Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, Lancia said:

Brian Brobbey da bude 9 Junajteda, to navodno trazi Ten Hag :D?¿

 

Ime zvuči kao lik iz filma o mladiću koji ostvaruje svoj san da postane igrač Manchester Uniteda. Film se zove "Be careful what you wish for".

  • Haha 2
Link to comment
On 8.7.2022. at 13:52, ArleKino said:

 

Navodno traži ogromnu platu i od Bayerna. Ističe mu ugovor u junu 2023. pa nema žurbe.

 

 

Penzionisao se Jack Wilshere. :sad: Žalosno je što je već u tridesetoj morao okačiti kopačke o klin, mogao je doseći legendarni status u Arsenalu. Gol Norwichu jedan od najboljih u historiji lige ostaje u sjećanju, kao i njegova partija kao 19-godišnjaka protiv prime Pepove Barce 2011. Počeo je karijeru u prvim godinama PPP-a, mator je ovaj forum.

 

gledao sam neke klipove s njegovih utakmica kad je bio u mladom timu arsenala i pricao sam drugarima da zapamte to ime jer ce jack wilshere biti jedan od najboljih igraca na svetu. ah well.

  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, Sundance Kid said:

 

gledao sam neke klipove s njegovih utakmica kad je bio u mladom timu arsenala i pricao sam drugarima da zapamte to ime jer ce jack wilshere biti jedan od najboljih igraca na svetu. ah well.

 

Ja se sjećam da me sa 16 godina podsjećao na Rooneya po tome kako nije jebao nikog ni dva posto.

 

Nažalost, Wilsherea je bilo dopušteno mlatiti, lomiti, faulirati do zadnjeg i onda mu uturguzi među punditima kažu da je problem bio što predugo drži loptu. Nije problem što mu netalentovana konjina McNair slomi gležanj, a narcisoidno govno Mike Dean ne svira ni faul nego što je Jack znao lopte.

 

 

 

 

Link to comment
19 hours ago, John Coltrane said:

Kladim se da niko sa ovog topika Brobija nije gledao više od YT hajlajca.

 

13 hours ago, kipo said:

Ma ni to brate.

 

nemam pojma dal je ovaj bro brian brobbey buzga ili bardo, ali bilo je potencijalno zabrinjavajuće i dok je eth mislio da svako ko je uspeo u ajaxu može da uradi isto i u 1 junajted, u 1 pl...još više je zabrinjavajuće ako ste sad došli do likova koji još uvek nisu ni uspeli u ajaxu.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

još više je zabrinjavajuće ako ste sad došli do likova koji još uvek nisu ni uspeli u ajaxu.

 

Pa zato se to uzme dok je vreme, znalački, po diskontnim cenama. 

 

Neće svi da lože pare u furunu kao PeKlopp.

Link to comment

što je kul kad već imaš paklen squad pa puntuješ™ minaminove...ako ništa drugo prodaćeš ga za iste ili veće pare.

 

junajted nema paklen squad.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

sterling dogovoren, cena 50+ miliona eura, putovace u usa sa ostatkom ekipe (za razliku od dujon sterlinga, rlc-a i kantea koji nisu vakcinisani i ne mogu u drzavu).

 

ake se dogovorio sa chelsea, treba jos timovi da dogovore sitnice oko cene.

 

raphinha zeli u barsu, koja ne zeli da plati onoliko koliko leeds trazi, pa jos kao ima par dana da poboljsaju ponudu, inace ce kao doci u chelsea. 

 

de ligt bi pre u bayern nego u chelsea, samo sto bayern jos nije poslao ponudu juventusu.

 

koulibalyjeva cena je oko 30-40 miliona. kounde je jos uvek meta ali tu je opet barca a kao i city je zainteresovan, ne znam koliko je to istina.

 

djubrad iz barce ne zele platiti osam miliona evra za azpilicuetu i cenkaju se. neverovatna su to govna, nisu jos mogli registrovati ni christiensena ni kessiea a cenkaju se sa gotovo svakom ekipom (bayern, leeds, chelsea, sevilla...), zele fm metodom na milion rata ali ovi klubovi nisu glupi pa da im tako prodaju igrace. 

 

dembele trazio preveliku platu, pa je i on otpao i ostace u barci izgleda

 

ziyech trazio da se proda, milan zainteresovan...osim alonsa i azpilicuete nije bilo nekih konkretnih interesovanja za ostale igrace.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...