Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Barsa je prodala 15 posto buducih tv prava da bi mogla da kupuje,retko se to radi,ali zeleli su Caviju da obezbede jak tik,posebno sto su Gavi i Pedri zlatne koke,i lepa osnova za buducnost.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Barsa je prodala 15 posto buducih tv prava da bi mogla da kupuje,retko se to radi,ali zeleli su Caviju da obezbede jak tik,posebno sto su Gavi i Pedri zlatne koke,i lepa osnova za buducnost.

 

 


10% na 25 godina = cca 200milki.

Link to comment

razumeo sam zašto ga arsenal dovodi (da pokriva tierneya, a sve ostalo što može da odigra je pride), ali apsolutno nemam pojma zašto ga junajted dovodi, a posebno ne za ovolike pare

 

da bude štoper broj pet, ali džepna varijanta za kad ideš na put ili šta? :huh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Moze da ga upari sa Megvajerom, moze da igra levo, moze da igra kao dmc i da igra pomagaca odbrane. Varane je ionako povredjen pola sezone, ko ostaje - Lindelof, Baili kog ce verovatno da prodaju, Jones koji i dalje ima manje godina od Van Dajka a u Junajtedu je vec 62 godine, reklo bi se.

Link to comment

Arsenal dovodi i Zinčenka, piše se o cifri od 30milki.

 

Nadam se da će se za par godina otkriti kakve, arpaske, mutne radnje stoje iz ovih muljanja.

Link to comment
15 hours ago, Zlurad said:

Moze da ga upari sa Megvajerom, moze da igra levo, moze da igra kao dmc i da igra pomagaca odbrane. Varane je ionako povredjen pola sezone, ko ostaje - Lindelof, Baili kog ce verovatno da prodaju, Jones koji i dalje ima manje godina od Van Dajka a u Junajtedu je vec 62 godine, reklo bi se.

 

kažu da ga vide kao štopera uglavnom, a da tako i on vidi sebe. šta znam, ja sam bio pod utiskom da samo nemači pojma misle da je problem junajtedove odbrane u individualnom kvalitetu štopera. a eth nije nemač pojma, pa me malo začudio transfer.

 

individualni kvalitet junajtedovih štopera je uglavnom poprillično potcenjen, od varana, lindelofa, baillya (koji koliko ja znam ostaje) i megvajera sasvim sigurno može da se sastavi odbrana dovoljno dobra za top 4. a za titulu se neće boriti kako god okreneš, pa bih rekao da definitivno imaju dosta veće rupe u timu za ispuniti sa tih 60m. a i ne uzimam uopšte za given da je martinez sa svojih 175cm značajno bolji štoper od ove četvorice.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Baji ce realno biti 5. stoper, sigurno ce otici negdje da igra. A u pravu si, za tih 75M se trebalo raditi na sredini terena i krsteno desno krilo.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Šta sad fali Sanču na desnom krilu?! 

Nije levonog :) Ja ga nisam gledao u Bundesligi, ne znam zasto sam bio siguran da je klasicno desno krilo. Nije bas da je blistao kod Olea i Ragnika, ove dvije je ok, ali moze to bolje da se pokrije kontam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...