Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, roux senyurt said:

ko ono rece da de biti 4:1?

 

Neko reče da je sve ispod petarde zabrinjavajuće.

Mogli smo i da primimo 3 komada.

Trebaće još vremena, ajde polako...

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Par puta su preteranim drzanjem lopte, otvorene ciste kontre. Srecom te oni to nisu iskoristili na 1-1, da bi napad to kasnije pokrio.

U Evropi se nadam brzem protoku lopte, posto ce se takve greske kaznjavati.

Lepa pobeda.

Link to comment
6 minutes ago, roux senyurt said:

ko ono rece da de biti 4:1?

 

Mislim da je @harper rekao da ne priznaje ništa ispod 5:0.

 

Bitna pobeda, sa praktično drugim timom. Na momente smo bili užasni, ali ulazak Kataia je sve postavio na svoje.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

I meni je top utisak da je Veljko izdrzao ne 1, nego 2 duela. Prelijep gol, ali znao je on tako zabiti. 2. utisak je sjajan asist :lolol: Mustafe za Benčugu.  Realno se.mucili, sto je u neku ruku i normalno nakon svega.sto se izdesavalo, ali onda Sale ulazi i rjesava stvar. Sad uzeti i derbi i da to ode na +10, pa da se posvetimo LE.

Link to comment

Ovaj Kulibali kao Žiga za sirotinju ,opasne golove glavom daje . Taman ok kombinacija sa Pešićem ,mogu i zajedno ponekad .
Ako mogu prodati Ohija ,ovaj je ok izbor.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Azarovi mi se nije dojmio na prvu loptu, igra neku poor mans Gvardiolin bek igru sa uvlacenjem u sredinu, nikakva ponavljanja po strani nije imao. Pas igra solidna, u svemu ostalom je Rodic bolji. Ali ajde, tek je prva utakmica.

 

Ne treba nam spic ako ce da dizu Ohija iz mrtvih, treba nam jos samo Ado, a vise se i ne spominje.

Link to comment

Dobro je, ovo je moglo ozbiljno da se iskomplikuje jer su izgleda bas prevelike tenzije u ekipi. Ne pamtim kada sam poslednji put video nasu utakmicu da su se igraci toliko drali jedni na druge. Razliku je, naravno, napravio ulazak Kataija koji je cheat code kad mu se igra a utakmicu je van dometa protivnika po ko zna koji put stavio Ben koji i kad nista ne uradi na terenu uvek ga umulja kad ja pocnem da se znojim pored ekrana.

 

Od novih stvari, videli smo Azarovija i deluje da je takticki pismen igrac ali je prilicno usrano odigrao ovu utakmicu. Posto je prva moze i da mu se oprosti ali za brzinu koju ima morao bi cesce da pokusa prodor kroz igraca umesto sto je stalno gurao alibi pasove u sredinu.

 

Od Milojevica je bilo bas hrabro sto je pokusao da dobije utakmicu mahom sa igracima koji skoro da nisu igrali od pocetka sezone. OK, nije islo, morao je Katai da udje, vremenom i minutazom bi i ovi iz drugog esalona morali malo otresitije da igraju. Nista vise od toga nije moglo da se ocekuje, s obzirom na to da je tek preuzeo ekipu. Na derbiju cemo videti da li ce biti neceg novog ili cemo da igramo po inerciji jos neko vreme dok se ne kompletira sastav.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

 

Mislim da je @harper rekao da ne priznaje ništa ispod 5:0.

 

Bitna pobeda, sa praktično drugim timom. Na momente smo bili užasni, ali ulazak Kataia je sve postavio na svoje.

 

 

 

Zapravo sam napisao da bi manji rezultat od toga bio signal za uzbunu da se nesto desava sa ekipom ali s obzirom na to da toliko vaznih igraca nije bilo u protokolu i ovih 3 razlike je puna kapa.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...