Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

ja uplatila neku ratu, kad ono, ništa se ne dešava na kontu.

pogledam uplatnicu, kad upisala poziv na broj sa nulom viška. uplata otišla u Aleksinac :isuse: 

onda je bilo igranke par dana, telefoniranja vamo-tamo, slanje mailova, ali vratiše mi na kraju pare gde je trebalo

 

Link to comment

Da li ja sa adresom u Beogradu mogu da trazim termin za LK npr. u Pancevu ili mora da bude u okviru istog grada? Ne pise nista na e-upravi o tome, ili ne vidim. Nema termina nigde po beogradskim opstinama u narednih deset dana, dok u Pancevu ima. Bila sam danas do MUPa kod Pancevca, rekli su mi da probam u subotu kada primaju bez termina i da se spremim na n sati cekanja, a nije mi palo na pamet da pitam za Pancevo,.

Link to comment

U Pancevu ne mozes sigurno, jer to nije beogradska opstina. Mozes mozda u Mladenovac, Sopot, Barajevo, Lazarevac i tako te prigradske opstine, nadji na netu koje su tacno.

S tim sto nisam 100% siguran da to moze za LK, moglo je za pasos.

Link to comment

Definitivno moze da se vadi LK i pasos (i vozacka dozvola) u drugoj beogradskoj opstini od one u kojoj je neko prijavljen (tj. def je moglo pre 8-9 godina kad sam poslednji put menjao ta dokumenta). Nemam iskustva i ne znam za drugi grad.

Link to comment
38 minutes ago, goofs said:

U Pancevu ne mozes sigurno, jer to nije beogradska opstina. Mozes mozda u Mladenovac, Sopot, Barajevo, Lazarevac i tako te prigradske opstine, nadji na netu koje su tacno.

S tim sto nisam 100% siguran da to moze za LK, moglo je za pasos.

 

Probala sam - ni za jednu od tih opstina mi ne pokazje da postoji "trazena usluga", sto mi je inace veoma cudno - mozda za te opstine ne funkcionise to zakazivanje preko portala? Termin za LK i pasos je pod istom stavkom.

Link to comment

Vrlo moguce je da to kod njih ne radi jer nema potrebe. Ranije (kad su bile one najgore navale za termine i nove pasose) je vazilo da samo sednes u kola i pojavis se u recimo Mladenovcu i zavrsis sve za pola sata.

Mozda probaj da nadjes brojeve telefona MUPa u tim opstinama da se raspitas.

Link to comment

Ludilo sa e fakturama

 

Juče celo popodne provaljivao

Većina softvera nema ugrađen xml koji traže i sad svi pokušavaju da ga doteraju.

Dotada unosimo ručno i smaramo se.

Link to comment

molim vas ako neko otkrije kako da se dođe do skena ili bilo kakvog oblika originalnog rešenja za godišnji porez na imovinu, nek javi, bog mu dao zdravlje

  • +1 1
Link to comment

pisala sam voždovcu. odmah su mi odgovorili. još nisu izradili rešenja.

na lpa stoje neka zaduženja. ne znam kako bez rešenja. 

noćas sam celu noć sanjala ovaj pakao od digitalizovne srbije

Link to comment

Koliko ja razumem, oni šalju obaveštenja poštom (ide dosta kilavo), a preko euprave možeš da ga vidiš nešto ranije. Nije fazon bez računa -50din, pa da ne šalju ko se prijavio za digitalno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...