Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Šteta, nismo baš sredina za neka zvučna imena a ne vidim šta bilo ko novi može spektakularno da uradi.
Pola le i lk je našeg kvaliteta, plus minus pet odsto.
To što ove sa manjim bbudžetom nismo izbacili (pitanje je jesu li uopšte manji) ne znači ništa, i mi smo Krasnodar, bojse i salcburg izbacivali.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока



  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Bright Billy said:

Revans protiv izraelac je bio ekstremno emotivno praznjenje. Meni, koji sam to samo gledao sa tribina, nije bilo dobro dva dana a mogu da zamislim sta je sve njemu proslo kroz glavu. Bukvalno je bila  pukovnik il pokojnik situacija; i to ne u smislu sta ce drugi da mu kazu nego sta ce on sam o sebi da misli...


I to puta tri. 
 

Nisam bio veliki fan Stankovića, al sad kad je ovako naprasno otišao nije mi svejedno.

Link to comment

Da li ovaj ima dovoljno autoriteta da se suprostavi Terzi, Mrkeli ili navijačima i da zavede red u svlačionici jer tamo ima 10 igrača na istoj poziciji? Nema. Sva priča se tu završava. 

Link to comment
1 minute ago, tsva said:

Po koeficijentu smo bili favoriti i po budzetu.

 

Kad nas podere PSG onda igra budzet a kad nas odere Serif onda ne igra?

 

i u jednom i u drugom slučaju igra kvalitet.

 

samo što je u slučaju PSG kvalitet svima poznat, a u slučaju Šerifa nije. pa i ja sam vas zezao da ste ispali od nekih tamo Moldavaca, pa se posle ispostavilo da nisu nikakvi levaci i pajseri u pitanju. ne biste jurili njihovog igrača godinu dana da je tako.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam ocekivao da Stankovic podnese ostavku odmah nakon ispadanja.  Posto nije, pomislio sam da ce ipak ostati bar do zimske pauze.  Medjutim, kampanja protiv Stankovica u domacoj sportskoj stampi nije prestajala treci dan od utakmice sa Makabijem, a klub se nije javljao da da podrsku treneru i strucnom stabu, pa sam zakljucio da je Stankoviceva ostavka pitanje dana.  Isplo je tako.  Pretpostavljam da ceo italijanski kontigent odlazi i da Milojevic ima svoj tim.  Doduse, ja sam ocekivao da drugi Milojevic preuzme Zvezdu ali tek na zimu jer Vladan nije covek koji dolazi u klub u sredini sezone posle smaknuca svog prethodnika.

 

U ovom trenutku mozemo da kazemo da pitanje titule nije reseno.  Da vidimo kako ce da prodju utakmica za viken i Derbi, ako Partizan ne Kiksne u Kragujevcu a Zvezda kiksne protiv Javora, onda i da se derbi zavrsi nereseno znaci da je Partizan "back in the race".

Link to comment
5 minutes ago, nautilus said:

Da li ovaj ima dovoljno autoriteta da se suprostavi Terzi, Mrkeli ili navijačima i da zavede red u svlačionici jer tamo ima 10 igrača na istoj poziciji? Nema. Sva priča se tu završava. 

Sta ovo zapravo znaci meni je tesko da razumem.  I Terzic i Mrkela imaju interes da Zvezda pobedjuje.  U tome im se interesi sa strucnim stabom poklapaju.  Ili je pitanje da Terzic i Mrkela zele titulu sa svojim igracima i trener sa svojim pa tu mozda nastane kurslus. 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam ,očekivao sam ovako nešto . Budimo realni ,trebao je bar jednom iz tri pokušaja da udje u Lš. Imao je odličan žreb .
Deki je dobio odličnu startnu poziciju i kasnije odradio dobar posao .
Odlično su bili dueli sa Milanom i Rendzersom ,igrali smo fudbal i to dosta dobar za naše standarde .
Novi trener mi se dopada covek bio u klubu ,kažu neki jedan od najbitnijih u stručnom štabu. Posle njegovog odlaska smo dosta pali .
Idemo dalje ...
Nadam još boljoj i bržoj Zvezdi .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk









Link to comment
17 minutes ago, nautilus said:

Da li ovaj ima dovoljno autoriteta da se suprostavi Terzi, Mrkeli ili navijačima i da zavede red u svlačionici jer tamo ima 10 igrača na istoj poziciji? Nema. Sva priča se tu završava. 

 

Ja sam siguran ni da Stanković nije bio u boljoj poziciji. Kontra svim "argumentima" ovde predočenim i dalje sam ubedjen da bi samo zbog šema uprave na terenu bili pojedini igrači.

Sa druge strane imao je zicer, voljen od navijača, sa ugledom i kontaktima u svetskom fudbalu, upiše u CV par titula, malo Evrope i ide dalje.

Link to comment
41 minutes ago, Ted said:

 

 

za prvi put se ne sećam, neki Kiprani valjda. Apoel, AEK, Omonija, ne sećam se tih utakmica uopšte.

omonija, samo jedna utakmica, nije bio dvomeč

Link to comment
17 minutes ago, Dimitrije said:

Sta ovo zapravo znaci meni je tesko da razumem.  I Terzic i Mrkela imaju interes da Zvezda pobedjuje.  U tome im se interesi sa strucnim stabom poklapaju.  Ili je pitanje da Terzic i Mrkela zele titulu sa svojim igracima i trener sa svojim pa tu mozda nastane kurslus. 

Njima je svejedno da li će novac uzeti od LŠ, prodaje igrača ili države. Ako nađu kombinaciju za neku kintu, rasprodaće čitav tim, posvađati dva oka u glavi. Uvaliće mu igrača u kome imaju ugrađen procenat. Briga njih za Zvezdu.

  • +1 1
Link to comment

Meni se cini ovo kao Dekijeva odluka i da je procjenio da je bolje da ode sad kao gospodin umjesto da ga Terza valja u blato preko zime. Nakon 2 i pol godine vjerovatno ima i zasicenja i kod njega i kod svlacionice.  Po meni je on napravio fenomenalan posao. Neiskustvo je nadomjestio sa karizmom, jakim imenomi elanom i dobro smo igrali. Jeste bilo je promasaja ali za Zvezdom je uvjek strepnja ma protiv koga da se igra. Mi mozemo dobiti svasta ekipa ali i izgubiti od svake.

 

Sto se tice nasljednika, covjek sigurno ima znanja ali pitanje je da li je dovoljno jak da se nametne svlacionici i da balansira izmedju uprave, navijaca, medija, nerealnih ocekivanja javnosti, tima sa manjkom igraca na bekovskim pozicijama i viskom na sredini i krilima. Po slobodnoj procjeni vjerovatno ce izdrzati do ljeta i pitanje je ko poslije? Moguce da Terza pokusa da dovede stranog trenera za ligu sampiona...

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...