Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

1 minute ago, napadaj said:

Repovi, obrazi, biftek u sosu od malina, marinirani juneći jezici kao predjelo, pašteta od čvaraka, ribić, kobasice...

 

skembici, grilovani sir, nekad ume da bude i marinirane jagnjetine.

 

ja jedino nisam odusevljen corbadzijskom mandzom iako se i zoki i dosta ljudi kunu u to jelo.

  • Replies 1.8k
  • Views 168.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

Crevca, brizle

13 minutes ago, ZokiAsov said:

Crevca, brizle

 

e to, i jedno i drugo zakiva!

Укратко све :D

 

Хвала у сваком случају, ништа чачнуће се од свега по мало пошто идемо групно нас 7-8 бар

Заборавих још једно питањце, кад је превише касно да се бане тамо, с обзиром да ће вероватно бити радни дан, значи тешко пре шест, можда и седам. Да не буде немамо ово, немамо оно отишло јбг и слично :D

 

Резервисали би свакако али овако због хране, видим да раде до десет само.

Nije vam to mnogo kasno.

On 27. 5. 2024. at 19:34, Milosh76 said:

Jel neko bio u Zemunu u restoranu Sloga, Slovenska ulica?

Odlicna klopa, old school kelneri, fina atmosfera.

Nekada najbolje butkice i kolenice u gradu...ili bar u top 3. Nekako sam ih izgubio iz vida posl 15,20 god. a ni sam nmp zbog čega.

Оверио Под лозом. Занимљиво место, доста неких специфичних јела којих нема баш на сваком ћошку (или уопште). Самим тим не знам колико сам меродаван да оценим јер неке ствари немам с чим ни да поредим, плус нас је било гомила па док свако чачне од свега по мало, јебеш то.. Морам једном да одем соло на миру. :D

 

Требало би да сам пробао тел главу, гов репове, јун образе, рибић, кобаје, ребарца и чорбаџијску манџу. Превише за један одлазак. :D
 

Мислим да ми се глава најмање свидела јер не волим баш превише шкембе, и ако баш зановетам више волим кад су репови без оних кошчина (као код Драганчета овде код мене у крају) где не мораш да се бориш да дођеш до меса, но то је мање битно, укус је одличан.

 

Све скупа све је добро, вероватно највећа препорука за образе и манџу, мада и рибић кида реално. Да се мало одступи од стандардног роштиља баш добро место.

Цене су исто коректне, око три сома по човеку уз два, три пића. Мада нисмо ни претеривали с храном.

 

Spoiler

810398F2-91BE-4A17-B5F4-F4FC0871B145.thumb.jpeg.d9007e26b775a370fb8cc3c3dfe10cf1.jpeg

 

22 hours ago, johan nagel said:

Мада нисмо ни претеривали с храном.

 

  Hide contents

810398F2-91BE-4A17-B5F4-F4FC0871B145.thumb.jpeg.d9007e26b775a370fb8cc3c3dfe10cf1.jpeg

 


brt kako li izgleda kad preterujete

:lolol:
 

 

 

on topik

dva dana nisam jeo čuvajući se za novobeogradskog tata matu, mislim da će da sevne jedan zubatac od 1800gr

zajebali me na glasanju, mislio sam da će biti gužva pa se sad patim ovde čekajući

 

IMG-9236.jpg

 

Хаха а ово је десет порција за девет кршних момчина, такорећи ништа.

Nije mama pičku rodila.

I meni je dosadio taj koncept mešanja, jer na kraju samo ubacuješ kao u mešalicu, ne osećajući pravi ukus bilo čega. Bolje da se uzme jedno jelo, eventualno dva, pa sledeći put nešto drugo.

Da prijavim da je u zemunskom Pretopu pica sa prasećom salatom vrh vrhova, realno - omaž, naravno, mučenom Bucku, ali na divnom kiselom testu, sa savršenim prasećim nadevom sa puno kapara. 

Prasetina standardno odlična, kiseli lebac šije sve ostale u gradu, jedino burek s prasećim obrazima onako, recimo OK. Fali mi nadeva, a kore sabijenije. 
četvoro gladnih i boca odličnog penušavca, dva i po soma po glavi. Za normalne i umerene sigurno i manje

sevnuo zubatac od 1850gr(za 4 osobe), vrh vrhova, grilovano povrće savršeno, taman za a la dent bez ijedne naznake da je pregorelo


savinjon blejk iz šišatovca 

 

tart od limuna sa prelivom od marakuje

 

 

sasvim sigurno mi je br1 na listi trenutno omiljenih restorana

 

još jednom hvala @banatjanin koji mi je otkrio ovaj dragulj

 

 

cenovnik u spoileru

Spoiler

IMG-9237.jpg
 

IMG-9238.jpg

 

 

1 hour ago, banatjanin said:

Da prijavim da je u zemunskom Pretopu pica sa prasećom salatom vrh vrhova, realno - omaž, naravno, mučenom Bucku, ali na divnom kiselom testu, sa savršenim prasećim nadevom sa puno kapara. 

Prasetina standardno odlična, kiseli lebac šije sve ostale u gradu, jedino burek s prasećim obrazima onako, recimo OK. Fali mi nadeva, a kore sabijenije. 
četvoro gladnih i boca odličnog penušavca, dva i po soma po glavi. Za normalne i umerene sigurno i manje

Oko mene su dve škole Munze Pretop ekipa vs Vračar Mi Hleb ekipa. 

 

A ja nikako da probam ni jedne ni druge :dry:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.