March 17, 20242 yr 7 minutes ago, napadaj said: Zato što će zauvek biti posmatran kao najgori pik u istoriji NBA, a to nikakve pare ne mogu da nadomeste. Da, imao je sreće jer nije propao, iako je bio budala, ali njega je očigledno sramota toga što je bio budala i stidi se svojih postupaka. U podeljene karte spada i taj talenat koji je imao, ne samo pijani majčin ujak. Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga.
March 17, 20242 yr Meni on deluje kao neko ko je naučio iz svojih grešaka, bar po ovome što priča, posebno u delu o svojoj deci. I take that as a win. To šta je moglo biti, jbg, puno ljudi može reći šta bi moglo biti da su rodjeni negde drugde, kod druge familije, u drugom okruženju, sa zdravim kolenima itd. Edited March 17, 20242 yr by goofs
March 17, 20242 yr 1 hour ago, kralj said: Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga. On o Americi priča sa gorčinom i neprestano ponavljajući da mladi igrači ne treba da slede njegov primer. Ti koji se ponašaju kao da je on polubog ga prvi šišaju čim su u prilici.
March 18, 20242 yr Ako iko ikad kodifikuje™ potrudicu se da budem spreman da platim i nosim Edited March 18, 20242 yr by Ratamahatta
March 19, 20242 yr @Heaviside Znaš li nešto o ovom Vujakoviću iz pointguts podkasta? Gde je igrao, trenirao itd. ? Meni sve nešto u glavi da sam pre 10ak godina na turniru mlađih kategorija igrao protiv ekipe koju je on trenirao, sudeći po njegovoj faci, ali vrlo moguće da sam pomešao nešto. Može i neko drugi da odgovori, ali tebi se obraćam pošto si pomenuo podkast.
March 19, 20242 yr Mislim da je pričao u šestoj ličnoj. Ja te biografske delove slabo pamtim. Taj podcast je verovatno najbolji, al mene radojevićev delivery skoro pa nervira. Edited March 19, 20242 yr by kralj
March 19, 20242 yr Ne znam ništa o njemu, prvi put sam ga video u podkastu. edit: @Milošica ima LinkedIn pa pogledaj tamo Edited March 19, 20242 yr by Heaviside
March 31, 20242 yr Gledao sam Ledeja kod Miklje. Ne jebe ga Zek, fazon ne možeš ti postaviti toliko pitanja koliko puta ja mogu da te poklopim floskulom. Ali bukvalno na svako pitanje mu je odgovorio sa "blessed and gratefull to be where I am, and all that", bukvalno ništa nije izvukao od njeg. Jako čudan lik
April 5, 20242 yr Treća epizoda, mnogo im je dobar podkast, još ću i omekšati na LBJa pod stare dane, ju ju Treba nam topić samo za košarkaške podkaste, pošto ih ima milion, a neke epizode nekih podkasta su baš dobre.
May 31, 20242 yr pre par dana gledao bracu milosevica kod mileta ilica. odusevio me lik. nisam nista znao o njemu. i dileja i elokventan i pametno zbori. bas mi se dopao. pa onda gledao/ slusao edina avdica i onog ljaljana milosa, cini mi se. jebote njihove dziber price prvih 15-ak minuta, ee znas bratee ee jarane kad kaze u onom filmu brando a muzika brate, jaooj.. dziberana.iako avdic kad ne vodi onu emisiju u obrucu je donekle interesantniji. radojevic dosadan u ovoj inkarnaciji sa nekim bolidom. pre je bio interesantniji. mica beric oki, mnogo mi je drag i tako. ne ali ipak najbolji jao mile iako deluje tako previsoko. braca milosevic legenda
May 31, 20242 yr 19 minutes ago, Milošica said: Bradilko, tvojih top 5 filmova? ee zajebavas omladino starog mene to se sve menja. prvih 5 ne znam sve cega, knjiga, filmova, pesama, picaka, ortaka.. to je ko muzej savremene umetnosti
Create an account or sign in to comment