Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

47 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

Hoce neko da mi objasni kakav je ovo imbecilizam.

 

Imam nalog na euprava.gov.rs, registrovan sa mojom e-mail adresom. Logujem se preko lozinke, sve radi super. 

E sad, da bih izvrsio onaj profesionalni login i time omogucio sebi da zahtevam jos neke stvari preko portala, on me prebacuje na drugi domen - prijava.eid.gov.rs - i tu mi kaze da ne postoji nalog sa mojom e-mail adresom. 

 

Jebo lud zbunjenog, jel moram da pravim naloge na dva razlicita domena, jesu normalni.

 

Inace, imam i consentID i sertifikat na LK i svojevremeno sam nekako (zaboravio sam kako) uspevao da se logujem sa tim PRO privilegijama.

Link to comment

Trebalo bi sa se logujes sa opcijom mobilna aplikacija i  na osnovu Consent ID koju imas na mobilnom, onda imas pristup i tim drugim mogućnostima e-uprave.

Edited by dobar1
Link to comment
  • 2 weeks later...
10 minutes ago, Milosh76 said:

Racun za struju online.... moze da se prijavi vise lokacija i vise racuna za jedan nalog.

 

 

 

https://portal.eps.rs/

 

Ovo postoji godinama, bar za nas iz unutrašnjosti. :rolleyes:

 

Da neće sad da izmisle i elektronski račun za vodu koji već 5-6 godina dobijam?

Edited by JozoMujica
Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

Sad su napravili nov sajt, ono ranije vise ne vazi, mora opet registracija.

 

Ranije je morao poseban nalog za svaki racun, sad ne treba.

 

Kod mene (ED Kragujevac) nije morao poseban nalog, imala je padajuća lista iz koje sam birao koji račun hoću da gledam, doduše sva brojila su u istom gradu.

Nego džabe im ovo kad i dalje ne mogu na istom mestu elektronski da prijavim stanje kao za vodu nego moram da im šaljem email.

 

 

 

Edited by JozoMujica
Link to comment
Quote

Od nedavno, nova usluga “Uvid u račun” koju je na svom sajtu objavio EPS, potrošačima nudi elektronsko preuzimanje i plaćanje računa. Međutim, ono što ova državna kompanija nije objavila je, da će građani plaćati proviziju koja će ići kompaniji Alta Pay, bliskoj SNS vlasti. Vlasnik ove firme je Davor Macura, u javnosti poznat po kupovini IMT-a i kao vlasnik Alta banke Beograd.

Sad se placa provizija

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 20. 10. 2023. at 19:57, goofs said:

Hoce neko da mi objasni kakav je ovo imbecilizam.

 

Imam nalog na euprava.gov.rs, registrovan sa mojom e-mail adresom. Logujem se preko lozinke, sve radi super. 

E sad, da bih izvrsio onaj profesionalni login i time omogucio sebi da zahtevam jos neke stvari preko portala, on me prebacuje na drugi domen - prijava.eid.gov.rs - i tu mi kaze da ne postoji nalog sa mojom e-mail adresom. 

 

Jebo lud zbunjenog, jel moram da pravim naloge na dva razlicita domena, jesu normalni.

 

Inace, imam i consentID i sertifikat na LK i svojevremeno sam nekako (zaboravio sam kako) uspevao da se logujem sa tim PRO privilegijama.

Ako do sad nisi uspeo da se ulogujes, proveri da ti nije slucajno istekao sertifikat. Onda proveri da li koristis najnoviju verziju one Celik aplikacije. Mozda ti nesto od toga pravi problem

Link to comment

zajednico, jel neko skorije prijavljivao na eupravi lichnu kartu za dete od 16 godina. termin treba da glasi na mene, to mi je jasno, da li upisujem i podatke za dete, tamo ispod? i na koga da glasi uplatnica? i josh ako je neshto bilo bitno, shta ima?

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

zajednico, jel neko skorije prijavljivao na eupravi lichnu kartu za dete od 16 godina. termin treba da glasi na mene, to mi je jasno, da li upisujem i podatke za dete, tamo ispod? i na koga da glasi uplatnica? i josh ako je neshto bilo bitno, shta ima?

Uplatnica na dete, to je obavezno...ostalo nebitno, bitno da dobiješ termin....

 

Bar je tako bilo u NS, oduvek...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...