Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sviđa mi se kako sam opušten glede isticanja LK. Ionako nosim torbu, ima i džep za pasoš taman. Jedino me, kad se setim, ona poruka iz banke brine - traže da donesem novu čim je izvadim.

Link to comment
Prvi put se susrećem sa situacijom da se neko raduje kad mu stigne rešenje o porezu. :ohmy:
nije znachajno veci, ako uopshte, nego proshle godine. mada je i bez toga skandalozan, ali navika chini chuda. mislila sam da ce susedna preskupa nekretnina da nas zakolje, ali nije josh. djecesh vece radosti :s_w:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Radosti euprave. Podneo zahtev za ličnu kartu i pasoš... ličnu nisam mogao produžiti jer ističe za 35 dana a ne može se produžiti ako je duže od 30 do isticanja. Vratio se kući da ponovo zakažem termin... prekoračili ste maksimalan dozvoljen broj ezakazivanja za zadati period. 10 dana šaljem poruke na sve moguće platforme euprave i tek danas dobijem odgovor da se ne može podneti zahtev 30 (radnih) dana nakon prvog zahteva.

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • Haha 3
Link to comment

Probaj drugu lokaciju, meni je upalilo sa Vračarom (nakon što me Stari grad pedalirao na 30 dana zbog prijave koju nisam ni sabmitovao do kraja).

Link to comment

Da, druga lokacija bi prošla ali sam ja iz Rume. Pre nije moglo da se to odradi u Sremskoj Mitrovici recimo već samo tamo gde si prijavljen. Nemojte mi reći da sam se džabe cimao do Rume a u SM radim već godinama :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
On 7.6.2022. at 12:59, Filozof manijak said:

Prvi put se susrećem sa situacijom da se neko raduje kad mu stigne rešenje o porezu. :ohmy:

 

Zasto, pa porez znaš da svakako moraš da platiš (i da umreš, nista više ne moraš), a kad stigne rešenje bar imaš za šta da se uhvatiš, po njemu platiš i računaš da ces imati papirni (jer se takav jedino kod nas priznaje) dokaz da si platio koliko su rekli i da ne treba da po osnovu kamate na neizmirene obaveze od 0,97 RSD  izvršitelju daš kuću, kola, najstarije dete, najmlađe kuče i dva litra krvi.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...