Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Baš me zanima sada da li ostaje Ohi i da li će dovesti nekog igrača .
Šta bi na kraju sa onim iz Šerifa ,jel definitivno došao kod nas ?
Očekujem i bolje prekide .
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
43 minutes ago, John Coltrane said:


I to puta tri. 
 

Nisam bio veliki fan Stankovića, al sad kad je ovako naprasno otišao nije mi svejedno.

 

Jeste tri puta i nije uspeo, to je cinjenica. Al ovo u utorak je bilo nadrealno, ja vecu tenziju na fudbalskoj utakmici u zivotu nisam video. Naboj do tacke pucanja, imao sam utisak da ce stadion da se prepolovi; u prvom poluvremenu od euforije a u drugom razocarenja...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Terzić odlazi ako padne Vučić. I to u Zabelu.

 

Kao i Vučelić kad je pao Sloba :fantom:

 

Ajte molim vas...rodio je za snimanje filma Od Interpola do Enfilda.

  • +1 1
Link to comment

Žao mi je što Deki ide. Kad se sve sabere i oduzme, bez sumnje je ostavio trag u Zvezdi i kao trener.

Moram priznati da sam bio vrlo skeptičan kad je dolazio. Mislio sam da je mazanje očiju posle Milojevićevog odlaska u pitanju, i da neće dugo ostati. Ipak, odigrali smo dve dobre Lige Evrope, igrali smo lepši fudbal u odnosu na Milojev tim, rešili smo se dobrog dela drvne građe koja je navučena u klub, vratio je neke igrače iz mrtvih (Ivanić), Eraković je afirmisan u legit igrača za Evropu... 

Žao mi je što nije uspeo da uđe u LŠ, malo nesreća, malo pogrešne odluke, ali, na kraju, ostavlja klub u boljem stanju nego što ga je zatekao. Želim mu svu sreću u daljoj karijeri.

  • +1 6
Link to comment

Voleo bih da gresim ali ovim smo upravo prvenstvo ponovo ucinili zanimljivim. Milojevic u teoriji nije los trener ali kad pomislim da on Borjanu ili Kataiju treba da naredi ovo ili ono nasmejem se u sebi. Da ne pricam o tome sto ce mu komunikacija sa upravom pocinje i zavrsavati se sa "cuti tu i ne smrdi, budi srecan sto sedis na klupi Zvezde".

  • +1 6
Link to comment

I ja se slazem da je Deki bio bolji od ocekivanog. Par odlicnih duela protiv dobrih timova, u Evropi, uz par neugodnih ispadanja u CL kvalifikacijama. Protiv Omonie je bio jedan mec, te to i mogu podvesti pod desava se, posto u gostima nikada nismo bili sjajni. Sheriff igra taj neki prepoznatljivi stil godinama unazad, pa i to teska srca mogu smatrati ok. Izraelci su meni vec skroz anonimni (a pratim mnoge lige dosta dugo), plus nisu upecatljivi ni kada se igracki sastav pogleda. Na to jos treba dodati onakve glupave golove, nemogucnost da se razdrma ekipa u nastavku meca, kao da je protivnik neki ultra kvalitetan tim.

Imamo 7 bodova prednosti trenutno i dovoljno je da ne gubimo derbije za pocetak.

Link to comment

zar nije bila prica ranije da je milojevic zapravo bio mastermajnd iz senke dok je bio pomocnik? i onaj ko obavlja gro posla dok deki gradi po dorcolu. dakle ne pada sa marsa, znaju ga u klubu, i znaju koliko zna. meni je ovo ok potez. momak je 16 godina proveo na severu evrope, tamo je sticao radne navike i tamo se skolovao, daleko od ove kaljuge. kad vec stranac ne dolazi u obzir

Edited by Nikodije
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

zar nije bila prica ranije da je milohjevic zapravo bio mastermajnd iz senke dok je bio pomocnik? i onaj ko obavlja gro posla dok deki gradi po dorcolu. dakle ne pada sa marsa, znaju ga u klubu, i znaju koliko zna. meni je ovo ok potez. momak je 16 godina proveo na severu evrope, tamo je sticao radne navike i tamo se skolovao.

 

Bila prica na forumima, ne zanosi se. Najobicnije lupetanje.

Link to comment

i meni je zao sto je deki otisao, i ja volim emotivce (narocito ako pobedjuju :) ), ali mozda to i nije ni tako lose. ne znam razloge njegovog odlaska, ali mogu da zamislim svakakve scenarije, a obzirom da volim zvezdu, ne zelim da se bavim tim mislima. to je kao kad roditelj ima sina kriminalca, a sebe ubedjuje da je decko uspesan biznismen.

dekijeva zvezda mi je bila uzivanje za gledanje, a to je,po meni, najiskreniji kriterijum ocenjivanja rada fudbalskog kluba. ako cemo posteno, ni dobri rezultati nisu izostali, tako da ni po tom osnovu nema zamerki sa moje strane. 

Link to comment

dosta je i izdrzao, 3 godine skoro. toliko niko nije vezao jos od gojka zeca osamdesetih, otprilike. tesko je raditi u zvezdi, otrovna sredina. mislim da je deki izvlacio neki objektivni maksimum od onoga sto je imao, a njegovu zvezdu nije bilo dosadno gledati. falio mu je plasman u ligu sampiona, ja mu to ne zameram, dobro je igrao u evropi kad se sve sabere.

  • +1 6
Link to comment

Mozda mu se smucilo da Terza iekipa dovode igrace prema svojim kombinacijama a ne prema onome sto mu je trebalo pa tako doceka duel sezone sa jednim bekom na obe strane i 16 krilnih igraca.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Jezivo je da u ovom trenutku apsolutne dominacije u domaćoj ligi i redovnog igranja Evrope imamo ovakvu situaciju sa upravom i navijačima.

 

Skoro smo pisali o tome koji je pritisak biti na klupi Zvezde i apostrofirali par njih u nekim drugim vremenima koji su uspeli da prežive više od 2 sezone (Ambasador, Miljan, možda još neko u prve dve decenije kluba).  Bio sam ubedjen da Deki ne mrda nigde, pre svega zbog toga što nije bilo nekog velikog interesovanja za njega, niti je imao "istoriju" u nekim drugim ligama (kao Grof, Slaviša Stojanović, Miloe).

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...