Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Hobbit slayer said:

U slučaju da ne prođemo Makabi, bili bi u prvoj jakosnoj skupiniemoji769.png Lige Evrope e8402408a08917c9706b24a488b650fd.jpga0a4e257502c2cd28d182a01f469cafb.jpg

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

moze LE.

daj partizane, ludogorece i maribore

 

ne znam da li bi mogli sa partizanama u grupu?

Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Sve mogu da razumem, ali ponasanje prema Ohiju ne. Ne znam cime je covek zasluzio da ga ovako jebuckaju, jedino ako imaju ponudu a on nece da ide. Bas sramota.

 

Saće da ti objasne...

Link to comment

Ja sam tokom onih prvih ls kvalifikacija koje smo prosli pisao da nam prvo treba bar 5 le sezona pa tek onda imamo sta da trazimo u ls. Sad imamo tih 5 evropskih sezona iz nas i mislim, ako nas zreb bas ne masakrira, mozemo da pojurimo to trece mesto u ls grupi...

  • +1 1
Link to comment
Nema ozbiljnog fudbala bez bekova. To krpljenje sa Erakovicem moze da prodje protiv slabijih protivnika. U grupama takvih nema...
Mirko Marković iz Maxbet Sport i dalje najavljuje beka (Murilja ili "rezervnu opciju")

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Sve mogu da razumem, ali ponasanje prema Ohiju ne. Ne znam cime je covek zasluzio da ga ovako jebuckaju, jedino ako imaju ponudu a on nece da ide. Bas sramota.

 

Koje ponasanje prema Ohiju? Ohi ne igra jer Stankovic misli da je onaj debeli mrtvak i panjina iz Begeca na kojeg drkaju gluplji navijaci Zvezde i "novinari" Mozzartsporta bolji centarfor od njega i samim tim je Ohi treca opcija u spicu, iza Pesica i Pavkova. Zato mrtvaka i panjinu nisu hteli da prodaju u Grcku a Ohija ce prodati cim se s nekim dogovore, izmedju ostalog i zbog toga sto Ohi moze da postigne vecu cenu na trzistu jer, za razliku od gore navedenih pojedinaca i grupacija, svi drugi koji se bave fudbalom veoma dobro znaju da je Ohi Ibrahimovic licno za Pavkova. S Ohijem nema nikakvih problema, on se odlicno uklopio i saigraci ga vole, jedini "problem" koji ima je isti kao i sa, recimo, Motikom - Stankovicevo misljenje o njihovim kvalitetima. Iz istih razloga igra jebeni Srnic, Stankovic misli da je u ovom trenutku "Zvezdin specijalac" ako ne bolji onda sigurno korisniji igrac u veznom redu od, na primer, Stanica ili Stankovica. Jebi ga, cak i bolji treneri od Stankovica ponekad imaju fiks ideje oko nekih igraca, mi mislimo da postoje neki misteriozni razlozi zasto su zadrzani Pavkov, Pankov, Gobeljic i Srnic koji jasno odskacu od kvaliteta ostatka tima za svakog ko ima oci i mozak a gorka istina je da nas trener misli da su oni vazni i korisni igraci za tim. 

 

Inace, moram da priznam da je mene kao navijaca Zvezde malo bilo sramota od ovacija koje je Pavkov dobio kad je ulazio u igru na Marakani protiv Pjunika. Bilo je dosta neprijatno uveriti se na velikom uzorku koliki procenat navijaca Zvezde cine ljudi koji nemaju pojma o fudbalu i misle da je Pavkov neki asset na terenu a ne najobicnija debelguza mrcina koja zaostaje u odnosu na moderni fudbal nekih pola veka.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Koje ponasanje prema Ohiju? Ohi ne igra jer Stankovic misli da je onaj debeli mrtvak i panjina iz Begeca na kojeg drkaju gluplji navijaci Zvezde i "novinari" Mozzartsporta bolji centarfor od njega i samim tim je Ohi treca opcija u spicu, iza Pesica i Pavkova. Zato mrtvaka i panjinu nisu hteli da prodaju u Grcku a Ohija ce prodati cim se s nekim dogovore, izmedju ostalog i zbog toga sto Ohi moze da postigne vecu cenu na trzistu jer, za razliku od gore navedenih pojedinaca i grupacija, svi drugi koji se bave fudbalom veoma dobro znaju da je Ohi Ibrahimovic licno za Pavkova. S Ohijem nema nikakvih problema, on se odlicno uklopio i saigraci ga vole, jedini "problem" koji ima je isti kao i sa, recimo, Motikom - Stankovicevo misljenje o njihovim kvalitetima. Iz istih razloga igra jebeni Srnic, Stankovic misli da je u ovom trenutku "Zvezdin specijalac" ako ne bolji onda sigurno korisniji igrac u veznom redu od, na primer, Stanica ili Stankovica. Jebi ga, cak i bolji treneri od Stankovica ponekad imaju fiks ideje oko nekih igraca, mi mislimo da postoje neki misteriozni razlozi zasto su zadrzani Pavkov, Pankov, Gobeljic i Srnic koji jasno odskacu od kvaliteta ostatka tima za svakog ko ima oci i mozak a gorka istina je da nas trener misli da su oni vazni i korisni igraci za tim. 

