Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

8 hours ago, James Marshall said:

 

kao što rekoh, idi čitaj prethodne sezone i prethodne postove, sve smo mi to ovdje već apsolvirali i znamo i pisali smo o tome godinama, nema potrebe za ovim padobranskim akcijama prosvjetljenja. Ne možemo sad svaki put radi tebe stavljati disklejmer da znamo o kakvim se kriminalcima radi i da znamo da je Vučić duh koji lebdi. 

 

Navijači i racio u vezi kluba za koji se navija...

OK. Iz prve ruke dobih iskustvo.

Sve najbolje

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Ima grupa i za 0-3 boda... PSV, BETIS, TRABZON, recimo

 

gledao sam Trabzon (kombinovano sa drugim tekmama) protiv Kopenhagena i nisu impresionirali. sad, moguće da će da podignu formu uskoro, ali trenutno ne deluju kao bauk. lep im je stadion i dobra atmosfera. ali to Danace baš i nije omelo.

Edited by Ted
Link to comment
31 minutes ago, Milosh76 said:

Ima grupa i za 0-3 boda... PSV, BETIS, TRABZON, recimo


Bolje da smo u proslom kolu vukli Trabzon, svake godine nam se desi isto :laugh: Jedino smo prolazili u LS kad smo vukli kurate, ove kese™ u 5 tekmi nismo dobili nijednom

edit: jbt, sad kad pogledam... u 6 kvalifikacija za LS u ovom formatu - mi osim sad protiv Pjunika u trecem i cetvrtom kolu nismo nijednom pobedili u 90 minuta.

Trnava i Kopenhagen 2x 1-1
Salcburg 0-0, 2-2
JB 2-2, 1-1
Omonija 1-1
Serif 1-1, 0-1

Makabi 2-2, 2-3
Ludogorec 2x 2-2

Tako da ima nesto pozitivno i u ovoj kampanji :D [/acastop]

Edited by Plajvi
Link to comment

definitivno niste šampioni feragosta :D

 

ali ovde se realno računa samo prošao/ispao. sve ostalo je umetnički dojam

 

koji može da bude vrlo mučan. mi smo sinoć prošli, ali je meni pritisak otišao u nebesa i popizdeo sam za sve pare. uspeh i duševni mir nisu nužno saputnici :)

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Kada sumiramo, Kipar ima tri kluba u grupnim fazama, dva u LE, jedan u LK;  Izrael dva, jedan u LS i jedan u LK.   Na tom putu, klubovi iz Izraela i sa Kipra poslali su naseg sampiona i vicesampion u nizi rang takmicenja.  Cak se i klub sa KiM kvalifikovao za grupnu fazu LK.  Da ne pominjem malteske klubove od kojih je jedan izbacio niski Radnicki a drugi igrao nereseno sa Partizanom.  Fudbal svuda napreduje a mi vec godinama imamo samo Zvezdu i Partizan koji igraju po grupama UEFA takmicenja.  Dokle?
Dok ne prestanemo da imamo dogovornu ligu u kojoj svako ima svoje unapred određeno mesto, i u kojoj su dva kluba favorizovana nauštrb svih ostalih. Uostalom, kako možete očekivati pobednički mentalitet u Evropi od trećih klubova koji u domaćim takmičenjima nisu osvojili ništa u istoriji kluba, ili su osvojili pre više decenija u drugoj državi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment

Na meti šampiona Srbije je Marko Vešović, defanzivac azerbejdžanskog Karabaga! Sportski sektor crveno-belih tražio je naslednika Milana Gajića koji je otišao u CSKA iz Moskve.

Kako otkriva MaxBet sport kontakti su već uspostavljeni. Crnogogrski reprezentativac je ušao u poslednju godinu ugovora i mogao bi da dođe bez velikog obeštećenja.

Bitna stavka je da igrač ima i srpski pasoš, a ove sezone je već upisao 720 minuta u evropskim kvalifikacijama

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Na meti šampiona Srbije je Marko Vešović, defanzivac azerbejdžanskog Karabaga! Sportski sektor crveno-belih tražio je naslednika Milana Gajića koji je otišao u CSKA iz Moskve.

Kako otkriva MaxBet sport kontakti su već uspostavljeni. Crnogogrski reprezentativac je ušao u poslednju godinu ugovora i mogao bi da dođe bez velikog obeštećenja.

Bitna stavka je da igrač ima i srpski pasoš, a ove sezone je već upisao 720 minuta u evropskim kvalifikacijama


Prizivao sam Tea Katai scenario prosle godine kad je pizdio u Legiji pa ste mi rekli da se ne salim :laugh:

Btw, Karabag je igrao kvalifikacije koje i mi, i sad igra LE, je l' moze on da bude registrovan uopste za evrokupove? 

Edited by Plajvi
Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:



Btw, Karabag je igrao kvalifikacije koje i mi, i sad igra LE, je l' moze on da bude registrovan uopste za evrokupove? 

I meni je to palo na pamet i mislim da ne može. Moguće da maxbet lupeta po običaju, kao što je moguće i da je to tajna Ohijevog neigranja.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

Bas smo kreativni postali, dovescemo vesovica i despotovica a vec smo doveli pesica i milunovica...


U januaru cemo vratiti preplatiti Pavkova kao Bacjea onomad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...