Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

4 hours ago, El Guapo said:

Koliko ja razumem, oni šalju obaveštenja poštom (ide dosta kilavo), a preko euprave možeš da ga vidiš nešto ranije. Nije fazon bez računa -50din, pa da ne šalju ko se prijavio za digitalno.

nisam sigurna. kad si registrovan na e upravu stigne ti mejl da ti je rešenje u sandučetu na e upravi i ako ga ne preuzmeš u roku od 10 dana smatraće se da ti je uručeno. tako piše.

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@slepa živana imaš forumski ausvajs da to istražiš i obavestiš forum

 

refundiraćemo ti sredstva što je preteklo od servera, samo priloži račun sa qr codom i pib-om foruma

ovako stoje stvari, ja jurim dva rešenja za brata, jedno je na voždovcu a drugo u staroj pazovi. pisala sam juče voždovcu na one mejlove što nam je linkovao holden i oni su mi odmah odgovorili da još nisu izrađena rešenja, ali ne i da li će biti moguće da mi pošalju na mejl.

s druge strane pisala sam i st. pazovi i ona mi je odgovorila jutros, poslala mi je rešenje u atačmentu, originalni dokument kakav smo ranije dobijali poštom.

dakle, piši na ujpnovibeograd@beograd.gov.rs i zamoli ih da ti pošalju rešenje u atačmentu.

On 16.5.2022. at 21:43, jms_uk said:

Ja platih proslu godinu prvo malo unapred, posle po resenju - a sad kad se ulogovah, videh da je ova godina pocela sa dugom od 134 dinara :unsure: nemam pojma kako i odakle.

 

On 16.5.2022. at 21:45, kud u maglu Simoviću said:

bio sam u minusu 88,88 dinara

:blink:

ja plaćam majci porez u grockoj. za celu godinu je manje od 2000 dinara. trenutno stanje je 375 minus na ime kamate. 

rekla bih da je ovde po sredi neko pilićarenje velikih razmera.

Link to comment
Koliko ja razumem, oni šalju obaveštenja poštom (ide dosta kilavo), a preko euprave možeš da ga vidiš nešto ranije. Nije fazon bez računa -50din, pa da ne šalju ko se prijavio za digitalno.
koga euprava primeti kao registrvanog korisnika, taj nece dobiti reshenje u papiru. kolko ja znam, neka josh neko potvrdi.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

sad sam skinuo rešenje sa e-uprave, crveni se da imam dve poruke, dvaput su poslali rešenje pošto ga prvi put nisam preuzeo kad su poslali, 12.5.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

sad sam skinuo rešenje sa e-uprave, crveni se da imam dve poruke, dvaput su poslali rešenje pošto ga prvi put nisam preuzeo kad su poslali, 12.5.

 

 

mislim da prvo ide samo poruka da proveriš stanje na lpa.gov.rs, a u drugoj poruci šalju rešenje

Link to comment
35 minutes ago, gospa buba said:

koga euprava primeti kao registrvanog korisnika, taj nece dobiti reshenje u papiru. kolko ja znam, neka josh neko potvrdi.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Imam i pdf i dostavljeno rešenje prošle godine.

Možda će ove promeniti?

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

mene mrze ochigledno :cry: emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Možda si oslobođena plaćanja poreza?

 

22 minutes ago, slepa živana said:

drugovi, jel vam se pojavljuju na lpa.gov.rs neka zaduženja za nekretnine koje ste prodali pre više decenija?

Ne, ali sam imao problem te vrste pre ovih kreativnih industrija, kada mi je stigla opomena za poreski dug za nekretninu za period za koji više nije bila u mom vlasništvu. Slučajno znam da je stan u međuvremenu promenio još vlasnika.

Dostavio sam poreskoj upravi kupoprodajni ugovor (valjda samo to) kao dokaz, pa je na taj način problem rešen.

  • Hvala 1
Link to comment

Imam već duže vreme običan nalog preko emaila, i sada sam u pošti dobio parametre za Consent ID.


Istalirao sam app, uneo ID korisnika i reg kod i šta dalje, stoji mi nešto "preuzimanje zahteva" i "nema zahteva na čekanju".
Kako se sada logujem?


Izgleda da mi šalteruša nije upisala dobar email, dala mi je papir sa paramtrima i kao poslaće i na email, ali ništa mi nije stiglo, a ujedno mi email nije ni registrovan, pa ne mogu da se logujem.

Link to comment

Ukucaš svoj email na eUpravi i onda bi trebalo da na telefonu dobiješ notifikaciju vezanu za ConsentID aplikaciju - otvoriš je i imaš opciju da odobriš logovanje ili da odustaneš (ogromni zeleni i crveni taster u mobilnoj aplikaciji, trebalo bi da ti se odmah otvori taj ekran, bez da ga juriš kroz aplikaciju).

Link to comment
5 hours ago, Ras said:

Možda si oslobođena plaćanja poreza?

 

Ne, ali sam imao problem te vrste pre ovih kreativnih industrija, kada mi je stigla opomena za poreski dug za nekretninu za period za koji više nije bila u mom vlasništvu. Slučajno znam da je stan u međuvremenu promenio još vlasnika.

Dostavio sam poreskoj upravi kupoprodajni ugovor (valjda samo to) kao dokaz, pa je na taj način problem rešen.

jesi mejlom ili si isao u poresko na opstini gde je nekretnina?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...