Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Čekićarima bi mogao doći Scamacca, ako im €50m nije puno. 

 

Ozbiljno se zakuhalo oko Koulibalyja kojeg Tuchel želi. Vrhunski stoper koji bi mogao napraviti VvD-Ruben Dias impact po dolasku u ligu.

 

Jack W postao trener u Arsenalovih U18.

  • +1 1
Link to comment

Sad i ja pročitah ovo za Skamaku. 

Ako nešto izgleda kao previše dobro da bi bilo istinito, onda obično i jeste previše dobro da bi bilo istinito. 

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

Ozbiljno se zakuhalo oko Koulibalyja kojeg Tuchel želi. Vrhunski stoper koji bi mogao napraviti VvD-Ruben Dias impact po dolasku u ligu.

 

pre 5 godina verovatno, sad baš i nisam siguran

Link to comment

btw zašto ljudi još uvek dovode špiceve iz italije za velike pare? to je liga u kojoj dominiraju lukaku i tammy abraham

 

eno vam ga belotti za džabe u najboljim godinama, i on je nekad bio dominantna sila u italiji.. 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Koulibali kod dobrog trenera moze postati jedan od najboljih stopera premier lige, jak je ko zver. Jedino mi se cini da dolazi jedno dve godine kasnije no sto je trebalo, ali nema veze.

 

Skamaka, meh, nisam nesto kupljen. Jeste on talentovan i na momente deluje bas dobro, vesto, ali ono, sad trenutno mi pre deluje kao novi Graciano Pele nego neki Zola. Da su zapeli za Vlahovica kad je bilo vreme, druga prica bi bila.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

btw zašto ljudi još uvek dovode špiceve iz italije za velike pare? to je liga u kojoj dominiraju lukaku i tammy abraham

 

A tek Ciro Immobile. :D

 

Abraham je još mlad, spominjao se dugo vremena u kontekstu Arsenala dok nismo uzeli novijeg Božijeg poslanika.

Link to comment

istini za volju nisam rekao da tamo nema solidnih špiceva, nego sam pitao zašto ih ljudi dovode za velike pare :sleep:

 

eto vi doveli isusa za iste pare koje west ham pokušava da plati scamaccu. tammy je solidan igrač, i bio bi solidno pojačanje za arsenal, ali nije isus. za pare koje bi ga platili prošli ste bukvalno duplo bolje.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment

Da Italijani imaju krštenog špica igrali bi na SP.

 

Ajde skamaka je još mlad, pa može da ispadne nešto, ali sam ubeđen da bi mu bilo najbolje da ostane u serie A. Voleo bih malog Simeonea da vidim u ambicioznijem italijanskom klubu.

 

A ako su baš rešili da pazare napadača u Italiji, bolje da dodaju još 10 miliona i raspitaju se za lautara. Mada je i on čini mi se više za Španiju nego Premier ligu.

  • +1 2
Link to comment

ukrali su rahima za te pare realno, mislim da će i on i isus mnogo više biti cenjeni sad kad ne igraju za siti

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 1
Link to comment

Najviše će biti cenjeni od navijača manc, manutd arsenala i pevaca :)

 

pardoniram pošto je u priči i džizus

Edited by Profesionalac
Link to comment
40 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ukrali su rahima za te pare realno, mislim da će i on i isus mnogo više biti cenjeni sad kad ne igraju za siti

Bukvalno svakog bih vise cijenio da ne igra za shity, tako da imas pravo :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...