Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

1 minute ago, napadaj said:

Repovi, obrazi, biftek u sosu od malina, marinirani juneći jezici kao predjelo, pašteta od čvaraka, ribić, kobasice...

 

skembici, grilovani sir, nekad ume da bude i marinirane jagnjetine.

 

ja jedino nisam odusevljen corbadzijskom mandzom iako se i zoki i dosta ljudi kunu u to jelo.

Link to comment

Укратко све :D

 

Хвала у сваком случају, ништа чачнуће се од свега по мало пошто идемо групно нас 7-8 бар

Link to comment

Заборавих још једно питањце, кад је превише касно да се бане тамо, с обзиром да ће вероватно бити радни дан, значи тешко пре шест, можда и седам. Да не буде немамо ово, немамо оно отишло јбг и слично :D

 

Резервисали би свакако али овако због хране, видим да раде до десет само.

Link to comment
On 27. 5. 2024. at 19:34, Milosh76 said:

Jel neko bio u Zemunu u restoranu Sloga, Slovenska ulica?

Odlicna klopa, old school kelneri, fina atmosfera.

Nekada najbolje butkice i kolenice u gradu...ili bar u top 3. Nekako sam ih izgubio iz vida posl 15,20 god. a ni sam nmp zbog čega.

  • +1 1
Link to comment

Оверио Под лозом. Занимљиво место, доста неких специфичних јела којих нема баш на сваком ћошку (или уопште). Самим тим не знам колико сам меродаван да оценим јер неке ствари немам с чим ни да поредим, плус нас је било гомила па док свако чачне од свега по мало, јебеш то.. Морам једном да одем соло на миру. :D

 

Требало би да сам пробао тел главу, гов репове, јун образе, рибић, кобаје, ребарца и чорбаџијску манџу. Превише за један одлазак. :D
 

Мислим да ми се глава најмање свидела јер не волим баш превише шкембе, и ако баш зановетам више волим кад су репови без оних кошчина (као код Драганчета овде код мене у крају) где не мораш да се бориш да дођеш до меса, но то је мање битно, укус је одличан.

 

Све скупа све је добро, вероватно највећа препорука за образе и манџу, мада и рибић кида реално. Да се мало одступи од стандардног роштиља баш добро место.

Цене су исто коректне, око три сома по човеку уз два, три пића. Мада нисмо ни претеривали с храном.

 

Spoiler

810398F2-91BE-4A17-B5F4-F4FC0871B145.thumb.jpeg.d9007e26b775a370fb8cc3c3dfe10cf1.jpeg

 

  • +1 3
Link to comment
22 hours ago, johan nagel said:

Мада нисмо ни претеривали с храном.

 

  Hide contents

810398F2-91BE-4A17-B5F4-F4FC0871B145.thumb.jpeg.d9007e26b775a370fb8cc3c3dfe10cf1.jpeg

 


brt kako li izgleda kad preterujete

:lolol:
 

 

 

on topik

dva dana nisam jeo čuvajući se za novobeogradskog tata matu, mislim da će da sevne jedan zubatac od 1800gr

zajebali me na glasanju, mislio sam da će biti gužva pa se sad patim ovde čekajući

 

IMG-9236.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

Хаха а ово је десет порција за девет кршних момчина, такорећи ништа.

Link to comment

I meni je dosadio taj koncept mešanja, jer na kraju samo ubacuješ kao u mešalicu, ne osećajući pravi ukus bilo čega. Bolje da se uzme jedno jelo, eventualno dva, pa sledeći put nešto drugo.

  • +1 3
Link to comment

Da prijavim da je u zemunskom Pretopu pica sa prasećom salatom vrh vrhova, realno - omaž, naravno, mučenom Bucku, ali na divnom kiselom testu, sa savršenim prasećim nadevom sa puno kapara. 

Prasetina standardno odlična, kiseli lebac šije sve ostale u gradu, jedino burek s prasećim obrazima onako, recimo OK. Fali mi nadeva, a kore sabijenije. 
četvoro gladnih i boca odličnog penušavca, dva i po soma po glavi. Za normalne i umerene sigurno i manje

  • +1 1
Link to comment

sevnuo zubatac od 1850gr(za 4 osobe), vrh vrhova, grilovano povrće savršeno, taman za a la dent bez ijedne naznake da je pregorelo


savinjon blejk iz šišatovca 

 

tart od limuna sa prelivom od marakuje

 

 

sasvim sigurno mi je br1 na listi trenutno omiljenih restorana

 

još jednom hvala @banatjanin koji mi je otkrio ovaj dragulj

 

 

cenovnik u spoileru

Spoiler

IMG-9237.jpg
 

IMG-9238.jpg

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, banatjanin said:

Da prijavim da je u zemunskom Pretopu pica sa prasećom salatom vrh vrhova, realno - omaž, naravno, mučenom Bucku, ali na divnom kiselom testu, sa savršenim prasećim nadevom sa puno kapara. 

Prasetina standardno odlična, kiseli lebac šije sve ostale u gradu, jedino burek s prasećim obrazima onako, recimo OK. Fali mi nadeva, a kore sabijenije. 
četvoro gladnih i boca odličnog penušavca, dva i po soma po glavi. Za normalne i umerene sigurno i manje

Oko mene su dve škole Munze Pretop ekipa vs Vračar Mi Hleb ekipa. 

 

A ja nikako da probam ni jedne ni druge :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...