Jump to content
IGNORED

Francuska


Mil@n

Recommended Posts

3 hours ago, Djuro said:

Kako najefikasnije sa Orly do Bastille?

Uzmi OrlyVal sa Orly do Antony, pa presedni na voz (RER B) izadji u Chatelet i onda metro linija 1 prema Chatteau de Vincennes i izadji u Bastille. Zvuči zajebano, ali nije - imaš vozove/metro svakih 5-10 minuta maksimum i stižeš za manje od sat vremena.

 

Nipošto ne uzimaj taksi.

 

imas i bus sa Orly, koji je jeftiniji, do Gare de Lyon i tu onda opet na metro. Samo ako zaglaviš u saobraćaju, načekaćeš se dok stigneš.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja za novu godinu idem za Marsej, jebenih 7 dana. Ko mi je kriv kad me zena navata posle 3 piva u 11 nocu da kupujem karte :laugh: Zapisao skoro sve sta ste pisali prethodnih strana, ono vidim i po netu da je Marsej dobrano dosadan pa cu svakako da se pustim ka severu ili vozom ili autom ako dete zakmeci. Ako se setite jos necega a da je moguce da se izvede u prvim danima januara slobodno. Ono, regenhose nosim iz Nemacke pa nosim, nije vreme nego odeca :ph34r: tako da je svejedno.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Što baš Marseille u sred zime? 

 

Jeftini letovi, promasili Kipar za 2 sata pa kao ajde barem negde. Zima ovde zima tamo, nadam se da ce barem sunce da izadje ponekad pa da se kao gusteri naredjamo i gledamo u isto

Link to comment
2 hours ago, Baldrick S. said:

 

Jeftini letovi, promasili Kipar za 2 sata pa kao ajde barem negde. Zima ovde zima tamo, nadam se da ce barem sunce da izadje ponekad pa da se kao gusteri naredjamo i gledamo u isto


marsej je truba, ali okolina je strava dobra. samo cepaj po Provansi. ako nisi autom, nije problem jer njihov srbijavoz nije skup, a odličan. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...