Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Košarkaški podcast

Poll 86 members have voted

  1. 1. Omiljeni domaći podkast?

    • Luka & Kuzma
      1%
      1
    • Edin & Miloš
      42%
      25
    • Jao Mile
      5%
      3
    • Srđan i Vujak
      5%
      3
    • 6.75 range
      33%
      20
    • nešto drugo
      11%
      7

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

7 minutes ago, napadaj said:

Zato što će zauvek biti posmatran kao najgori pik u istoriji NBA, a to nikakve pare ne mogu da nadomeste. Da, imao je sreće jer nije propao, iako je bio budala, ali njega je očigledno sramota toga što je bio budala i stidi se svojih postupaka.

 

U podeljene karte spada i taj talenat koji je imao, ne samo pijani majčin ujak.

 

Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga. 

 

 

 

 

  • Replies 586
  • Views 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • vorda
    vorda

    Sportklub Preminuo Edin Avdić Poznati košarkaški novinar, komentator i podkaster Edin Avdić preminuo je danas u 47. godini.

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Plissken
    Plissken

    Ne mogu sebi da dodjem. Zivot bas nije fer...odlaze Edin, Dule, Deki Milojevic...a ljudski otpad koji decenijama seje mrznju kao da ce ziveti vecno.

Posted Images

Meni on deluje kao neko ko je naučio iz svojih grešaka, bar po ovome što priča, posebno u delu o svojoj deci. I take that as a win.

To šta je moglo biti, jbg, puno ljudi može reći šta bi moglo biti da su rodjeni negde drugde, kod druge familije, u drugom okruženju, sa zdravim kolenima itd.

Edited by goofs

1 hour ago, kralj said:

Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga.

 

On o Americi priča sa gorčinom i neprestano ponavljajući da mladi igrači ne treba da slede njegov primer. Ti koji se ponašaju kao da je on polubog ga prvi šišaju čim su u prilici.

  • Author
On 17. 3. 2024. at 0:46, Ratamahatta said:

 

 

part II

 

Ako iko ikad kodifikuje™ potrudicu se da budem spreman da platim i nosim 
 

aleksandrija.png

Edited by Ratamahatta

@Heaviside

 

Znaš li nešto o ovom Vujakoviću iz pointguts podkasta? Gde je igrao, trenirao itd. ?

 

Meni sve nešto u glavi da sam pre 10ak godina na turniru mlađih kategorija igrao protiv ekipe koju je on trenirao, sudeći po njegovoj faci, ali vrlo moguće da sam pomešao nešto.

 

Može i neko drugi da odgovori, ali tebi se obraćam pošto si pomenuo podkast.

Mislim da je pričao u šestoj ličnoj. Ja te biografske delove slabo pamtim.

 

Taj podcast je verovatno najbolji, al mene radojevićev delivery skoro pa nervira.

 

 

Edited by kralj

Ne znam ništa o njemu, prvi put sam ga video u podkastu.

 

edit: @Milošica ima LinkedIn pa pogledaj tamo

Edited by Heaviside

  • 2 weeks later...

Gledao sam Ledeja kod Miklje. Ne jebe ga Zek, fazon ne možeš ti postaviti toliko pitanja koliko puta ja mogu da te poklopim floskulom. Ali bukvalno na svako pitanje mu je odgovorio sa "blessed and gratefull to be where I am, and all that", bukvalno ništa nije izvukao od njeg. :laugh: Jako čudan lik

Kad je robot.

 

Treća epizoda, mnogo im je dobar podkast, još ću i omekšati na LBJa pod stare dane, ju ju :huh:

 

Treba nam topić samo za košarkaške podkaste, pošto ih ima milion, a neke epizode nekih podkasta su baš dobre.

 

Ovog puta Obituary na Miloševoj majici, ne razočaravaju

  • 1 month later...

pre par dana gledao bracu milosevica kod mileta  ilica.

odusevio me lik.

nisam nista znao o njemu.

i dileja i elokventan i pametno zbori. bas mi se dopao. 

pa onda gledao/ slusao edina avdica i onog ljaljana milosa, cini mi se.

jebote njihove dziber price prvih 15-ak minuta, ee  znas bratee ee jarane kad kaze u onom filmu brando a muzika brate, jaooj.. dziberana.iako avdic kad ne vodi onu emisiju u obrucu je donekle interesantniji.

radojevic dosadan u ovoj inkarnaciji sa nekim bolidom. pre je bio interesantniji.

mica beric oki, mnogo mi je drag i tako. ne ali ipak najbolji jao mile iako deluje tako previsoko.

braca milosevic legenda

 

Bradilko, tvojih top 5 filmova?

19 minutes ago, Milošica said:

Bradilko, tvojih top 5 filmova?

ee zajebavas omladino starog mene

to se sve menja. prvih 5 ne znam sve cega, knjiga, filmova, pesama, picaka, ortaka..

to je ko muzej savremene umetnosti 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.