Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

Ima li još ko da je ostao bez riješenja ove godine?

Ja sam prije desetak dana morao da se uputim u poresku u opštinu Voždovac jer ove godine nije stiglo. Nisam ga dobio ni tamo, obrazloženje, ne ide na poštu više nego samo na e-upravu. Čuh na licu mjesta da na nekim opštinama šalju poštom, a na drugim ne.

Da objašnjavam da ga nisam dobio, nema poente. Dobio sam upit stanja zauzvrat.

 

Link to comment

i nema ga u onom tzv sanduchetu?

ima i onaj direktan link na poresku upravu, logujesh se isto kao na eupravu, prichali smo na vocapu proshle nedelje, sace neko ko zna da okachi. tamo cesh da vidish dug, pa to moze da pomogne?

meni je stigao i mejl obaveshtenje reshenje u box i papir npr, a ocu reshenje u box, ali bez obaveshtenja. dosta proizvoljno oni to rade...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

i nema ga u onom tzv sanduchetu?

ima i onaj direktan link na poresku upravu, logujesh se isto kao na eupravu, prichali smo na vocapu proshle nedelje, sace neko ko zna da okachi. tamo cesh da vidish dug, pa to moze da pomogne?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Nema u sandučetu ništa. Ali ima link da se vidi dug? E to nisam znao. Uglavnom, to su mi dali i tamo, ja sam preplatio u strahu od kamate. Ali da sam znao da ne šipčim.

Hoću reći, koliko birokratija zna da bude i veća nego inače ako digitalizacija iz bilo kog razloga ne radi. Nije moralo tako.

Edited by keitel
Link to comment
 
Nema u sandučetu ništa. Ali ima link da se vidi dug? E to nisam znao. Uglavnom, to su mi dali i tamo, ja sam preplatio u strahu od kamate. Ali da sam znao da ne šipčim.
Hoću reći, koliko birokratija zna da bude i veća nego inače ako digitalizacija iz bilo kog razloga ne radi. Nije moralo tako.
ima link nego nisam na kompu.

mislim lpa.gov.rs, login kao za eupravu. il si zelen il nisi :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ima link nego nisam na kompu.

mislim lpa.gov.rs, login kao za eupravu. il si zelen il nisi :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Meni na e-upravu stizu samo resenja za firmu, inbox za fizicko lice iako ga imam u ponudi ne mogu ni da otvorim, nista se ne desi kad kliknem.

Za fizicko lice mi stize na lpa.gov.rs.

 

Knjigovodja mi pre neki dan salje skrinsot mog zaduzenja za ekolosku taksu sa neke njihove aplikacije, meni jos nigde nije stiglo.

 

 

Link to comment
15 hours ago, keitel said:

Ima li još ko da je ostao bez riješenja ove godine?

Ja sam prije desetak dana morao da se uputim u poresku u opštinu Voždovac jer ove godine nije stiglo. Nisam ga dobio ni tamo, obrazloženje, ne ide na poštu više nego samo na e-upravu. Čuh na licu mjesta da na nekim opštinama šalju poštom, a na drugim ne.

Da objašnjavam da ga nisam dobio, nema poente. Dobio sam upit stanja zauzvrat.

 

Za nasleđenu nekretninu nije mi stiglo za 2021., nije cela godina, a sestri je stiglo. Ja zvao telefonom poresko, da mi nije stiglo, kao da dođem lično, e baš oću! Za ovu godinu je stiglo, o eupravi pričamo.

Link to comment
On 19.11.2022. at 22:15, keitel said:

Ima li još ko da je ostao bez riješenja ove godine?

Ja sam prije desetak dana morao da se uputim u poresku u opštinu Voždovac jer ove godine nije stiglo. Nisam ga dobio ni tamo, obrazloženje, ne ide na poštu više nego samo na e-upravu. Čuh na licu mjesta da na nekim opštinama šalju poštom, a na drugim ne.

Da objašnjavam da ga nisam dobio, nema poente. Dobio sam upit stanja zauzvrat.

 

I ja Voždovac, još nema rešenja. Prethodnih godina stizalo preko euprave. Plaćam i dalje po starom pozivu na broj.

 

7 hours ago, El Guapo said:

Moguće da su mi u vidu kamate prebacili na ovu godinu.

 

Šta je ovo? Jel dug?

Kad prebacim na stanje po računima po opštinama, sve je plaćeno.

 

 

porez.jpg

Ovo bi trebalo da znači da si u plusu 907 dinara. 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel moze da se ima vise naloga na eupravi?

 

Ono, otvorio davno kada sam zakazivao za vadjenje pasosa/lk, nisam uopste potom koristio, u medjuvremenu mi crkao i stari hard, pa vise ne znam ni koji mi je username ni password.

Link to comment

Pa to i ja mislim, tamo smo svi zavedeni pod nekim ID-jem vezanim za nas JMBG..

 

Guglajuci malo, nasao na vest od pre dve godine da je bila kao neka verifikacija naloga, pa ko nije azurirao sa novim skenom licne karte, da ce mu biti obrisan nalog. Ne znam jel neko zna nesto vise o tome? To bi znacilo da ponovo mogu da otvorim novi nalog..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...