September 22, 20241 yr Nemam strpljenja za podkaste generalno ali pratim ih zbog ovih kratkih snimaka, onaj sa Teom u Istanbulu mi je bio carski:
September 22, 20241 yr Meni su uglavnom super, osim kad krenu da se smeju sami sa sobom u mikrofon i ne mogu da se dozovu pet minuta, zato uglavnom gledam Shorts sa sve animacijama kad ubace. Teo segment izuva, koliko god da žele da im on dođe u emisiju, mislim da bi se sasrali da ih ne popiše™ Lako je s Kalinom zezati se, da vidimo kako bi Mišu. E da, pošto 1500% čitaju (učestvuju?) na PPP, da ih pozdravim
September 22, 20241 yr Author neprijatnost su i u reelsovima izuzetno neprijatni ajd kad si već tu prebaci poslednjih deset postova o ovim šabanima na sportski podkast topik
September 22, 20241 yr Ma gde, samo su operisani od navijačke histerije (naprotiv, sprdaju se s njom) i onda vernicima bude neka neprijatna osećanja, a zapravo furaju najlekovitiji pristup u odnosu na večite. Plus ne jebu autoritete (sprdaju i Žoca i Tea) i imaju kvalitetne košarkaške opservacije.
September 22, 20241 yr Meni su mega neslušljivi, baš iz razloga koji Valk pominje, nema strukture u razgovoru, pošalice su često treći razred osnovne, a dubsync klipova uživo je Gospodar prstenaca humor. Šaljiv pristup volim i vrlo podržavam (recimo mnogo sam voleo atipične prenose fudbalskih derbija, dal beše na radiju S tamo oko 2000ih), ali ovo ne može da se gleda.
September 22, 20241 yr Ako ste mislili da pakao ne postoji razmislite opet - umesto da gledate utakmicu ABA lige sad možete da gledate Luku i Kuzmu kako gledaju utakmicu ABA lige.
September 22, 20241 yr Braca iz Leskovac su carevi. Meni je najbolji sorts vezan za Lazica i finale kupa,😁 Edited September 22, 20241 yr by Moća
September 22, 20241 yr 1 hour ago, Lord Stef said: Nemam strpljenja za podkaste generalno ali pratim ih zbog ovih kratkih snimaka, onaj sa Teom u Istanbulu mi je bio carski: Meni su skroz super klinci Pun mi je Q bivših košarkaša&novinara
September 22, 20241 yr pogledaću to.....od podcasta pratim partizan histerical i c-b randevu......to od sporta ostalo, kad šta uleti.....bilo je neki podcast sa Edinom i još nekim likom, Miloš se valjda zove......to nije bilo loše, iako me generalno gnjavi da slušam samo o košarci dva sata. više volim kad je kombo, da ima fudbal i košarka
September 22, 20241 yr I dalje postoji taj podkast sa Edinom i Milošem. Zamiski Ćuju da piše na forumu, ne bi dva dana izdržao bez bana
September 22, 20241 yr 1 hour ago, kud u maglu Simoviću said: neprijatnost su i u reelsovima izuzetno neprijatni ajd kad si već tu prebaci poslednjih deset postova o ovim šabanima na sportski podkast topik Ti si neprijatan.
Create an account or sign in to comment