Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

38 minutes ago, InvisibleLight said:

Odakle ti ovo?

Daj fotku, txt..uvek su imale tu gumu,od 69.

 

Meni su ok, imam 1 skroz off white, a davnih dana iznosila i bacila 1 s zlatnom podlogom i "zmijska koza" motivom na straftama

izgleda je sećanje varljivo, onda su to bile također neke plitke bez gume, ali ne super star tj run dmc

 

 

sad ove što imam su super star sa gumom, i izrazito su mi iritantne

Link to comment

Moram da slikam moje, unesem malo boje :lolol:  

 

Nasla sad i ove kolumbija, nikad nosene. 

 

Roze nosim svaki dan, crne za hajk, odvratne su mi po izgledu al continental guma, muske su inace i bile su $10 u Costco (kao nas metro). nikad se ne okliznem kad silazim niz strminu, sto je bitno jer pesak nizbrdo je bas zajeban.

Sive su za trening. Plave su mi svecane, stare zute za plazu.  

 

Sve asics su mi 3grama teske sto volim i one adidas raspad, treba nove da uzmem, a zao mi.

 

IMG_20220927_090747_copy_1017x1356.jpg

Edited by mustang
  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, InvisibleLight said:

Pa sto si ih kupio? :D

pa kao svidele mi se, a i da se častim tad sam položio za motor

:lolol:


 

bukvalno mislim da ih nisam obukao tri puta

:isuse:

  • Haha 6
Link to comment

Mnogo su mi se svidele ishikawa, posto cu da ih jurim online, kakav je kalup? Kao Adidas, NB? Veci manji? Ovo je bas glupo sto radim posto me zulja sve, al gotovo sad, odlepila. 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Katikon said:

Mnogo su mi se svidele ishikawa, posto cu da ih jurim online, kakav je kalup? Kao Adidas, NB? Veci manji? Ovo je bas glupo sto radim posto me zulja sve, al gotovo sad, odlepila. 

Jedino da nadjes neki sajt za kupovinu koji ima onaj size checker, tester, ima ih.

Ponudi da odaberes marku tika i potom i model, i upises koji broj njih nosis, npr adidas-> gazelle->40, onda ti izbaci npr 67%kupaca koji nosi adidas gazelle 40 je kupilo ovaj model broj taj i taj

Link to comment

Ili jednostavno sajt koji ima dosta komentara kupaca pa odatle zaključiš. Ha tako obično gledam. A dobar sajt će da ima i svoju preporuku tipa uzmi broj veći od uobičajenog. Verovatno ću i ja da ih pojurim pa ću ostaviti info ako nađem nešto.

Link to comment
On 26.9.2022. at 22:55, x500 said:

Starije dete me je pocetkom 2018 sustigli sa velicinom noge. 

Kupim ja pocetkom te godina 2 para patika, jedne njemu jedne meni.

On svoje nosi, ja moje cuvam u kutiji. Vratim se iz neke pecajbe, vidim nosi moje patike. Ok. To leto kupim jos jedno 2-3 para patika i kazem mu - uzmi sve sada, meni izdvoj jedne, nove ili starije, koje neces. On ih gleda ko Golum onaj prsten i donese mi neke njegove jako stare, koju su mi male i tesne. 

E pa nece moci tako!

Kupim meni one Reebok kad sam bio na putu, i vratim se u novim patikama. Rekoh, ovo su moje vec ih nosim i nema diranja. Sad samo dokupljujem iste, a kako je hodnik mracan ne kapira da se ja redovno "podmladjujem".

 

Na jedne njegove sam posebno bacio oko - Nike Air Monarh

716y+3mJBVL._AC_UL1500_.jpg

 

Cekacu ih ako treba jos 5 godina. On ih nosi 2-3 puta godisnje, a lagan je kao perce tako da su kao nove :)

Al si usro dete, haha jebte on nosi ove "dad shoes" zato ti se i svidjaju. 

 

Znači prejako. :)

 

P S. Ko prati sneaker scenu zna se, Monarh = dad shoes forever :)

  • Haha 3
Link to comment

Maloo mi frkica da uletim na ovaj topic jer sam jedan od onih što ih je nevidljiva svetlost pominjala. 

Tj. baš volim patike. :)

 

30+ lagano pari, bilo bi i 50+ da nema caleta koji ima pola broja manje stopalo pa sa 60+ godina se seta u ozbiljno dobrim patikama. :D

 

Kako zabodem projekat ili nešto dobro u životu se desi, mora da se bocne par svežih patika.

 

U poslednjih mesec dana sam glocno tri para, doduše dva na popustu. :')

 

 

Ljubav za NB i ON je interesantan al mora da probam.

 

Za GG kažu da su neudobne i krš kvoliti.

 

 

Triple white su drugi par, prethodni ide Tati. :)

P.S. sorry za sve tuzice koje sam podelio. To je jače od mene. :'(

 

202329911-1-white.jpeg

03-05-2021_ML_FY9349_1_1.jpg

carhartt-wip-new-balance-990v1-m990ch1-release-date-1.jpg

Edited by Azdaja
Nema*
  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
12 minutes ago, Peter Fan said:

Pogledaj ovdje: 

 

https://reebokwork.com

 

ja imam Sublite jer mi ne treba izolacija kad idem u lab, a treba toe protection 

 

Nema pojedinac slobodu da sam izabere i ne treba ni da je ima. To radi posebna sluzba koja ima izlistane propise i zahteve koji moraju da se prate za sve delove zastitne opreme. 

 

Cak i za konsultante na sajtovima, vlasnik sajta rentira deo opreme koja je u skladu sa propisima. Zbog osiguranja i daleko bilo odstete ako se nesto desi.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...