Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

23 minutes ago, Bandito said:

Kažu Španci da je Newcastle najbliži dovođenju Marca Asensija iz Reala za 20 miliona funti.

 

:ohmy:

Smesna kinta za tako dobrog fudbalera.

 

Mene cudi kako jos niko nije pazario Gnabrija.

  • +1 1
Link to comment

Istice mu ugovor dogodine, a vec je objavljeno da nece biti produzetka, tako da je cena legit. Ako uspe da uhvati kontinuitet dobrih partija moze da bude odlicno pojacanje, u Realu bas toplo-hladno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Mene cudi kako jos niko nije pazario Gnabrija.

 

Navodno traži ogromnu platu i od Bayerna. Ističe mu ugovor u junu 2023. pa nema žurbe.

 

 

Penzionisao se Jack Wilshere. :sad: Žalosno je što je već u tridesetoj morao okačiti kopačke o klin, mogao je doseći legendarni status u Arsenalu. Gol Norwichu jedan od najboljih u historiji lige ostaje u sjećanju, kao i njegova partija kao 19-godišnjaka protiv prime Pepove Barce 2011. Počeo je karijeru u prvim godinama PPP-a, mator je ovaj forum.

Edited by ArleKino
  • +1 2
Link to comment

A zašto je tačno morao? :unsure: Sećam se intervjua u kom se žali da ga nijedan klub neće iako je već par godina zdrav, trenira individualno, deci mu se astagfirullah u školi podsmevaju "Jack Wheelchair" doskočicama...

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

A zašto je tačno morao? :unsure: Sećam se intervjua u kom se žali da ga nijedan klub neće iako je već par godina zdrav, trenira individualno, deci mu se astagfirullah u školi podsmevaju "Jack Wheelchair" doskočicama...

 

Mogao, a ne morao. 

 

Jebem li ga, ozljede su ga ubile. On je nakon velikog izlaska na najveću scenu imao dvije kompletne sezone propuštene zbog ozljeda (2011-12 i 2015-16). 2016. je imao 24 godine.

 

Ima i do toga da on nije baš najbistriji dječak u razredu, ali nije baš Ravel Morrison nivo budale.

Link to comment

Morao okačiti kopačke o klin, za to pitam - ne za postajanje goonerskom legendom.

 

Kako je moguće da ga niko nije hteo sa 30 godina, ko mu je bio agent?

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Morao okačiti kopačke o klin, za to pitam - ne za postajanje goonerskom legendom.

 

Kako je moguće da ga niko nije hteo sa 30 godina, ko mu je bio agent?

 

Ne znam ko mu je bio agent, ali nije baš osvijetlio svijet™ ni u Bournemouthu niti u West Hamu. Mislim da su mu fizikalije otkazale, a i psiha (ta epizoda sa Archiejem u školi je jedna od).

 

 

 

 

Elem, došao sam da kažem da su Isus i Muhamed ostvarili sjajnu saradnju u nirnberškom procesu, 5-3 nakon 0-2 na poluvremenu. Jesus 2 gola, prvi nakon 90 sekundi u igri. OG isto dva gola. Arsenal naplaćivao prijenos £6 funti. :lolol: Piše im lik na poluvremenu, gledam vas na ilegalnom strimu, ali i dalje želim svojih 6 funti natrag. :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

mini siti je već u jesus saves modu vidim. mogli ste i rahima pokupiti, da ostane u familiji :happy:

 

Poslali ste ga k'o i lažnog Gullita njemačkom Radku Poliču.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Brian Brobbey da bude 9 Junajteda, to navodno trazi Ten Hag :D?¿

Nemam ideju ko je, jos nisam pogledao hajlajtse samo transfermarkt (1.80m) jer kontam da je to navlakusa za Ajaks koji je valjda uveliko u pregovorima za njegov potpis, pa da olade sa cijenama za Entonija i Martineza. Ali Junajtedu zaista treba jedan takav Lukaku/ Mandzukic profil koji bi ulazio s klupe samo kad zatreba glavonja u protivnickih 16, a ne da se sva igra i filozofija formira oko njega. Ovaj je trenirao sa Ajaksom neko vrijeme, ETH ga valjda poznaje, pa nista nije nemoguce.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Brian Brobbey da bude 9 Junajteda, to navodno trazi Ten Hag :D?¿

 

ako je ovo istina ja zvanično prelazim iz "ten hag ce biti uspeh ako mu se da vreme i autoritet" u wait and see tabor ..i kliker bi pokvarili :laugh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Brobbey je još jedno u nizu zlatnih kokitm pokojnog Mina Raiole, talentovan klinac svakako, ali još nedokazan, a i prerano je počeo sa toksičnim ponašanjem, traženjem prevelikih ugovora i slično. Sve naravno approved by debeli agent.

 

Nema leba da on može da bude vodja navale bilo kog premijerligaša iz gornjeg dela tabele.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...