Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

da ste se ovoliko raspisali o fudbalu do sad bi se već skupila ekipa da se žali koliko ste smorili topic, ali srećom ovde sve muzičari :dry:

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Da li se žališ ili se hvališ? :D Ako se žališ, onda te je nedovoljno davila. Veliki su, stvarno su veliki.

Hvalim, brt. Pored nje sam izasao iz ormara sa tako nekom muzikom :D ali je oduvek bila opasnost za moj nadrndani pank imidz.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

da ste se ovoliko raspisali o fudbalu do sad bi se već skupila ekipa da se žali koliko ste smorili topic, ali srećom ovde sve muzičari :dry:

Ajde de, imaces vremena da nerviras topik sa jos jednom titulom. :D

Link to comment

Čestitke Sekti na osvojenoj tituli, Bangkok Century Cup 2022 je zasluženo vaš.

 

Flopu preporučujem da promeni psihodelične dresove, više zbunjuju njegove nego protivničke igrače. 

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

krajičkom oka pratim drugo, jel urugvajsko kljuse uradilo išta korisno?

 

Jeste, dao lep gol iz kontre za 4-0.

 

Nunez ništa.

Link to comment

Umesto da nađeš koju lepu reč za pobednike i lečitelje kompleksa, tebi je Andy Carroll na pameti.

 

Vidi kako ljudi slave:

 

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, kipo said:

Kontam da su Teles, AWB, Amad i Pelestri zavrsili pripreme. Ovaj mali Zidan je bas dobar na lopti ali pas mu ocajan. 

 

Teles je svoj deo odradio na DC, prinudno, ne budi prestrog prema njemu.

Šteta što nismo videli Itan "KarlLuis" Lerda, valjda će dobiti minute protiv Palasa, Dalo je bio užasan btw.

 

Lepo je videti ozbiljan pristup i na 3:0 i kad igraju deca protiv prve čete Floparine.

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Teles je svoj deo odradio na DC, prinudno, ne budi prestrog prema njemu.

Bice treci izbor u svakom slucaju, sigurno ce ga prodati. Za 10+3M, sposobno :fantom:

Link to comment
22 hours ago, radisa said:

Da, Brighton je 18 klub na svetu... :isuse:

 

I nema ManU u 18? :isuse:

 

Pa jbt, koja budala je ovo sklepala?

 

pa power rankings jbg

taj Brighton je 3 utakmice unazad igrao protiv Mančestera i deknuo ih 4-0. pedantnim statističarima je to izgleda dovoljno da ih ovako rangiraju

 

btw taj lik sa 538.com, Silver, je garant operisan od sokkera, ali dajem glavu 76% sam siguran da može napimpovati više od Uinija.

Edited by omiljeni
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

btw taj lik sa 538.com, Silver, je garant operisan od sokkera, ali dajem glavu 76% sam siguran da može napimpovati više od Uinija.

 

Bio bi ozbiljan cripple fight ali imam dve godinje manje od Nejtare i sigurno više kontakata sa loptom u karijeri.

 

Cenim da bih ga dobio negde 3-1.

 

Otvori kickstarter kampanju i let's make it happen.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...