Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

1 minute ago, radisa said:

Uplatnica na dete, to je obavezno...ostalo nebitno, bitno da dobiješ termin....

 

Bar je tako bilo u NS, oduvek...

ok, to je razumno. imam termin, josh samo da ga dete blagoslovi :lolol: :isuse:

 

tenksic :)

 

 

ed. vidim da istrajavaju da euprava bude maksimalno nelinearna :rolleyes:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koliko pre isteka pasoša može da se zakaže datum za izdavanje novog?

 

3 meseca ili 2 strane prazne...

 

Ja sama jednom zakazao sa 3 prazne strane, 6 meseci pre isteka, otpilili me, kad sma otzišao tamo...

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Cek bre, pa zar ti ne treba svuda pasos koji ima bar jos 6 meseci? Sta ces onda da radis, da ne putujes pola godine?

Pa treba mi, ali sam bio pri kraju i tad sam iaši jednom nedeljno u banjaluku, 3 strane odu dok si rekao keks... Morao sam da potrošim još jednu stranu da bi mi izdali novi...

 

ALi, en razumem te, ti kad vadiš novi pasoš, tvoj tekući ostaje kod tebe, sve dok ne preuzmeš novi, ništa ne gubiš...

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Cek bre, pa zar ti ne treba svuda pasos koji ima bar jos 6 meseci? Sta ces onda da radis, da ne putujes pola godine?

Pa to i meni u glavi?

Tipa : ističe ti za 5 meseci. Zemlje ti traže 6+ meseci.

Ti čekaš dva meseca i ne možeš u te zemlje?

Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Pa treba mi, ali sam bio pri kraju i tad sam iaši jednom nedeljno u banjaluku, 3 strane odu dok si rekao keks... Morao sam da potrošim još jednu stranu da bi mi izdali novi...

 

ALi, en razumem te, ti kad vadiš novi pasoš, tvoj tekući ostaje kod tebe, sve dok ne preuzmeš novi, ništa ne gubiš...

Cek mozda nisam razumeo... evo ti primer: treba da putujes negde a pasos ti istice za 5 meseci, ti odes da uzmes novi a oni ti kazu "sacekaj dok ti ne ostane jos 3 meseca pre isteka". Sta radis u tom slucaju?

Link to comment
15 minutes ago, Shan Jan said:

Cek mozda nisam razumeo... evo ti primer: treba da putujes negde a pasos ti istice za 5 meseci, ti odes da uzmes novi a oni ti kazu "sacekaj dok ti ne ostane jos 3 meseca pre isteka". Sta radis u tom slucaju?

Slucajno ga ostetis?

  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa to i meni u glavi?

Tipa : ističe ti za 5 meseci. Zemlje ti traže 6+ meseci.

Ti čekaš dva meseca i ne možeš u te zemlje?

Da vidiš, to mi nije tad palo na pamet...

 

Ja sam nabio tu stranu u roku oid nedelju dana i otišao ponovo, ali, da ima smmisla to što kažete...

Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Da vidiš, to mi nije tad palo na pamet...

 

Ja sam nabio tu stranu u roku oid nedelju dana i otišao ponovo, ali, da ima smmisla to što kažete...

Zakazujem za januar pa javljam.

Gledaćete na mom YT kanalu.

"Išao sam ja da vi ne bi ste morali"

Subscribe & Like

😎

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

3 meseca ili 2 strane prazne...

 

Ja sama jednom zakazao sa 3 prazne strane, 6 meseci pre isteka, otpilili me, kad sma otzišao tamo...

Ne znam baš za ova 3 meseca - ranije (bar od 2018.) je moglo svega 6 meseci unapred (ja sam tada potegao vezu jer sam hteo 10 meseci unapred, na šalteru mi opušteno savetovali da ne može, osim ako mi npr. dete "slučajno" uništi stari pasoš).

 

Međutim, sada sigurno regularno može i više od 6 meseci pre isteka (samo je u tom slučaju malo veća taksa, 4200 din umesto 3600 unutar 6 meseci). Na sajtu MUP je nemoguće snaći se, a da ne linkujem Kurire i ostale toalet Papire, ali samo proguglaj malo.

  • Hvala 2
Link to comment

Menjao sam 2 godine ranije pasos pre vadjenja vize za jednu zemlju. Treba samo da se napise molba (slobodna forma) to je jedino sto su mi trazili. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...