Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

16 minutes ago, John Coltrane said:

 

Po nekim navodima Barsa duguje FDJ 17mil £ što je skandal, ali zar FDJ ne bi to mogao da potražuje preko suda? Prelaskom u drugi klub ne zastarevaju dugovi.

 
Meni je bizarna uopšte taj predlog Barse da UTD plati to dugovanje!?!

 

 

 

Sve sto citam ovih dana o njima je bizarno, veci cirkus od nas.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

Protiv Melbudna za pola sata - in Hiton, Megvajer i Elanga, out DDG, Varan i Raša.

 

Za domaćina na klupi Nani :wub:

Sta je sa Garnerom?

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Sta je sa Garnerom?


Trenirao je pre Melburna ali nije na klupi - ETH hoće da bude 100% spreman. 
 

1:0 vodi Melburn iz kontre. Usrani Lindelof.

Link to comment

Inače kod Olea i Ralfa Megvajer je uvek bio levo a Haljinica desno. Danas je obrnuto, sprema se tandem Megvajer-Martinez. 

Link to comment

Jbt,

 

City je zaradio 40 miliona funti samo od zavaljivanja Gavina Bazunua, Pedra Porra, CJ Egan-Rileyja, Ko Itakure, Darka Gyabija and Romea Lavie.

 

U životu čuo ni za jednog.

 

Lep dodatak za zaobilaženje FFP, nakrcavaš talente u omladinskoj školi pa ih obrćeš ko deonice. Ali se i zajebeš tu i tamo - po istom modelu je i Chelsea u jednom trenutku imao Salaha i De Bruynea i pustio ih da odu.

Link to comment

2:1 HT. MekTomini uz odbitak ali zasluženo, imao je 2 dobre šanse pre gola. Drugi gol Marsial iz peterca posle centaršuta Daloa i promašaja Sanča. 

Link to comment

Вау, ја тек регистровао да се вратио Марсијал. Какав је план за њега?

Link to comment
Inače kod Olea i Ralfa Megvajer je uvek bio levo a Haljinica desno. Danas je obrnuto, sprema se tandem Megvajer-Martinez. 
Ne gledam tekmu ali moja pretpostavka je da, sad kad ste kupili Malasiju, koji je superiorniji u odbrani u odnosu na show-a da hoće da proba megvajera na desnoj strani da pokriva desnog beka, koji vam je opet slaba tačka u timu. Možda ga samo isprobava, da rotira, da vidi da li valja štogod na desnoj strani
Link to comment
16 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Вау, ја тек регистровао да се вратио Марсијал. Какав је план за њега?


Nadam se reanimacija, kao što napisah pre par dana. 

 

11 minutes ago, Zlurad said:
1 hour ago, John Coltrane said:
Inače kod Olea i Ralfa Megvajer je uvek bio levo a Haljinica desno. Danas je obrnuto, sprema se tandem Megvajer-Martinez. 

Ne gledam tekmu ali moja pretpostavka je da, sad kad ste kupili Malasiju, koji je superiorniji u odbrani u odnosu na show-a da hoće da proba megvajera na desnoj strani da pokriva desnog beka, koji vam je opet slaba tačka u timu. Možda ga samo isprobava, da rotira, da vidi da li valja štogod na desnoj strani


Dalo je odlično odigrao, kapira se sa Sančom, non stop mu je utrčavao iza ledja i imao nekoliko dobrih centaršutefa. Malasija mora da se privikne i uklopi, ubedjen sam da je Šo i dalje prvi izbor. Lisandro Martinez je levonog (čak je u Ajaxu igrao LB par puta), pa u tom kontekstu napisah da Megvajera priprema na desnog CB. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...