Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, 189- said:

 

What fresh hell is this?! Amerikanci napravili power rankings za sve klubove sveta, nema veze što se većina njih ne takmiči međusobno?

 

FiveThirtyEight, naravno, nema na šta se veliki stručnjak za sport i politiku Nejt Silver ne bi posrao :isuse:

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Pa jbt, koja budala je ovo sklepala?

 

Ova budala:

 

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

FiveThirtyEight, naravno, nema na šta se veliki stručnjak za sport i politiku Nejt Silver ne bi posrao

 

Čovek koji se proslavio praveći modele predikcije bejzbol rezultata, a onda ih proširio na bukvalno sve ostalo što postoji :isuse: Npr, slavno je predvideo da će Hilari da bije Trampa 2016 sa ne znam koliko, 89% verovatnoće ili tako nešto. (Posle se pravdao da nije pogrešio, ljudi samo ne kapiraju kako predikcija funkcioniše, 89% nije isto što i 100%...) Tehnokratska đubrad, ukratko.

 

Što se ovog soccer rankinga tiče, imaj u vidu da tvrde da su obradili rezultate od 1888 na ovamo :lolol: I po tim istorijskim podacima, Man City je prvi, Liverpool drugi, Čelsi četvrti... šta misliš, da nemaju možda majušni bias po pitanju Engleske i aktuelnih sezona?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

How this works na njihovoj strani sa objasnjenjem je dugacak koliko i fejbukov ToC. Kao zvuce pametno ali ako procitas makar par parafa vidis da je sarena laza

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, 189- said:

znao sam da ce se liverpoolovi navijaci trigerovati prvi.

 

Drugo mesto nam dao, ej! Drugi na svetu?!?!?! :mad: :fur::rant:

 

quote-first-is-first-second-is-nothing-b

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

znao sam da ce se liverpoolovi navijaci trigerovati prvi.

 

Branimo obraz mrskog nam protivnika, jedinstva iz manchestera.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...