Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Boujee said:

Miloš Milojević novi trener, vidim da je najuren iz Malmea. Ima li neko više info o njemu? 

 

Uzeo titulu tamo al je i on lose odradio kvalifikacije pa je dobio nogu. Moderan trener, nije lose resenje, pitanje je samo dal ce uspeti da uspostavi autoritet jer je mlad i nije neko zvucno ime. 

 

Dekiju sve najbolje, ja volim emotivce i bas mi je zao sto odlazi...

Link to comment

I nama je zao sto nije uspeo, nadam se da ce se vratiti jednom, kada bude lakse igracki i upravno.

Svaka cast za izjavu, docekasmo da neko nesto prizna i skine teret sa igraca.

Deki je radnik, uvek ce trebati nekome. Masa neradnika svako malo preuzima negde neku odgovornost, jednom recenicom.

Edited by villiem
Link to comment

 Koga zabole za LŠ, i ovako bi nas prali i trebalo bi 300 stvari da se poklopi da bi prošli grupu, uzimali smo titule tj trofeje, pa čak i pobedili koji derbi, Deki je svakako uradio dobar posao, titule i trofeji se pamte, sve ostalo će se zaboraviti. 

 

Edit: jeste neočekviano sa obzirom da to što najviše želi - LŠ - dobija sledeće sezone 101%. 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

kao neko sa strane, mislim da je uradio dobar posao u Zvezdi i da verovatno nije trebalo ovako da se zavši. meni se činilo da će on da ostane baš dugo, pošto ste uhvatili dobar momentum prethodnih godina. ako krenu promenade na mestu trenera, piši propalo. dokaz je sa druge strane brda, gde je uspeh da neko sastavi godinu dana.

 

jedino što me je iritiralo je vezano za stajling. ok, možda sam staromodan. mislim, trener kluba koji pretenduje da je top i tome slično ne bi trebao da fura stajlnig prodavca šrafovske robe na buvljaku. da sam ja vlasnik nekog kluba bilo bi zabranjeno da takav fazon fura bio koji službenik. 

Edited by Ted
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Naslednik ima odlicnu startnu poziciju - izborenu LE, prodatog Pavkova i vec osvojenu titulu i dogodine LS 

Godinu i kusur dana da slegne sve kako valja 

Ni Vladica Popovic nije bolje dobio 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment

Covek je 3 puta pusio u LS kao favorit. Malo li je.

 

Inace grupa nam je teska. 3 prvaka i Monako kao najjaca ekipa. Sreca pa treci prolazi u Kup Jelene Karleuse a tamo vec moze da se igra i bez beka.

  • +1 3
Link to comment

Revans protiv izraelac je bio ekstremno emotivno praznjenje. Meni, koji sam to samo gledao sa tribina, nije bilo dobro dva dana a mogu da zamislim sta je sve njemu proslo kroz glavu. Bukvalno je bila  pukovnik il pokojnik situacija; i to ne u smislu sta ce drugi da mu kazu nego sta ce on sam o sebi da misli...

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, tsva said:

Covek je 3 puta pusio u LS kao favorit. Malo li je.

 

Inace grupa nam je teska. 3 prvaka i Monako kao najjaca ekipa. Sreca pa treci prolazi u Kup Jelene Karleuse a tamo vec moze da se igra i bez beka.

 

to sa favoritom je samo delimično tačno.

 

i Šerif i Makabi su izgledali kao autsajderi, sa naglaskom da su izgledali. nit su oni bilo toliko loši, niti ste vi bilo toliko dobri. to je bilo 50-50. jedino što se radi o nezvučnim imenima, pa nekako po automatizmu dobiješ ulogu favorita, bez obzira na realno stanje.

 

za prvi put se ne sećam, neki Kiprani valjda. Apoel, AEK, Omonija, ne sećam se tih utakmica uopšte.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...