem išao naravno.

Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

 

Nećemo ići dalje od Sen Tropea sigurno, ni do Marseja i Avinjona, a kamoli do Španije. Zbog klinaca ću i na ovoj ruti da spavam negde, npr. na slovenačko-italijanskoj granici ili u Italiji do 100km od slovenačke granice.

 

Sve ovo ako budem išao naravno.

Imas solidan hotel za porodicu u Mestre - Novotel. Imaju sobu sa bracnim krevetom i sofom na rasklapanje za dvoje dece. Besplatan parking i blizu autoputa, plus je blizu grada ako hoces da se prosetas uvece.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Le Pradet kod Tulona isto nisu loše kako sam čuo. Pričao mi drug koji je autom proputovao duže destinacije.

  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...