Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

52 minutes ago, John Coltrane said:

Novi Pogba u najavi.

Nek igra Eriksen DeJonga, ispred Bruno, pored MekTomini ili Fed i maršupičkumaterinu. Može romb a može i 4-3-3. 

 

Ne može na Eriksena da se računa da iznese celu sezonu kao starter, jbg.

 

Ko će u špic ako Ronaldo ode, Rashford? Sancho levo, a desno... Elanga? Hoće li biti nešto od Antonija Pušića iz Ajaxa?

Link to comment
50 minutes ago, Bandito said:

Lyon dogovorio sve sa Ajaxom oko Tagliafica, ali ovaj odugovlači jer želi u - Brighton. :)

 

Potter na dobrom glasu u Amsterdamu :fantom:

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Ne može na Eriksena da se računa da iznese celu sezonu kao starter, jbg.

 

Ko će u špic ako Ronaldo ode, Rashford? Sancho levo, a desno... Elanga? Hoće li biti nešto od Antonija Pušića iz Ajaxa?


Očekujem reanimaciju Marsiala. A ako Ronaldo ode sigurno će doći neka zamena, na Antonija kao klasičnog špica ne računam, bar je u Ajaxu igrao AMR. 

Link to comment

@Lancia

 

Forrest navodno dogovorio nove bekove, Neco Williams iz Liverpula i Omar Richards iz Bajerna, u totalu 25 miliona.

 

Mali Velšanin je, kažu, bio odličan u Fulhamu (ja video samo highlights tu i tamo). Klopp hteo da ga zadrži ali dečku se igrao fudbal. Nećete preplakati za 1 Đedom™.

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Lancia

 

Forrest navodno dogovorio nove bekove, Neco Williams iz Liverpula i Omar Richards iz Bajerna, u totalu 25 miliona.

 

Mali Velšanin je, kažu, bio odličan u Fulhamu (ja video samo highlights tu i tamo). Klopp hteo da ga zadrži ali dečku se igrao fudbal. Nećete preplakati za 1 Đedom™.

Fala, lepi :)

Ono koliko sam ja ispratio i Forest i Lids i Fulam se ozbiljno spremaju za prvenstvo. Ne verujem da ce iko od njih ispasti, kako sam video u vecini prognoza na netu.

Link to comment

Potvrdjeno da Ronaldo ne ide u Bankok na prvu prijateljsku sa Liveom koja se igra 12.07. ,klub mu daje vrmena da sredi porodične probleme. 
Nastavak turneje je u Australiji. 

Link to comment

Mi smo potpisali izvesnog Flynn Downes iz Svonsija, veznjak 23 godine. To je sve što znam o njemu. Al ajde, nek se pokaže upola ko Bowen i biće super. 

Link to comment
6 hours ago, Lancia said:

Fala, lepi :)

Ono koliko sam ja ispratio i Forest i Lids i Fulam se ozbiljno spremaju za prvenstvo. Ne verujem da ce iko od njih ispasti, kako sam video u vecini prognoza na netu.

 

forest stvarno lepo kupuje za sada, mada mislim da ce premasiti 100 miliona do kraja avgusta. niakhate, awoniyi, henderson plus potencijalno williams i richards deluju kao dosta dobra pojacanja.

Link to comment

Kad se sjetim rahmetli topika iz novembra - decembra dje su nas razni strucnjaci™ ubjedjivali da nijedno ozbiljno trenersko ime nece da preuzme Njukasl jer sigurno ispadaju u Brod. :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...