Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

izgleda je stiglo rešenije za porez, al nigde ne mogu da nađem samo rešenje sa qr codom koje su slali kao prošle jer bi da platim odjednom ceo iznos da se ne zamajavam četiri puta godišnje
 
kad odem na svoj profil vidim da sam kvartalno zadužen, kad odem(više ne znam gde) vidim i rešenje za ovu godinu al nit mogu da ga preuzmem niti da ga otvorim
 
 
pretpostavljam da neće slati poštom 
 
 
ko je u sistemu euprave prijavljen, nece dobiti u papiru.


udrugim vestima, hvala partenonu za onlajn, odoshe na onlajn danas.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

ko je u sistemu euprave prijavljen, nece dobiti na papiru

a gde mogu da vidim ondak celo rešenje sa sve qr codom?

 

jel treba da prođe koji dan, pošto samo vidim tj uspeo sam negde da vidim staro rešenje i to kad idem preko kompa na mobilnoj app vidim samo kvartalno zaduženje

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a gde mogu da vidim ondak celo rešenje sa sve qr codom?

 

jel treba da prođe koji dan, pošto samo vidim tj uspeo sam negde da vidim staro rešenje i to kad idem preko kompa na mobilnoj app vidim samo kvartalno zaduženje

a sto ne pomnozis sa 4 i platis?

Link to comment
8 minutes ago, munze said:

a sto ne pomnozis sa 4 i platis?

može i tako, al do sad su prva dva kvartalna iznosa bila nešto veća(ili je obrnuto) tako da to nije ista cifra onda, a hoću i da vidim celo rešenje. iskustvo govori da u srbiji moraš da imaš 1 papir sa pečatom, a i to ne garantuje uvek povoljan ishod

 

 

msm jebena e-uprava, znam da nema mnogo veze al piše da sam od 12. zadužen za kvartalni iznos, a tek danas se to videlo na stanju

 

sve je to super al ništa dok spomenkatm iz kancelarije br. xy to ne podvuče i upiše u delovodnik

 

 

e

@maheem kakav sad mart :blink:

15og maja stižu rešenja za tekuću godinu koja se plaćaju kvartalno

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 3
Link to comment

Epilog:

Bio do pisarnice u policijskoj stanici. Napisao dve molbe, predao im fotokopiju lične karte, original pogrešno ispisane uplatnice i još dve fotokopije. Rečeno mi da dođem za 10 dana. Sve je veoma kratko trajalo.

Mislio sam da će bitka sa birokratijom duže trajati. :)

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

izgleda je stiglo rešenije za porez, al nigde ne mogu da nađem samo rešenje sa qr codom koje su slali kao prošle jer bi da platim odjednom ceo iznos da se ne zamajavam četiri puta godišnje

 

kad odem na svoj profil vidim da sam kvartalno zadužen, kad odem(više ne znam gde) vidim i rešenje za ovu godinu al nit mogu da ga preuzmem niti da ga otvorim

 

 

pretpostavljam da neće slati poštom 

 

 

Mislim da moraš prvo da klikneš na potvrdu prijema, pa ti tek onda dozvoljava da preuzmeš. I to ti snimi u difolt folder za daunloud. Pogledaj da li ti je već tamo resenje

  • Hvala 1
Link to comment

ne postoji opcija za daunloud, samo vidim da imam rešenje za porez(broj rešenja)

i to kad gledam preko kompa, pa sa e-uprave odem u lpa

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

može i tako, al do sad su prva dva kvartalna iznosa bila nešto veća(ili je obrnuto) tako da to nije ista cifra onda, a hoću i da vidim celo rešenje. iskustvo govori da u srbiji moraš da imaš 1 papir sa pečatom, a i to ne garantuje uvek povoljan ishod

 

 

msm jebena e-uprava, znam da nema mnogo veze al piše da sam od 12. zadužen za kvartalni iznos, a tek danas se to videlo na stanju

 

sve je to super al ništa dok spomenkatm iz kancelarije br. xy to ne podvuče i upiše u delovodnik

 

 

e

@maheem kakav sad mart :blink:

15og maja stižu rešenja za tekuću godinu koja se plaćaju kvartalno

Nama je to stiglo u februaru. 12.02.

Cela cifra.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne postoji opcija za daunloud, samo vidim da imam rešenje za porez(broj rešenja)

i to kad gledam preko kompa, pa sa e-uprave odem u lpa

Ja sam preko e-uprave skinuo moje. Ne sa lpa. Iz sandučeta 

Link to comment

dakle nishta nisam shvatila, sad sam ushla u poreze. dedi je 11og stiglo obaveshtenje da ode na sajt i tamo ustanovi koliko je josh duzan 171 din, dok mene nisu nishta obwavestili josh, ali sam se logovala i u pretplati sam kojih 700. ali ni on ni ja ne znamo koliki nam je porez za godinu i kada cemo to saznati? ili ja upirem u pogreshne gumbove, ali tamo reshenja za ovu godinu nema?!

ako sad neko hoce neshto da plati, ide na brojeve sa starih uplatnica ili kako? valjda sa starih?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

dakle nishta nisam shvatila, sad sam ushla u poreze. dedi je 11og stiglo obaveshtenje da ode na sajt i tamo ustanovi koliko je josh duzan 171 din, dok mene nisu nishta obwavestili josh, ali sam se logovala i u pretplati sam kojih 700. ali ni on ni ja ne znamo koliki nam je porez za godinu i kada cemo to saznati? ili ja upirem u pogreshne gumbove, ali tamo reshenja za ovu godinu nema?!

ako sad neko hoce neshto da plati, ide na brojeve sa starih uplatnica ili kako? valjda sa starih?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

ima jedna strelica na desno, u prvoj koloni na lpa. kad se klikne na strelicu izlistaju se 4 rate i iznosi, broj rešenja... ali nema nigde da se skine samo rešenje.

ja proveravam za majku, ona ima dve nekretnine. za jednu je stiglo obaveštenje i kad sam se ulogavala na e-upravu bilo je dugme "preuzmi" i skinula sam rešenje. a za drugu nekretninu isto ima dugme "preuzmi" ali kad preuzmem ne skine mi rešenje nego neko obaveštenje da idem na lpa. a na lpa se vide te rate, izgleda ko da može da se plati i online... ali nema rešenja.

 

a za brata neću ni da pokušam da shvatim

Link to comment

uspela sam da vidim svoje reshenje, ali dedino ne. on chak ima i neke fantomske mikro dugove na imovinu koja vec 10 i 20 godina nije njegova. dobro je shto moze da se vidi, sve u svemu.

Link to comment

Ja platih proslu godinu prvo malo unapred, posle po resenju - a sad kad se ulogovah, videh da je ova godina pocela sa dugom od 134 dinara :unsure: nemam pojma kako i odakle.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...