 

Inace, moram da priznam da je mene kao navijaca Zvezde malo bilo sramota od ovacija koje je Pavkov dobio kad je ulazio u igru na Marakani protiv Pjunika. Bilo je dosta neprijatno uveriti se na velikom uzorku koliki procenat navijaca Zvezde cine ljudi koji nemaju pojma o fudbalu i misle da je Pavkov neki asset na terenu a ne najobicnija debelguza mrcina koja zaostaje u odnosu na moderni fudbal nekih pola veka.

Дао је два кола Ливерпулу и донео нам победу против највећег тима још од априла 91. године. Плус стално даје смешне голове и изгледом се не разликује превише од просечног навијача. Реално, и ја га волим мада ме нервира и пањ је. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Hobbit slayer said:

Mirko Marković iz Maxbet Sport i dalje najavljuje beka (Murilja ili "rezervnu opciju")

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Koliko ja znam to su dobre informacije. Ado bi trebalo da potpise do kraja nedelje jer su celnici Serifa odustali od sikaniranja igraca zato sto nije hteo da ode gde su oni hteli da ga posalju i pristali da nam ga prodaju. Pitanje je samo dogovora s njima oko cene, sa igracem je sve odavno dogovoreno. To otprilike znaci i da je Sanogo zavrsio svoju misiju u Zvezdi. Desni bek je prioritet, ako su obnovili pregovore oko Murilja to je dobra vest jer je u pitanju veoma ozbiljan igrac, samo je za nas dosta skup. Koliko ja znam pregovori su prosli put stali na 2.5 miliona jer nismo hteli da idemo preko. Ako prodjemo Makabi ko zna, mozda se ispruzimo i preko toga. Oba puta kad smo ulazili u LS trosili smo na pojacanja kao pijani seici, ne bi me zacudilo da ako i treci put tamo udjemo preplatimo Ada i Murilja.

Link to comment

Ne dobija pavkov ovacije jer neko misli da je on levandovski nego zato sto je na na neki cudan i originalan nacin jako simpatican lik a ujedno je i neka vrsta talismana. Njemu se skandiralo i kad je bio na ledu kod stankovica. Dakle ne moze taj fenomen racionalno da se posmatra a tek sa ohijem nema nikakve kurceve veze...

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Дао је два кола Ливерпулу и донео нам победу против највећег тима још од априла 91. године. Плус стално даје смешне голове и изгледом се не разликује превише од просечног навијача. Реално, и ја га волим мада ме нервира и пањ је. 

 

Ponekad mi stvarno dodje da zazalim sto je dao ta dva gola Liverpulu.:D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Кад сам био клинац, скандирало се Жарку Ђуровићу, у тренутку када је у тиму био Пикси... 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Ne dobija pavkov ovacije jer neko misli da je on levandovski nego zato sto je na na neki cudan i originalan nacin jako simpatican lik a ujedno je i neka vrsta talismana. Njemu se skandiralo i kad je bio na ledu kod stankovica. Dakle ne moze taj fenomen racionalno da se posmatra a tek sa ohijem nema nikakve kurceve veze...

 

Ohi ne igra zbog Pavkova jer trener misli da je ovaj drugi bolji, tako da ima veze s tim. Naravno da navijacko skandiranje toj olupini od igraca nema veze sa neigranjem Ohija, niti sam to napisao.

 

A dosta ljudi na tribinama i u komentarima po portalima, narocito mladjih, misli da je Pavkov Levandovski i zato mu skandiraju.

Link to comment

Nisam stekao taj utisak. Mislim da ga vise dozivljavaju kao nekog neznanog junak koji ce da napravi cudo ili da pogine. Naravno da je to klasican placebo efekat al iskreno, da u 70om minutu menjam spica uvek bih u igru pre uveo njega nego ohija. Realno gledano, ni jedan ni drugi ti ne garantuju neku ozbiljnu razliku na terenu al ovaj bar za sobom povuce talas nekog iracionalnog optimizma...

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...