Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Proradice.  Pa i ako ne proradi, stisne zube, trci, trudi se i pomaze timu najbolje sto u datom trenutku moze.  To je poenta timskog sporta.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Suviše mekano igra, slabo trči, ne otvara se.

 

Ima tu i do protivnika, prvo su duplirali kangu pa su sad presli na njega...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Mislim da izlazi i menja ga Srnić...

To bi me jako ranilo, treba ga istrpjeti, kakav je rezon ubaciti ovoga - nikakav. Usli smo zbunjeno prvih 20 minuta, kritican nam je.lijevi bok, to se popravilo nakon gola u velikoj mjeri

Link to comment

ono što mi se najviše dopalo, niste se raspali ili ušli u paniku posle primljenog gola i nakon neviđenog pristiska koji je Makabi napravio.

 

ali ovo je daleko od gotovog, oni ni protiv Olimpijakosa nisu poneli nikavu prednost od kuće pa su prošli.

 

sad pogledah, vi imate gotovo tri puta skuplji tim od njih. mislim, imao je i Olimpijakos verovatno pa mu nije pomoglo. favoriti ste, ali ćete morati da se pomučite.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

U Haifi je 27celzija a mogu zamisliti kakva je tek vlaga.  Samo da odbijemo prve napade u nastavku, malonda osvežimo prvih 11 i sve će biti u redu. 
 

I naravno da ne udjemo u nonšalantni mode nego da idemo ozbiljno na svaku loptu.

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Odakle je smrad sto sudi?

valjda Španac

 

mrzim kad se upadne ovako u ove gluposti koje nemaju veze sa igrom, prvo ovaj žuti, pa ovo Kataijevo

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...