Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Info od danas je da postoji mogucnost da nam se zatvori stadion za utakmicu protiv Makabija, a sve zbog skandiranja Uefi mafiji protiv Pjunika. To bi bi bio glavni razlog, ne sumnjam da ce nam Uefa nakarikirati jos nesto ako budu stvarno zatvorili Rajka.

Link to comment
2 minutes ago, Hroničar said:

Info od danas je da postoji mogucnost da nam se zatvori stadion za utakmicu protiv Makabija, a sve zbog skandiranja Uefi mafiji protiv Pjunika. To bi bi bio glavni razlog, ne sumnjam da ce nam Uefa nakarikirati jos nesto ako budu stvarno zatvorili Rajka.

Bilo bi mi zao zabog tima koje pun stadion inspirise kao i zbog normalnih navijaca ako UEFA zabrani prisustvo gledalaca.  S druge strane, pevanje protiv "UEAFA mafije" radi ciste provokacije, bez ikakvog razloga, u utakmici koju smo dominantno pobedili, je jos jedna stetocinska glupost Delija zbog koje klub i ostali normalni Zvezdaski svet ispastaju vec decenijama, a da klub ne pokusava da dovede u red stanje na severnoj tribini.

Link to comment
Info od danas je da postoji mogucnost da nam se zatvori stadion za utakmicu protiv Makabija, a sve zbog skandiranja Uefi mafiji protiv Pjunika. To bi bi bio glavni razlog, ne sumnjam da ce nam Uefa nakarikirati jos nesto ako budu stvarno zatvorili Rajka.
To se peva godinama i sad je problem?

Odakle ti info?
Link to comment

"Zasviraj pa za pojas zadeni."  To bi bila poruka koju UEFA mozda salje Zvezdi.  Cemu prkosenje, inacenje i provociranje krovne organizacije svih evropskih fudbalskih takmicenja?  UEFA propisuje pravila, organizuje takmicenja, od njih se dobija novac za razvoj fudbala i fudbalske infrastrukture kao i novac za uspehe u takmicenju.  Ako neko nije u stanju to da prihvati i postuje, onda neka bojkotuje utakmice UEFA i ostavi na miru one koji zele da u njima ucestvuju i da ih gledaju.  Pevanje pesmica protiv UEFA ne koristi nikome i nanosi stetu klubu.  Meni licno smeta kada sever zapeva "UEFA Mafija, Kosovo je Srbija" i voleo bih da to vise ne moram da slusam kao i da klub ne trpi sankcije zbog toga.

Edited by Dimitrije
Link to comment
4 minutes ago, nautilus said:

Hvala Mišelu Platiniju što je ta tvrdnja o Uefi mafiji tačna.

So what?  Koliko pratim, nigde se u Evropi ne peva o UEFA Mafiji osim na Zvedinom stadionu i to iskljucivo zato sto je Kosovu dozvoljeno da se takmici u okviru UEFA.

Link to comment
50 minutes ago, Milosh76 said:

To se peva godinama i sad je problem?

Odakle ti info?

Rekoh da postoji mogucnost, ne mora da znaci da ce biti. Info je iz kluba, ne mogu da kazem od koga, ali je pouzdano.

Ne znam da li neko zna da proveri na sajtu Uefa da li je pokrenut bilo kakav disciplinski postupak protiv nas!? Negde to ima na sajtu, ali ja ne znam gde.

Edited by Hroničar
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Pa da,nikad nisam ni verovao u one milione nudjene za Erakovica,solidan igrac i nista vise

 

Bencuga:heart:

 

Ugovor sa Erakom je "produzen" da bi mu se povecala plata i to je cela prica. Lici na navijaca Zvezde da zbog takve periferije igraca odmah proizvede u dunstera, uz obaezno "ja sam to uvek govorio". 

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

Ugovor sa Erakom je "produzen" da bi mu se povecala plata i to je cela prica. Lici na navijaca Zvezde da zbog takve periferije igraca odmah proizvede u dunstera, uz obaezno "ja sam to uvek govorio". 

Jok,samo mi moje oce govore da ne vredi toliko.

Link to comment

Crveno-beli će imati više vremena za pripremu revanša sa Makabijem iz Haife

 

Derbi meč 7. kola Mozzart Bet Superlige između Čukaričkog i Crvene zvezde, koji je trebalo da se igra u subotu 20. avgusta odložen je zbog obaveza srpskog šampiona na evrosceni.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
42 minutes ago, Dimitrije said:

"Zasviraj pa za pojas zadeni."  To bi bila poruka koju UEFA mozda salje Zvezdi.  Cemu prkosenje, inacenje i provociranje krovne organizacije svih evropskih fudbalskih takmicenja?  UEFA propisuje pravila, organizuje takmicenja, od njih se dobija novac za razvoj fudbala i fudbalske infrastrukture kao i novac za uspehe u takmicenju.  Ako neko nije u stanju to da prihvati i postuje, onda neka bojkotuje utakmice UEFA i ostavi na miru one koji zele da u njima ucestvuju i da ih gledaju.  Pevanje pesmica protiv UEFA ne koristi nikome i nanosi stetu klubu.  Meni licno smeta kada sever zapeva "UEFA Mafija, Kosovo je Srbija" i voleo bih da to vise ne moram da slusam kao i da klub ne trpi sankcije zbog toga.

 

To je krenulo kada je UEFA progurala Milan u kvalifikacijama za LS, oni kaznjeni zbog nameštanja, pa pali nama, tada je to krenulo... Valjda 2004 ili tako nesto...

 

A da su mafija nema sumnje :fantom:

Link to comment
21 minutes ago, Bogotac said:

Jok,samo mi moje oce govore da ne vredi toliko.

 

Iskreno nikad nisam razumeo ove monstruozne cifre koje se vrte u transferima pa ne mogu da procenim koliko u parama vredi koji igrac ali Erak je odlican i izuzetno perspektivan igrac. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...