Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Kvalitativna razlika izmedju LS i LE je gigantska

Mozda bi respektabilno mogli da je odigraju Betis, Sosijedad i par timova iz prvog sesira koji nisu Zvezda, Olimpijakos i Dinamo Kijev 

Edited by Plajvi
Link to comment
12 minutes ago, MiddleClass said:

Mi smo u grupi sa ekipama koje su kao i mi ispale u kvalifikacijama za LŠ. Tako da nije moglo teze. 3 sampiona drzava i Monako, treci u FRA.

 

Al to znaci i da su svi skenjani kao i mi...

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Minamino, Volland, Ben Yedder, Golovin + gomila likova za koje nisam cuo a koje ce kupiti Celziji™
Bartra, Visca, Hamsik - standardno tursko groblje bivsih asova™
Besic i jebeni Gavric koji kapiram da ni ne igra

Ne pratim nista od ovih liga, ali i Trabzon i Ferenc mi izgledaju kao neki Makabiji/Serifi/Apoeli, gomila osrednjih EU igraca i pokoji domaci i to je to

Zlo mi je da pomislim kako ce nas tek Monako nadtrcati :laugh: To je stvarno penal sto smo izvukli 
 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, harper said:

Sad kad je Pavkov otisao kako god hoce. Samo da konacno dovedu desnog beka, ovog Adoa i krstenog napadaca (Vesovic i Despotovic STOP) da ne gledamo vise ni Srnica i Gobeljica i ja zadovoljan.


Ja uopšte ne očekujem više pojačanja. Verovatno Eraković ostaje da u bitnijim tekmama krpi desnog beka, a u LingLongu može i Gobelja i Stanković. 
 

U špicu igra Šilja, tu računaj bar 20golova, ostalo će doneti Katai, Ivanić, Bukari, Kanga,…

 

LŠ bi donela paretine i glamur, LE je ipak utešna nagrada. 

Link to comment
27 minutes ago, harper said:

Sad kad je Pavkov otisao kako god hoce. Samo da konacno dovedu desnog beka, ovog Adoa i krstenog napadaca (Vesovic i Despotovic STOP) da ne gledamo vise ni Srnica i Gobeljica i ja zadovoljan.

 Ja bih preskočio Adoa, čovek ne igra fudbal od januara. U idealnom slučaju, da je onakav kakvim ga predstavljaju, imamo ga na proleće. Znači Srnić u grupnoj fazi. Ako dovedu Despotovića to bi zaista bilo samoubistvo. O desnom beku više ne znam ni šta da mislim. 

Jbg, doveli su Kangvu i Bukarija, valjda može nesto da se iskopa sličnog kvaliteta.

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:


Ja uopšte ne očekujem više pojačanja. Verovatno Eraković ostaje da u bitnijim tekmama krpi desnog beka, a u LingLongu može i Gobelja i Stanković. 
 

U špicu igra Šilja, tu računaj bar 20golova, ostalo će doneti Katai, Ivanić, Bukari, Kanga,…

 

LŠ bi donela paretine i glamur, LE je ipak utešna nagrada. 

 

Polazim od drugacije pretpostavke nego sto su pojacanja kao pojacanja. Fudbal treba da bude uzivanje za gledaoce a ne kuluk prvo od zebnje koga ce Stankovic da stavi u tim a onda nerviranja od prvog minuta kad vidis da je stavio nekog iz trija fantastikus. Ja bih cak radije gledao ovog malog Gruzijca na levom beku iako je Rodic verovatno za njega trenutno Roberto Karlos, samo da ne gledam Rodica kako blentavo siri ruke jer je upravo dobio zuti karton na pola terena ili crkava na terenu posle pola sata utakmice. To sto je bilo bitno sa stanovista rezultata i posledicno finansija nismo prosli i sada ovih 6 utakmica prosto treba gledati kao razbibrigu (da je srece gledali bismo sve kao razbibrigu ali to je moderan fudbal, pitanje zivota, smrti i para) i zabavu. Zasto da nam usual suspects uskracuju zabavu?

Link to comment
13 minutes ago, fandorin said:

 Ja bih preskočio Adoa, čovek ne igra fudbal od januara. U idealnom slučaju, da je onakav kakvim ga predstavljaju, imamo ga na proleće. Znači Srnić u grupnoj fazi. Ako dovedu Despotovića to bi zaista bilo samoubistvo. O desnom beku više ne znam ni šta da mislim. 

Jbg, doveli su Kangvu i Bukarija, valjda može nesto da se iskopa sličnog kvaliteta.

 

Srnic ga igra redovno od januara, igra ga redovno ceo zivot, moze da ga igra jos tri zivota ali nece da dobaci do tog Adoa koji nije igrao od januara.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...