Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Što pre, mi Nišlije, shvatimo da je u srBskom fudbalu sve med i mleko, a samo mi smo remetilački faktor, pre će fudbal u Srbiji biti na zdravim nogama. 

 

spacer.png

 

Ma izgubite namerno, samo da ne bude tog petog....

Znam da nas ne mrzite, ali koliko nas podcenjujete, to je bolesno.....

Link to comment
33 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Ne mogu Nislije da pisaju po Radnickom koliko moze Radnicki po njima

Kažeš Radnički a misliš na UPRAVU

Edited by Gradina
Link to comment

Svaki post o sinoćnoj utakmici izazvao je lavinu negativnih komentara , kako u elektrnskim medijima tako i na oficijelnoj fb stranici kluba. I dok broj komentara po elektronskim medijima premašuje par stotina (i preko 400) oficijelna fb stranica kluba je nakon 69 komentara zaključala opciju komentarisanja.

UPRAVA NAPOLJE 

  • +1 1
Link to comment

Mogao sam da verujem u sve ali ne i u ovaj scenario sto ga ne bi ni Hickok osmislio ovako. 

Ovo nije pitanje srece ili nesrece, ovo je kazna za lose poslovanje.

Nasoj ekipi je iscupano srce pred najbitniju utakmicu pa je pusten trener to da resi.

Sa druge strane krivci poceli da vicu kako ce da ugrade jos bolje srce koje ce da bude prava "bomba", verujuci da ce tako sebe oprati za lose poslovanje.

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment

Ognjen Lukić iz Kragujevca u Rems za milion a mi dajemo Mitrovića za 500k…. 

 

što nemam jedan pištolj nane mu jebeeem

  • +1 3
Link to comment

Do sada ste svi manje više ćutali. Neki znaju malo više neki ne znaju ništa. Znam malo više  od prvih i uskoro ću u javnost izneti sve.

  • +1 3
Link to comment
Do sada ste svi manje više ćutali. Neki znaju malo više neki ne znaju ništa. Znam malo više  od prvih i uskoro ću u javnost izneti sve.
Ako
Nek ode mast u propast

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Prodje noc, izmotao sam po glavi sve od sinoc 1.000 puta... 

 

I sta da kazem na kraju, ja i danas volim i navijam za Radnicki svim srcem.

 

Uprave dolaze i odlaze (valjda ce i ova), ali na kraju krajeva ja navijam za Radnicki a ne za upravu.

  • +1 5
Link to comment

Opravdano pizdite zbog raspalog stadiona i lopovske uprave al sto se samog rezultata tice nije bas toliko strasno. Sinoc je ispalo 80 posto exyu ekipa i to mahom od ekipa za koje niko nije cuo, tako da mu to sad vise dodje kao neki standard a ne preterano iznenadjjenje...

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...