July 19, 20241 yr Ovog Klipu je zadovoljstvo slušati. Realno je bilo materijala za još 3 sata podkasta. Volim ove ljude što su do laktova u košarci, pogotovo u razvoju mlađih kategorija
July 20, 20241 yr Koliko uspevam da ispratim prilike u mlađim kategorijama, treba ga gostiti u potkastima danonoćno, samo da decu nema kad da trenira.
July 20, 20241 yr 5 hours ago, kralj said: Koliko uspevam da ispratim prilike u mlađim kategorijama, treba ga gostiti u potkastima danonoćno, samo da decu nema kad da trenira. Najmanji je on tu problem, koliko je generalno srpska košarka posrnula. Nedostatak uređenog sistema i infrastrukture pre svega. Uostalom, imena sa kojima je sarađivao i koje je na neki način pogurao ka svetu seniorske košarke valjda govore dovoljno o njegovom radu
July 25, 20241 yr https://www.mojnovisad.com/vesti/vanja-plisnic-nekada-kosarkas-danas-globtroter-putovanje-u-iran-bih-preporucio-svakome-id63382.html?fbclid=IwY2xjawEPe4RleHRuA2FlbQIxMQABHX8R2BgqDN3PWgBeT6VZUl8VVuKDwBsQtCl-t-5zT_n3Z-AyPe1N8EhzGg_aem_QzCvVasHlNJoL0KkPnNJyA Ozbiljna epizoda kod joj Mileta u najavi, ako uspe da namami Plisnića
September 21, 20241 yr Author 4 hours ago, uini said: pa to je teokratija. ako te chinovnicki zanima da mora da pise trener pored imena onda dzaba (dzabax2, sto bi rekli duck i ksenija pajchin, rip legendo) reagovao sam na kojotov post u kom je rekao da mu “podkast” neće potrajati msm praviš podkast o filmu i drugi gost ti budeeee, paaaa jagoš marković jer reditelj… za početak, ovo sa želimirom je samo prošlo pored podcast forme, a verujem da će slično biti i sa teodosićem. msm već brate imaš podkast, jedan ili dva i sad udri na treći pa jbt napravi yt kanal edin i gosti i pričaj koliko ti volja apropo intervjua sa jokićem, dao bi ga on al nema kome, on(jokić) bi i koleta odjavio lagano. jbg zapucali ljudi iz srbije u kolorado, nije baš red da ih oladi sa praga mi(u srbiji) nemamo valjanog košarkaškog novinara. onaj sa mićom berićem je tankosava, skoro kao i jao mile al mile uspe da navuče kojeg gosta na ime luku i kuzmu da ne pominjem nije loš za pratiti ga onaj toni lazarušić al njega nema na podlast nebu e da, edin ima i ono sa acom petrovićem i paspaljem da ne bude zabune, ja volim kako edin komentariše utakmice i žao mi je što on ne radi abu/el po cenu da izbaci neki od tih podkasta koje izbacuje kao da sutra ne postoji
September 21, 20241 yr Toni Lazarušić je bog otac, ali mnogo je prijemčljiviji literarno bar od onoga što sam čuo u gostovanjima u Velikim pričama.
September 21, 20241 yr mislio sam da epizoda nece dugo trajati, a ne edinov podcast, koji takodje nece dugo trajati naslov podcasta je takav da su ocekivanja da ce se pricati o igri, ali relano to nikoga ne zanima. imas gomilu likova iz celog sveta koji na tviteru objasnjavaju sta koji poziv znaci ali to je dosadno prosecnom navijacu i to nikoga ne zanima osim ljudi kojima je kosarka posao. generalno, to sluzi za samopromociju da bi se doslo do posla u nekom klubu, ali je i to tesko ako nemas cv i neko iskustvo u praksi.
September 21, 20241 yr edinovi podcasti u kojoj god varijanti dal sa milosem, dal ovo solo, dal onaj aba sa paspaljem , tricom i doncicem, pa i one emisije sa koletom su daleko iznad 99% sadrzaja koji se na tu temu nudi na ovom nasem prostoru ja sam skorije trazeci sta god validno naleteo na nekoliko za koje nisam ni znao da postoje, to je mahom toliko djubre da nemam reci bukvalno svako danas pravi podcaste o kosarci, a vecinom su takvi da mi je neprijatno sta slusam npr u ovoj prvoj epizodi novog serijala o aba edin i milos su se ozbiljno nalupetali, bas se vidi da ne poznaju stanje u doborm broju klubova ali opet nekako nije narocit problem jer se radi o ljudima kod kojih se vidi da vole kosarku i generalno je jako dobro poznaju ima pretencioznih budala za koje su tekstovi iz sportskog zurnala nedostizan nivo profesionalizma i poznavanja materije
September 21, 20241 yr Jokić je jako dobar sa Edinom i Koletom i nema šanse da želi da ih odjebe, odnosno da snima zato što su eto došli u Kolorado.
September 22, 20241 yr 4 minutes ago, Valk said: Imaš kod za popust kod Leskovčana. kakvi Leskovčani.....šta je sad to, fast fud, organizovana kriminalna grupa.....nešto treće gledao sam prošle nedelje, mislim da je cela sezona na ELtv nešto tipa 4200 dindži.....što je sasvim ok.....juče sam na Glovu potrošio toliko kad sam naručiovao klopu za suprugu i njene koleginice koji su se zapatili u ofisu i niakako da završe, a glad cepa.....i onda, saće moj muž da naruči, on je srce
September 22, 20241 yr Ceo post ti je food related. Leskovčani su podkast 6.75, Bogdan i Luka. No, ponuđen ko počašćen, ja reko' da ti kažem za %
September 22, 20241 yr 1 minute ago, Valk said: Ceo post ti je food related. Leskovčani su podkast 6.75, Bogdan i Luka. No, ponuđen ko počašćen, ja reko' da ti kažem za % nisam imao pojma za taj podcast....tnx
September 22, 20241 yr 43 minutes ago, Ted said: nisam imao pojma za taj podcast....tnx to ti je kao tegeltija, samo vece razumevanje za pravopis i kosarku i realnost.
September 22, 20241 yr Meni bili nesto odbojni, a bas juce sam ih zgotivio. Segment sa Teom im je odlican. Kongreculejsn na pasos za Bongu je isto dobra fora Edited September 22, 20241 yr by Hele
Create an account or sign in to comment