Jump to content
IGNORED

Francuska


Mil@n

Recommended Posts

3 hours ago, Djuro said:

Kako najefikasnije sa Orly do Bastille?

Uzmi OrlyVal sa Orly do Antony, pa presedni na voz (RER B) izadji u Chatelet i onda metro linija 1 prema Chatteau de Vincennes i izadji u Bastille. Zvuči zajebano, ali nije - imaš vozove/metro svakih 5-10 minuta maksimum i stižeš za manje od sat vremena.

 

Nipošto ne uzimaj taksi.

 

imas i bus sa Orly, koji je jeftiniji, do Gare de Lyon i tu onda opet na metro. Samo ako zaglaviš u saobraćaju, načekaćeš se dok stigneš.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja za novu godinu idem za Marsej, jebenih 7 dana. Ko mi je kriv kad me zena navata posle 3 piva u 11 nocu da kupujem karte :laugh: Zapisao skoro sve sta ste pisali prethodnih strana, ono vidim i po netu da je Marsej dobrano dosadan pa cu svakako da se pustim ka severu ili vozom ili autom ako dete zakmeci. Ako se setite jos necega a da je moguce da se izvede u prvim danima januara slobodno. Ono, regenhose nosim iz Nemacke pa nosim, nije vreme nego odeca :ph34r: tako da je svejedno.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Što baš Marseille u sred zime? 

 

Jeftini letovi, promasili Kipar za 2 sata pa kao ajde barem negde. Zima ovde zima tamo, nadam se da ce barem sunce da izadje ponekad pa da se kao gusteri naredjamo i gledamo u isto

Link to comment
2 hours ago, Baldrick S. said:

 

Jeftini letovi, promasili Kipar za 2 sata pa kao ajde barem negde. Zima ovde zima tamo, nadam se da ce barem sunce da izadje ponekad pa da se kao gusteri naredjamo i gledamo u isto


marsej je truba, ali okolina je strava dobra. samo cepaj po Provansi. ako nisi autom, nije problem jer njihov srbijavoz nije skup, a odličan. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...