August 4, 20241 yr On 1. 8. 2024. at 16:44, *edited by mod said: Dobracina 42 Jesu li to nešto menjali lokaciju? Ja uglavnom naručujem. Jesu, za manje od 100 m
August 21, 20241 yr Restoran Faro u Vojvode Dragomira, lepa bašta i zanimljiv meni, okej su i konobari, malo snobish gosti, ali očekivano. Jela svinjske obraze na sourdough hlebu, jako lepo.
August 26, 20241 yr iako nije restoran svejedno oči mi krvare od kontenta ovog linka https://buro247.rs/life/beogradski-odgovor-gola-leda/
August 29, 20241 yr Prekoputa Proleća - Odličan Pastrami sendvič sa pomfritom za samo 640 dinara. Nešto gde PPPovci verovatno neće otići , a trebalo bi
August 29, 20241 yr 1 hour ago, Milošica said: Prekoputa Proleća - Odličan Pastrami sendvič sa pomfritom za samo 640 dinara. Nešto gde PPPovci verovatno neće otići , a trebalo bi To je Filter za ljude koji neće da se cimaju na Banovo Brdo. Isti vlasnik, malo širi meni i za sada cene kao na BBu.
August 29, 20241 yr 3 hours ago, Milošica said: Prekoputa Proleća - Odličan Pastrami sendvič sa pomfritom za samo 640 dinara. Nešto gde PPPovci verovatno neće otići , a trebalo bi bukv cu danas da odem. hvala <3 !
August 29, 20241 yr 41 minutes ago, Eleniko said: Baš me zanima šta to zovu pastramijem https://www.instagram.com/filter_bgd/p/Bo35gfbF-Fx/?locale=nl&hl=af&img_index=1 Pastrami i Rozbif su u Srbiji najčešće samo buzzwords koje nemaju veze sa onim što bi trebalo da budu. Meni je samo u Cveću Zla bio dobar pastrami.
August 29, 20241 yr https://primantibros.com/ jes da je pitsburg ali ovi pastrami sendvici su me izuli iz cipela
September 20, 20241 yr A što sam se sad neplanirano lepo nahranila! Ollie Bite Club u Nikolaja Gogolja, dele bašticu sa Ferdinand knedlama. Burata salata odlična (na jastuku od zeleniša, pesto, pinjoli, balsamico, paradajzići). Biću gladna za pola sata, ali je bilo lepo.
September 20, 20241 yr Kafana Pod Lozom u Zemunu Ko voli tradicionalne stvari, imaju sve - brizle, crevca, skembici, glava, rep... biraj. Preporucujem mandzu, kao da jedes 4 izmesana jela, svako bolje od drugog. Kobaje isto kidaju. Zapravo sve je dobro.
Create an account or sign in to comment