Jump to content
IGNORED

House of the Dragon


theanswer

Recommended Posts

Vini, daj mi malo važnih podataka. Balerion je ubedljivo najveći zmaj ikada, ali gde se nalazi Syrax naspram Drogona size-wise? I izgubljena Vhagar?
Evo smile.png ee6921e31edf8a0c43e5d69ebda0a780.jpg

Za rezoluciju od 300x200 se pobrinuo Tapatalk isuse.gif



Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment

Nema šanse da je Drogon na samom začelju. Mislim, vekovi su pred njim da poraste, ali zar nije išla priča da je Drogon gromada?

 

Syrax je maaaalaaa :wub:

 

Vhagar će sigurno čuda da čini čim je druga najveća ikad.

Link to comment

Прве две епизоде су ОК. Али сам помало разочаран јер сам очекивао некакво магично (полу)утопијско краљевство битно другачије него у Игри престола. (нисам чит'о књиге)

Link to comment
57 minutes ago, MayDay said:

Nema šanse da je Drogon na samom začelju. Mislim, vekovi su pred njim da poraste, ali zar nije išla priča da je Drogon gromada?

 

Pa starosna razlika ne može da se nadoknadi. Ne znam šta od Drogona očekuješ, dete ima koliko, dve-tri godine najviše? Apsurdno je veliki za taj uzrast, ali ipak sićušan u poređenju sa odraslim zmajevima.

 

On što smo videli u seriji, da na leđima nosi i Dany i Jona i Hounda i Tormunda i Berica i još ne znam koliko njih... to verujem da u knjizi nećemo imati. Za sad je jedna jahačica pun kapacitet.

 

57 minutes ago, MayDay said:

Vhagar će sigurno čuda da čini čim je druga najveća ikad.

 

Čekaj, nisi čitala Fire & Blood? A Rogue Prince? The Princess and the Queen? Ništa od toga, ne znaš šta će da se desi?!

 

Izbaci se sa foruma sama, molim te, da ne zovem obezbeđenje :fantom:

Link to comment

Ćuti, Vini. Gledam sad seriju, pa ću čitati ako mi zatitra da treba da čitam. Jesam počela Fire and Blood ali mi je neko uzeo pre nego sam završila i na tome ostade.

  • -1 1
Link to comment
24 minutes ago, mustang said:

Oce li princeza R. Izginuti, ostalo me ne zanima. Bila bi greota. 

 

Ima ih jedno osam na R, koja od njih te zanima :D 

 

Realno, većina ovih likova što smo videli do sada će izginuti do kraja - kriza će se završiti brat bratu 20 godina od ovog trenutka u kom se dešavaju prve epizode.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ima ih jedno osam na R, koja od njih te zanima :D 

 

Realno, većina ovih likova što smo videli do sada će izginuti do kraja - kriza će se završiti brat bratu 20 godina od ovog trenutka u kom se dešavaju prve epizode.

 

Ova mala princeza sto jase zmaja. I hoce li doziveti da vlada ako ćaća ode u vecna lovista

Link to comment
1 minute ago, mustang said:

Ova mala princeza sto jase zmaja. I hoce li doziveti da vlada ako ćaća ode u vecna lovista

 

Hoće, ali ne odmah - moraće da ratuje sa familijom za presto, i da se uda i da se preuda, i svašta nešto.

 

Inače, sad čitam da ova mlada Australijanka što glumi Rhaenyru nikad nije gledala GOT :lolol: Respect, ima devojka ukusa!

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

kriza će se završiti brat bratu 20 godina od ovog trenutka u kom se dešavaju prve epizode.

Ја то све гледам симболички, они имају 10 змајева у актуелном моменту, али модерни свет их већ увелико потискује. На крају модерни свет сасвим потисне магијски свет, Денерис је последња контрареволуционарка магијског света, ликвидирају је јер нико не жели назад у то. И они зомбији са севера су настали као очајнички потез изумирућег света да се спасу магијске оазе.

Link to comment
On 30.8.2022. at 17:44, Zabalujev said:

 I kralj koji se snebiva da pošalje kaznenu ekspediciju na pirate, rutinski postupak svakog imperatora koji je zaseo u zadnjih 4-5 milenijuma od Jangcea do Atlantika. 

 

То је из разлога што полако савезништва, новци и друга савремена оруђа, односе премоћ над змајевском силом. Ако буде ишао около и све противнике засипао ватром змајева (како је девојчица предложила) , то је пречица да се баш сви уједине против њега. Он је најавио другу женидбу из љубави, то га је коштало једног савезништва, односно, створило му једног додатног непријатеља. Претерано коришћење змајева имало би сличан ефекат, само би умножавало непријатеље.

Link to comment

meh, malo jace od kisele vode...:fantom:

isto tako ne znam sta falite cgi, po meni jako los, tacno vidim po objektima sta je stampano™..

bolje da su pare od ovih 10 epizoda potrosili na jos 3 epizode gota, umesto sto je got usran onim za sve pare onim zbrzavanjem na kraju..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...