Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Dobro, ipak su nam otišli četvorica glavnih igrača i trener i to iznenada, nakon signala da će ostati, dok našem konkurentu nije otišao niko već su doveli dva pojačanja od koga smo jedno mi već videli u našem dresu.

 

Ja sam već pisao da mislim da ćemo imati solidan sastav, igrati Evroligu i sve to, ali ne bih se složio sa Simonom da je odlazak svih glavnih igrača i trenera posle ovakve sezone business as usual. Navikli smo na ABA titule i u tom smislu itekako ima razloga za brigu. U ovom trenutku je Partizan veliki favorit.

 

  • +1 1
Link to comment

Naravno da ništa ovo nije normalno, ovo je tipična Ćokijeva agenda kad ga se pritera uza zid. Tim se raspao, a on i glasnogovornik Simon guslaju kako je Zvezda veća od svakog pojedinca i kako će na žalost mnogih opstati ili napredovati.

Jedino što ne smeju je da pokažu prstom u odgovorne jer jbg, nije Zvezda jedino što Ćoki ima na talonu, nego se istresa na sirotom Radonji.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, Joe D said:

objasnjenje je jos prostije - navijaci su placipicke. i svake godine je sve gore. da li treba da podsecam da smo potpuno isto naricanje slusali prosle godine u ovo vreme?

 

i onda pukla bomba da kalinic dolaze i svet je opet bio roze

Link to comment

 

 

Nijedan klub ne treba da ima državne pare, pogotovo u ovakvim sirotinjskim državama, jebe mi se za zabavu masa, time im se samo skreće pažnja sa toga koliko je situacija loša. Sipanje u klubove i pravljenje od njih vještački konkurentnih evropskih veličina je bukvalno jedna od taktika za zamazivanje očiju poput analitičara na Pinku i priča o GDP. Nikakva ili minimalna korist, a šteta od tih klubova je užasna, samo pođimo od toga kakve maloumnike pod šifrom "zanimanje navijač" prave i regrutuju za potrebe SNS ili čuvenih "slika koje šaljemo u svijet" kao nedavno okončano finale ABA.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Mogu misliti kakvog pacera će dovesti za trenera. Onda će ga najuriti na zimu i dovesti nekog Šakotu ili sličnog da gasi požar.Jedino prijatno iznenađenje bi mi bio neki stranac ali mislim da od toga nema ništa . Sve u svemu očekujem jednu mučnu sezonu i raspad po svemu vidjenom u ovih par nedelja posle osvojene titule.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ma ja mislim da on hoće da dovede dobrog trenera ali ne može. Zadržao bi Radonju da nije tako. Neće trener sa rejtingom da dođe u klub koji je dominirao ABA ligom i da on bude taj koji će da izgubi titulu i bude među najlošijim timovima Evrolige. Na kraju sezone razlaz, reputacija opala i zbog rezultata i zbog toga što je pristao da radi za relativno male pare. 

Link to comment

Maxbet najavljuje kopernikanski obrt u liku Zorana Lukića, selektora Rusije. Ne znam ni kako čovek izgleda, a stigao do tih visina. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Upražnjeno mesto trenera Crvene zvezde trenutno je najprivlačnije u Evropi, a Nebojša Čović je poslednjih dana najtraženiji.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...