Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

U nedelju u 20.45 (taman posle basketa) igraju PSŽ- Monako (ArenaP3) i Trabzon-Galatasaraj (Nova sport) pa ko hoće da gleda timove koje smo izvukli protiv jakih timova iz njihovih liga mada protiv Monaka teško da imamo neke šanse.

Link to comment

ima info o tome na Mozzartu

 

realno, izblamirao je šefa, odnosno Terzića, koji je na sva usta najavljivao prihod od 100M evra u naredne dve sezone. videlo se posle tekme u izjavama da je razočaranje ogromno. očigledno se računalo sa LŠ i sve drugo je neuspeh, šta god izjavljivali

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Fudbalski klub Crvena zvezda obavestio je javnost da je Dejan Stanković danas podneo neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba našeg kluba. Stanković se pozdravio sa svima u klubu i zahvalio na uspešnoj saradnji, a potom obrazložio svoju odluku:


"Crvena zvezda je moja ogromna ljubav, neopisiva emocija. Sada posle trećeg pokušaja da je uvedem u Ligu šampiona osećam se potpuno prazno, jer najvećoj ljubavi nisam uspeo da pružim ono što sam najviše želeo. Ne mogu dalje. Dao sam sve od sebe. Sada treba neko drugi da pokuša. Meni su ove tri godine najlepši deo fudbalskog života. Nešto što me je dodatno izgradilo, učinilo boljim i kvalitetnijim. Hvala igračima, upravi i navijačima koji su zaslužni za to. Uvek sam osećao njihovu podršku. Baš zato sam odluku da odem doneo kao znak zahvalnosti i želje da Zvezdi uvek bude najbolje. Hvala svima na divnom vremenu provedenom na Marakani. Verujem da su godine uspeha tek pred klubom, a ja ostajem uvek tu za moju Zvezdu, uvek svim srcem, jer Zvezda je život, a ostalo su sitnice", objasnio je svoju odluku Dejan Stanković.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

liči da je dobio šut kartu posle trećeg neuspešnog pokušaja za LŠ, pa su se sporazumeli da to ovako ide, ne kao otkaz ili neka frka 

 

ne tvrdim, na to mi liči 

Pošto je već izbačeno ime i naslednika (ako nije patka)

Ovo je Terza rešio već dan posle Makabija.

 

Tražili ste da ode, sad će biti zabavno da se vidi ko nastavlja i kako će to da izgleda!

 

Pravda za Gobelju :))))

 

Link to comment

Nismo bas svi trazili da ode al dobro...

 

Ocigledno je puklo nesto u svlacionici i moralo je do toga da dodje. Cim sam video da je danas samo marin na zrebu znao sam da se nesto desava....

  • +1 2
Link to comment

Ne mislim za Stankovica da je bog zna kakav trener, ali imao je i dobrih poteza, oziveo neke igrace. Daleko smo dogurali prosle godine u LE, nesrecno ispali od Milana pretprosle posle sjajne igre,itd. Ima se za sta kritikovati,kao sto smo vec pisali, ali ne zasluzuje ni da ga samo polivamo govnima.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...