Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Mislio sam pre Pavkova i Gobelje da ce najveca fudbalska komedija zauvek biti to sto su Nenad Bjekovic Jr. i Tutoric dali golove u derbijima

Gobelja je i penal u Danskoj dao najlakse od sviju, decko nema podsvest 

Edited by Plajvi
  • +1 3
Link to comment

Gledam sad hajlajtse i onu njihovu šansu u 2. poluvremenu kada je lik bio 1-1 sa Borjanom. Gobelja ni da mrdne da ga pre toga markira, a onda kada je vidio da je zasrao, kao alibi diže ručicu za ofsajd i ne mrda. Sramota i ne smem više ni da napišem šta mislim o njemu. Taj više ne sme da bude u prvih 11, pa taman da imamo samo 10 zdravih igrača!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Deki izmedju redova najavio da odlazemo i Cuku...

 

Pod 1 zar nije doneto pravilo o jednom odlaganju ove sezone?

 

Pod 2 imate drugi tim koji je jači od ostatka lige.

 

Pod 3 šta se usrao Deki?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, Azdaja said:

 

Pod 1 zar nije doneto pravilo o jednom odlaganju ove sezone?

 

Pod 2 imate drugi tim koji je jači od ostatka lige.

 

Pod 3 šta se usrao Deki?

 

 

 

 

 

 

 

 

Objasnio ti je dragance. Ne mozemo mi traziti odlaganje, ali moramo odrzavati dobre odnose sa ostalim klubovima. Ako Cuki zatreba fer je da im izadjemo u susret.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
28 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Objasnio ti je dragance. Ne mozemo mi traziti odlaganje, ali moramo odrzavati dobre odnose sa ostalim klubovima. Ako Cuki zatreba fer je da im izadjemo u susret.

 

Drugim rečima u interesu je i Čukaričkog da dignemo evro koeficijent.

 

  • +1 1
Link to comment

Jednostavno se za.moderan fudbal moraju imati bekovi. Mi imamo od obje strane terenq samo Rodica, Gajic prodan, Piccini otjeran bezveze, sad Čupo mora da se za svaku utakmicu seli sa pozicije na poziciju. Mora se imati i dobar.spic, ovaj nakon toliko ganjanja Ohija, ladno ga odjebe bez.nekog suvislog razloga, bez da mu pruzi ikakvu sansu nakon povrede. Kangvu gurnuo sinoc na neku idiotsku poziciju?? 

Nadati se da ce protv Makabija to sve biti daleko bolje iskombinovano nego ovaj revans.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...