Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Zamislite, kao nekad što je reprezentaciju vodila komisija, da ispred kluba odrede komisiju u sastavu : Ja, Gradina i Mare.....i sad trebamo da sastavimo tim za utakmicu....zajebali bi priču još kod golmana....:rolf:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Zamislite, kao nekad što je reprezentaciju vodila komisija, da ispred kluba odrede komisiju u sastavu : Ja, Gradina i Mare.....i sad trebamo da sastavimo tim za utakmicu....zajebali bi priču još kod golmana....:rolf:

Ti bi prvo Cupica, ja Nikolica a Gradina Vasiljevica.

Odemo u kafanu pa dok se ne dogovorimo 😁

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ti bi prvo Cupica, ja Nikolica a Gradina Vasiljevica.

Odemo u kafanu pa dok se ne dogovorimo 😁

Ko god od njih trojica, samo da ovi odu......

  • +1 1
Link to comment

Ja razmišljam...ako dovedu Čupića, bolji je od ove dvojice koje imamo, biće naš golman, a možemo i da zaradimo na njemu.

 

Ako dovedemo Vasiljevića, bolji je od ove dvojice koje imamo, možda i od Čupića, ali došao bi na zajam, i vratio bi se u Zvezdu na kraju sezone.

 

A Djordja Nikolića....ne verujem da iko razmišlja o njemu, ali verujem da se ne bi zajebali i njega da dovedemo, ako je fit...

  • +1 1
Link to comment

Ja bi Vasiljka i malog Ilića  Nikolića ne bi jer toliko grejati klupu i provlačiti  povredu za povredom je znak da nešto nije u redu .Pazi ne brani  pa povreda pa oporavak na klupi je pa opet povreda. Dečko sklon povredjivanju ili nikako da zaleči problem

Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

Nešto se šuška i onaj štoper iz Surdulaje, što ga Psiholjub odveo u Vošu....on beše Nišlija ?

 

Rece mi drugar koji prati Vosu da Stevanovic

nece nigde da ide a receno mu da nece igrati…

Link to comment
45 minutes ago, cvetanoovic17 said:

Gaku izbacio da je sa Benom iz Zvezde, moguće da nam Ben dolazi 👀

Deluje nerealno malo.

Ima 33god. i verovatno unosne ponude iz egzoticnih zemalja gde moze da zaradi dobru kintu. Ugovor sa CZ mu istice narednog leta.

Ne znam, bilo bi lepo. On nema nase drzavljanstvo ali je u Srbiji 4g pa pretpostavljam da moze da ga uzme?

Sa njim i golmanom bi bili kompletni, taj trazeni defanzivac bi po meni bio visak osim ako Yamkama vidi kao zadnjeg veznog. On ce da uskace i na desnog beka po potrebi.

U tom slucaju nam ostaju Tolordava, Savic koji bi bili starteri, Jovicic, Tiery i Stajic koji moze i na beka.

Opet mi nekako dovoljno, ako je Tiery stvarno dobar kako kazu mislim da nema potrebe za gomilanjem stopera? Ili mozda planira trojicu nazad?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...